• GoHome Professional
www.indomio.rs parket 1.sprat što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs parket 1.sprat što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket 1.sprat što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs parket 1.sprat što jeftiniji" pronađeno 317 nekretnina - prosečna cena 1.952 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 286.700 €, 94,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj komforan stan od 94m2 se nalazi na 1. spratu luksuzne novogradnje u Kumodraškoj ulici, nedaleko od Autokomande. Kraj je urban, ima veoma dobru infrastrukturu i odlično je povezan sa drugim delovima Beograda, tako da je pogodan za savremeni način života. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 290.000 €, 140,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na placu od 2.4 ara, spratnosti suteren, prizemlje i sprat, sa mogućnošću uređenja dodatnog nivoa u potkrovlju. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, ukupne površine 51 m², kao i hodnik i toalet. Na spratu su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj i mirnoj lokaciji na Vidikovačkom vencu, u ponudi je luksuzno renoviran stan površine 92 m², uz dodatnih 6 m² lođe sa ostavom, smešten na prvom spratu uredne zgrade sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, uz odličan odnos cene i kvaliteta....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 296.080 €, 75,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 299.000 €, 189,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

O PROJEKTU Forest Hill predstavlja savremeno, zatvoreno rezidencijalno naselje, pažljivo pozicionirano u prirodnom okruženju, izdvojeno od gradske gužve, a istovremeno odlično povezano sa ključnim saobraćajnicama. Autoput E75 udaljen je svega 2,2 km (4 minuta), dok je Autokomanda....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 299.000 €, 274,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca u Kotezu spratnosti P+1, ukupne bruto povrsine 274m2. Sastoji se od:Stana broj 1, na etazi prizemlja, po strukturi troiposoban, ukupne neto povrsine 98m2.Stana broj 2, na etazi sprata, po strukturi troiposoban, ukupne neto povrsine 104m2.Garaze ukupne povrsine 17,5m2.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 300.000 €, 400,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

-Kuća u Pančevu u lepom i mirnom delu grada (naselje Strelište) površine 400m2 na 6ari placa. -Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Osnova kuće je 100m2 -Suteren se sastoji od garaže, radionice, kotlarnice, ostave i jedne sobe. -Prizemlje se sastoji od velikog....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju, onda je ova ponuda možda baš za Vas. Prodaju se kuće na dve parcele ukupne površine 20ari. . Veća kuća se nalazi na prvoj parceli, izlazi na dve ulice i ima....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 353,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samo par kilometara od centra Kragujevca, prodaje se izuzetno lepa i poptuno sredjena porodična kuća na placu od 1446 m2. Kuću čine prizemlje, dva sprata i potkrovlje pri čemu svaka etaža ima drugačiju strukturu. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,trpezarije....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 300.000 €, 270,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na parceli od ukupno 6.15 ari nalazi se predmetna kuća koja deli dvorište sa jos jednom porodičnom kućom. Ukupna kvadratura objekta koji se prodaje je 270.94 m2 i čine ga dve stambene jedinice. Do ulice je manji i stariji ali funkcionalan objekat - kuća od 84,72m2 sa podrumom ispod....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 90m2,pogled na Hram Sv.Save, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 320.000 €, 250,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča kuća, 250m2, III etaže, EG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Veoma funkcionalna, svetla i prostrana kuća, na tri etaže. Kuća je novije gradnje, sendvič zidovi sa slojem tvrdog tervola u sredini. Spoljašnja stolarija je aluminijumska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 327.000 €, 244,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo, podrum i garaža. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase, Na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 330.000 €, 248,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuca na Zlatiboru u naselju Karaula, udaljenom 1km od centra. Kuca se nalazi u mirnom porodicnom delu Zlatibora, smestena je na najvisem delu padine koji omogucuje velicanstven pogled, mir i privatnost. Kuca je velicine 248m2 i sastoji se iz dva sprata i suterena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 339.000 €, 289,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se objekat u Nišu - poslovna zgrada u centru kod Glavne autobuske stanice u Bulevaru 12.februara površine 289m2 na 4 nivoa. Ugao dve prometne ulice Zeke Buljubaše i 12. februara, 7 min do Centra grada. Idealan za: ordinaciju, kancelarije, agenciju, predstavništvo, obrazovni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa kuća, projektovana i uredjena po instrukcijama poznatog Niškog arhitekte, nedaleko od hotela Aleksandar. Kuća se sastoji iz nekoliko etaža i to: podrum, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, a sve radjeno u nivoima. Dvorište je uredjeno, pod blagim je nagibom i veličine oko....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 360.000 €, 300,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu je potpuno sređen, u granitu, stan na drugom spratu je potpuno renoviran - razvedene su nove instalacije, parket, grejanje. Iznad drugog stana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 372.000 €, 155,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva velika dnevna boravka, dve kuhinje, četiri spavaće sobe, četiri terase i po dva kupatila i toaleta. Na prvom spratu novije zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 76,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i funkcionalan trosoban stan (3.0) od 76 m2 na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – Južni bulevar. