• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 interfon najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 interfon najnovije što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 interfon najnovije što veći

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 interfon najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.100 €, 80,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA, NADOMAK CENTRA! Stan je ulično orijentisan. Cena sa pdv-om. Prodaja putem stambenog kredita. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Italijanska granitna keramika prve klase. Hrast parket prve klase proizvođača Tarkett. Stolarija sedmokomorna nemačkog proizvođača Schuco.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude veoma lep trosoban stan u vili na Lekinom brdu. Stan se sastoji od : predsoblja, velikog dnevnog boravka u čijem sastavu su trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, degažmana, kupatila, dve terase i jednog francuskog balkona. Jugo-istočno orjentisan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 243.600 €, 87,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi trosoban, sa dve spavaće sobe od 87,03m2 , na prizemnoj etaži, koja je ustvari kao visoko prizemlje , jer se ispod nalai stan. Kvalitet gradnje podrazumeva....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Kej, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju u blizini Keja i centra Novog Sada. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 205.000 € na 202.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 202.000 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 220.000 €
15.02.2026 - 205.000 €
27.02.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2, terasa, EG, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 Salonski stan na dva nivoa: donji deo se sastoji od velikog dnevnog boravka(30m2), spavaće sobe sa izlazom na terasu, kuhinje sa terasom, kupatila. Gornji nivo se sastoji od dnevne sobe i spavaćeg dela pod kosinom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122870, II/, terasa, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što veći (80)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>