• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 pogodan do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 pogodan do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 pogodan do 180000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 pogodan do 180000 eura" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.199 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 930 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima je parket, stolarija....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket 80 m2 pogodan do 180000 eura'
187.000 €
600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na Tržištu. Smešten u srcu Vračara , u blizini Hrama svetog Save i Čuburskog parka. Ovaj prostran i moderno opremljen stan je odmah useljiv, idealan za savremeni gradski život. Pravi trosoban stan ukupne površine od 81 kvadratnog metra ima veliku i prostranu dnevnu sobu, kuhinju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan pogodan i za izdavanje na kraći vremenski period. Ttrosoban renoviran namešten stan na odličnoj lokaciji na Senjaku sa posebnim ulazom i osećajem kao da ste u kući. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom, otvorenom opremljenom kuhinjom, dve velike prostrane spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)