• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 80 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs parket 80 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 80 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs parket 80 m2 što jeftiniji" pronađeno 432 nekretnina - prosečna cena 2.417 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • renovirano
    • opremljen
    • useljiv
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 181.000 €, 84,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i tri lođe. Na podovima je parket, stolarija je drvena. Stanu pripada podrumska prostorija. Uknjižen, privatna svojina. Ovo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.indomio.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedan od najtraženijih tipova stanova, sa dve spavaće i dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na 4 spratu i ima prelep pogled. Stan ima prelepu natkrivenu terasu na koju pristup ima više prostorija ovog stana. Sunčana strana. Zgrada odličnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIstan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Šestokomorna stolarija nemačkog profila,Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u novoj, useljenoj zgradi u mirnom delu Zemuna. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". U samoj gradnji korišćeni su materijali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 187.057 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, 2T, odmah useljiv .. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, odmah useljiv, uknjižen, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, kupatilo sa bideom, 2....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, useljiv, svetao.. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu radijatori,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.450 €, 73,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od Zemunskog stadiona, na jednoj od najpopularnijih i najbolje pozicioniranih lokacija u Zemunu se nalazi zgrada u izgradnji, proverenog investitora koji je radio na desetine projekata po Zemunu, a koji je cenjen i poštovan kako kod svojih kupaca, tako i kod poslovnih partnera.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 193.500 €, 86,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Cetvorosoban nov stan u centru grada kod Doma zdravlja Stan se nalazi naV- spratu nove zgrade sa liftom, povrsine od 86m2 sa etaznim grejanjem na struju i aluminijumskim radijatorima i termo glavama. Na podu je hrastov parket 10x100 visoke klase, stolarija je aluminijumska sa uradjenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.730 €, 86,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 85.33m2 na Telepu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz tri spavaće sobe, wc-a i kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, lođe. Bočno orjentisan, severozapad Rok završetka izgradnje decembar 2026. Toplotna zaštita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 80,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo svetao, dvorišno orijentisan dupleks. Donji nivo 51m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), jedna spavaća soba, dve terase. Hrastov parket, italijanske sanitarije. Gornji nivo, oko 30m2 sastoji se od malog predsoblja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje troiposoban dupleks stan 77m22, na Grbavici, Miše Dimitrijevića, početak ulice bliže Braće Ribnikara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na V spratu sa liftom. Stan se sastoji od, donji nivo: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.000 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Telep, troiposoban, 87m² ++|++ Troiposoban stan, nov, useljiv . Nalazi se u kompleksu koji će biti okružen zelenim površinama za igru i rekreaciju. U neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji, škola, vrtić, supermarket i dr. Kvalitet gradnje, termoizolacioni blokovi od prirodnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 197.150 €, 79,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan USELJIV trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 197.500 €, 79,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u novogradmji ulično orijentisan.Dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, direktanim izlazom na terasu i dve spavaće sobe. Stan je kompletno nov u novoj zgradi koja je izgrađena 2020-te godine sa veoma kvalitetnim materijalima (alu stolarija, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.800 €, 86,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz ulaza, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, kompletno renoviran i opremljen stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, u samoj blizini Doma zdravlja i TC Delta Planet. Nalazi se u blokovskom naselju, na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta (teretni i putnički). Ispred same zgrade je slobodan parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan svetao stan. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Uknjižen na 72m2 grejne površine plus terasa i lođa od 7m2. Parket je očuvan i hoblovan. Sastoji se od velike dnevne sobe, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom, hodnik, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux i renoviran dvoiposoban kod Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 13. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene površine je 79m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Na podu je parket, stolarija je aluminijumska, grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

ul. Braće Jerković, kod TC Stadiona, termo izolacija, lift .. / zgrada u parku i zelenilu, uredan ulaz, termo izolacija, lift, trostran, svetao, funkcionalan stan, klima, interfon, parket, 2 spavaće sobe, mogućnost još jedne spavaće sobe, prostrana Lođa (8m2), francuski balkon, spr.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 200.178 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 205.000 € na 202.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 202.000 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 220.000 €
15.02.2026 - 205.000 €
27.02.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2, terasa, EG, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 Salonski stan na dva nivoa: donji deo se sastoji od velikog dnevnog boravka(30m2), spavaće sobe sa izlazom na terasu, kuhinje sa terasom, kupatila. Gornji nivo se sastoji od dnevne sobe i spavaćeg dela pod kosinom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 202.824 €, 76,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 203.500 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola, gimnazija, vrtić, fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, fakultet zaštite na radu, Pravni fakultet, Ekonomski fakultet, pošta, ambulanta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 203.500 €, 79,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam predstavimo novogradnju koja se nalazi u najvećoj Niškoj gradskoj opštini, Medijana, na Margeru kao jednoj od najpoželjnijih lokacija za stanovanje u Nišu, na samo 3.5 minuta laganog hoda od Tržnog centra ´Kalča´, Obrenovićeve ulice i centra grada. U ponudi je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 204.900 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, koja ima izlaz na veću terasu,tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i manja terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.900 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan troiposoban stan u novoj zgradi spratnosti Po(G)+P+5 u blizini parka Čair. Površine je 82,80m2, nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 205.000 €, 81,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Cvetkova pijaca 2.0, uknjižen 61m2, mereno 81m2 (terasa i krovna terasa 21m2), 5/5, EG, lift, telefon, interfon, garaža Lux, svetao, funkcionalan, trostrano orijentisan stan (istok-jug-zapad) u stambenom objektu u završnoj fazi gradnje. Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 433)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>