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 385.000 €, 328,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana, kvalitetno građena kuća površine 128 m u osnovi, sa ukupno četiri etaže (suteren, prizemlje, prvi i drugi sprat), na placu od 5,85 ari. Objekat je funkcionalno projektovan kao porodična vila sa više stambenih jedinica i bogatom infrastrukturom. Struktura objekta:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 392.000 €, 456,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobuska stanica, pijac, brojni marketi. Kuća je po strukturi podrum, prizemlje, sprat, potkrovlje, ukupne bruto površine 670m2. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 397.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 399.000 €, 84,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjižen, luks renoviran, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN + DVORIŠTE**Porodičan, komletno adaptiran i luksuzno opremljen 4.0 stan sa dvorištem, daje osećaj života u kući. Uknjižen je na 84m2 i....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 399.000 €, 385,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuzne porodične kuće, novije gradnje spratnosti pr+1, u mirnom delu naselja Veljko Vlahović sa otvorenim pogleom na širu okolinu, domaćinski gradjenom po svim standardima kvalitetne gradnje. Komplet uknjiženo, moguća kupovina iz kredita. U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 399.000 €, 385,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuzne porodične kuće, novije gradnje spratnosti pr+1, u mirnom delu naselja Veljko Vlahović sa otvorenim pogleom na širu okolinu, domaćinski gradjenom po svim standardima kvalitetne gradnje. Uknjženo kompletno. Moguća kupovina iz kredita. U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 399.000 €, 286,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 399.900 €, 385,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 400.000 €, 482,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Jedinstvena kuća u Kertvarošu na tri etaže ukupne površine 482m2. Prizemni deo se sastoji od većeg hodnika koji vodi ka trpezariji, kuhinji i izlazu ka zatvorenoj terasi sa zidanim roštiljem. Spavaća soba, kupatilo, ostava i garaža čine ostali deo prizmelja. Prvi sprat čini prostrani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 403.600 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 112m2, četvorosoban stan, prvi sprat. U ponudi je fantastičan četvorosoban stan, idealan za porodičan život, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom i jasno podeljenim zonama za komforan boravak svih članova domaćinstva. Stan se sastoji od: • Tri spavaće sobe, od kojih svaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici smo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 424.000 €, 106,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban, luksuzan stan u novoizgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Deli Radivoja, u neposrednoj blizini Specijalnog suda. Zgrada je trospratna i na svakoj etaži se nalazi po jedan stan koji je liftom povezan sa garažom. Stanu pripada jedno garažno mesto od 14 m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 425.500 €, 123,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo salonski četvorosoban stan od 123m2 u Zemunu, Donjem gradu, na uglu Avijatičarskog trga i Karadjordjeve ulice. Stan se nalazi na prvom spratu uredne salonske zgrade, dvostrano orijentisan ( prema ulici i delom prema dvorištu). Sastoji se od ulaza, tri velike spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 448.000 €, 233,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Banovo brdo , blizina 13. gimnazije , odlicna mikrolokacija , 178m2 uknjizena kvadratura , 233m2 merena kvadratura , eg / toplotna pumpa Samsung , fan - coil , kompletno renovirana vertikala kuce , Alu stolarija , Hrastov Tarkett parket , Italijanska keramika . sanitarije Hans....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 450.000 €, 352,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodaja dve uknjižene kuće 352m2, na 7,5ari placa u centru Borče. U strogom centru Borče, dve kuće uknjižene na ukupnu građevinsku površinu 352m2, korisnu površinu 293m2. Uknjižen plac površine 7,5ari. Sagrađena po visokim standardima sredinom devedesetih godina - fasadna cigla, kvalitetna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 460.000 €, 560,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena od centra na svega 3km. Izgrađena je planski i po evropskim standardima, te pruža mnogo mogućnosti u uređenju enterijera shodno potrebama budućeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 460.000 €, 93,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Luksuzan po svojoj lepoti i dizajnu , jugozapadno orijentisan u blizini parka na Neimaru. Po strukturi četvorosoban,ima tri spavaće sobe od koje je jedna master soba ,u kojoj je i garderober , dok se u drugom delu nalazi još jedno kupatilo,hodnik i terasa iz spavaće sobe. Stan ima....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 470.000 €, 706,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna porodicna kuca/vila sa velikim placem, pomocnim objektima, odlicno odrzavana, kako kuca tako i celo dvoriste. Komforna, nudi spoj funkcionalnosti, udobnosti i prijatnog ambijenta sa puno svetla. U sklopu dvorista nalazi se privatni posed sa uredjenim zelenilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2