• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 60 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket 60 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 60 m2 4.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs parket 60 m2 4.sprat" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.450 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Labudovo Brdo, komforan 4.0 dupleks stan na 4. spratu bez lifta. Ukupna površina stana je 96m2, 61 m2 je uknjižena površina, dok je na drugom nivou 35 m2 (predato za uknjižbu Svoj na svome), zbog toga je moguća kupovina stana samo za KEŠ kupce. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju kod Lidla. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Izvedene površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.000 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan u centru grada Sombora! -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 4. spratu (nije poslednji sprat) u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket 60 m2 4.sprat'
113.000 €
139.050 €
128.326 €
  Stan, ŠABAC, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Toplo preporučujemo prijatan, komforan, svetao, dvoiposoban stan, korisne površine 59 m2 + terasa + lodja na 4. spratu dobro održavane zgrade od 9 spratova, u centru Šapca. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije; komforno kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 296.000 € na 290.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 58,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 58 m (uknjiženo 55 m + terasa 3 m), na četvrtom spratu zgrade sa liftom u centru Beograda, u blizini Trg Republike(10 minuta laganog hoda) Stan je deo uknjižene nadogradnje iz 2014. godine, kada su urađene nove instalacije, stolarija i ugrađen lift.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 289.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 289.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran stan od 58 m² (unutrašnja površina 55m2+terasa 3m2), smešten na 4. spratu, u centru Starog Grada, kod Hilandarske ulice. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao, sa visinom plafona preko 3 metra, što dodatno doprinosi osećaju prostranosti. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.600 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam premijum projekat koja se nalazi na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u blizini Bulevara Evrope i Futoške ulice, sa mnoštvom sadržaja za ugodan porodični život. U neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, vrtić, odlični supermarketi, dečije igraonice, zelene površine.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.500 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.648 €, 57,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 57m u izgradnji Detelinara Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Trosoban Kvadratura: 57m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 223.520 €, 56,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000 € + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 86.400 €, 64,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada na 4. spratu bez lifta, površine 64 m2. U svom sastavu ime predsoblje iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu, zatim kupatilo i spavaću sobu koji su odvojeni od dnevnog boravka. Podovi su parket i pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>