• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 interfon što jeftiniji" pronađeno 67 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 243.600 €, 87,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi trosoban, sa dve spavaće sobe od 87,03m2 , na prizemnoj etaži, koja je ustvari kao visoko prizemlje , jer se ispod nalai stan. Kvalitet gradnje podrazumeva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep stan kod Palilulske pijace. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo, ulazni hodnik i veliku terasu. Nalazi se na prvom spratu od ukupno dva. Lepa, nova zgrada sa interfonom i video nadzorom. Izolovano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 252.247 €, 77,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 3.0, 77m2 (terasa), 1/10, CG, lift, interfon, KATV, internet, klima, podrum, parking, garaža, video nadzor Osim što važi za jednu od najrazvijenijih gradskih opština u regionu, Novi Beograd je opština sa najviše zelenih površina u Beogradu. Odlična infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 257.000 €, 78,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U „Alterra Versa“ objektu ne kupujete samo kvadrate — kupujete pametan, tih i organizovan život. Četvorosoban stan od 78 m² u zadnjem delu objekta, na drugoj etaži, pruža privatnost u objektu koji predstavlja urbanu vilu sa svega 4 stambene jedinice – malo komšija, mnogo komfora.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan – 78 m², okrenut ka dvorištu, na drugom spratu ekskluzivne urbane vile „Alterra Versa“ sa samo četiri stambene jedinice. Stan ima jednu veliku i dve manje spavaće sobe sa izlazom na terasu, dok je kuhinja odvojena od dnevnog boravka i trpezarije. Oprema i materijali:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i prekidači.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 264.000 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada poseduje rampu za invalide. Stan se nalazi u zgradi iz 1995.godine koja ima veliki parking sa dosta zelenila. Nalazi na visokom prizemlju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Kej, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju u blizini Keja i centra Novog Sada. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 296.080 €, 75,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122870, II/, terasa, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2.0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma komforan i sunčan dvosoban stan na Vračaru u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Nedavno je kompletno renoviran: zamenjene su elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.040 €, 78,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo luksuzne stanove u novogradnji, smeštene na odličnoj lokaciji. Blizina svih potrebnih sadržaja za kvalitetan način života čini ovu ponudu izuzetno atraktivnom. Na fasadi objekta postavljena je aluminijumska stolarija sa troslojnim, niskoemisionim termoizolacionim staklom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 329.000 € na 319.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 319.000 €, 84,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 329.000 €
29.03.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Vukov spomenik 3.5, 84m2 (terasa), 6/7, CG sa kalorimetrima, lift, telefon, interfon, garaža Lux, veoma svetao, istočno orijentisan stan u prestižnom građevinskom objektu "Central Palace" u blizini Vukovog spomenika i TC "Zira". Stan poseduje hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 319.000 €, 84,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih i odlično povezanih saobraćajnica u ovom delu grada, koja omogućava brz pristup centru, ali i svim delovima Beograda. U pitanju je novija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep, renoviran trosoban salonski stan od 86 m² u jednoj od najtraženijih ulica u centru – Resavskoj. Nalazi se na drugom spratu uredne zgrade stare gradnje (nije poslednji sprat), sa visokim plafonima, odličnom izolacijom i puno prirodnog svetla u svakoj prostoriji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3.0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini Beogradsog dramskog pozorišta. Izuzetno je komforan i svetao, dvostrano orijentisan. Luksuzni nameštaj i vrhunska oprema ulaze u cenu stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 333.000 €, 74,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Molerova, 1/3, Prodaje se salonac u centru Vračara, 74m2, u najlepšem delu Molerove ulice, izmedju Krunske I Njegoševe. Stan se nalazi na I spratu, odlične predratne zgrade. Zgrada je dvorišna, uvučena od ulice i buke. Ima samo dva stana po spratu. Vlasništvo 1/1. Uknjižen. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 335.840 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 3.0, 84m2, 3/11, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, video nadzor Odlično pozicioniran trosoban stan u stambeno-poslovnom kompleksu u bloku 65 na Novom Beogradu. Život po meri savremene porodice, najsavremenija materijalizacija, inovativna rešenja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 347.100 €, 78,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119294, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 352.000 €, 80,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda, gornjem Dorćolu, na par koraka od Trga Republike, Skadarlije, Kalemegdana, Knez Mihaljlove, itd.. Proteže se od Skadarske (Skadarlija) do....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-67 (od ukupno 68)

<< <1 2> >>