• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura podno g - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura podno g - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura podno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura podno grejanje" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.179 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.463 €, 74,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 74.23m2 . 74.23m2, 3.0, 2/6, podno grejanje, lift, terasa, interfon, telefon. Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.450 €, 81,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji – Sremska KamenicaU prodaji stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici u Sremskoj Kamenici, nadomak budućeg mosta koji će znatno poboljšati saobraćajnu povezanost sa centrom grada i ostalim delovima Novog Sada.Objekat se gradi prema najvišim standardima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura podno grejanje'
203.500 €
185.000 €
185.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 218.426 €, 85,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Smešten u srcu Voždovca, na veoma prometnoj lokaciji. Vrhunska gradnja, sa useljenjem u decembru 2025. Eco-smart sistem grejanja, hladjenja i ventilacije prostora po principu toplotnih pumpi! Korišćeni su kvalitetni materijali, posvećena je pažnja prilikom gradnje! Novogradnja, stambeno/poslovni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 225.570 €, 76,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 163.926 €, 78,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 78m2 (terasa), 5/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.561 €, 78,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3.5, 77,41m2 (terasa), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, škola, obdaništa, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.015 €, 77,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 77, 41m2 (dve terase), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.680 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan u izgradnji na Veterničkoj rampi. Stan se nalazi u zgradi sa dva ulaza, u svakom ulazu ima samo po 5 stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.650 €, 83,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu novogradnju koja se izdvaja modernim dizajnom, kvalitetnom gradnjom i malim brojem stanova! Zgrada ima dva ulaza, a u svakom se nalazi samo 5 stambenih jedinica, što garantuje mir, komfor i privatnost budućim stanarima. Tehnička oprema i završna obrada:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.650 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

-izgradnja P+1+pk..rok završetka JUN-2025Gg. -stambena zgrada koja je u izgradnji, zgrada sa dva ulaza,u svakom ulazu ima po 5 st.jedinica. -82.09m2-četvorosoban stan na drugom spratu,cena sa PDV-om! -U stanovima je ugtrađeno podno grejanje -toplotne pumpe,tarket parket,geberit ugradni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 155.971 €, 82,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada sa dva ulaza, u svakom ulazu ima po 5 stambenih jedinica. U stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš kabina sa širokim podnim slivnikom, 10cm fasada, 3cm termo-zvučna izolacija na podovima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 231.390 €, 78,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan život u najlepšoj ulici Zemuna – nova stambena zgrada sa 29 jedinica U jednom od najmirnijih, ali i najlepših delova Zemuna, nadomak centra, nalazi se šarmantna novogradnja sa samo 29 stambenih jedinica. Spoj urbane blizine i potpune privatnosti čini ovu lokaciju idealnim....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 135.730 € na 144.200 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 144.200 €, 83,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 135.730 €
17.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007447.Rok završetka: kraj 2026. godine Predstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja. Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 132.000 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007977.Rok završetka: kraj 2026. godinePredstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja.Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 235.000 €, 77,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih delova Banjice, u neposrednoj blizini bazena i svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi na nivou prvog sprata (ispod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>