• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura 4.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura 4.sprat" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 78,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje trosoban stan 78m2, u strogom centru grada, ulica Jovana Boškovića u blizini dunavskog keja i Izvršnog veća Vojvodine. Stan se nalazi na četvrtom spratu, u zgradi bez lifta, kompletno je renoviran, namešten prvoklasnim nameštajem, opremom i tehnikom, koji ostaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedan od najtraženijih tipova stanova, sa dve spavaće i dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na 4 spratu i ima prelep pogled. Stan ima prelepu natkrivenu terasu na koju pristup ima više prostorija ovog stana. Sunčana strana. Zgrada odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Od ulaganja bi trebalo ishoblovati parket....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket 80 m2 do 220000 eura 4.sprat'
170.000 €
125.000 €
125.000 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma komforan dvoiposoban stan na četvrtom spratu od svega pet spratova ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Velik dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, toilet I kupatilo. Direktan izlaz na terase iz svake sobe. Stan je kompletno nov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 137.775 €, 84,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se četvorosoban stan u izgradnji površine 83.50kvm koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: tri spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, degažman, hodnik, kupatilo, toalet i balkon. U stanovima se postavljaju....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 88.000 €, 85,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u centru grada Sombora. -Površina stana je 85 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijomm, kupatilo, toalet, dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe i još jedna manja soba (gardarober).....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 86,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Komforan, u pravom smislu reči pravi trosoban stan, tj. stančina od 86m2, sa 3 terase, dvostrano orjentisan na 4 spratu, bez lifta, naravno. Raspored prostorija odličan. Predsoblje, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, ostava, kupatilo, poseban toalet i već pomenute 3 terase. Parket....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.100 €
25.02.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan površine 84 m2 u centru Beograda u lepoj i mirnoj ulici na četvrtom spratu, u zgradi sa četiri sprata i liftom. Stan je dvostrano orijentisan i sa jedne strane gleda na ulicu, a sa druge na dvoriše zgrade tako da je tokom celog dana svetao i osunčan. Na svakom spratu su po dva....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>