• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 220 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 220 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 220 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 220 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 814 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 55000 eura
    • do 69000 eura (prosečna cena)
    • do 83000 eura
    • do 696 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna porodična kuća u Mz Novo Selo na placu od 1778 m2 na asfaltnom putu, od centra Subotice 2,5 km. Kuća ima 210 m2, građena je od siporeksa, izolovan staklenom vunom i fasada je od fasadne cigle. Sastoji se iz ulaza, hodnika, kupatila, ostave, kuhinje, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 350.000 €, 200,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Vinča, kuća na 16 ari sa pogledom na Dunav .. / ul. Zrenjaninska, nedaleko od Dunava, neposredno uz arheološki lokalitet, muzej Vinčanske kulture. Asfalt, gradska voda, trofazna struja, blizina prevoza i prodavnica, građena 1982 god od crvene fas cigle, termo fasada, funkcionalna,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji potkrovlje 220 m2'
90.000 €
225.000 €
222.000 €
  Kuća, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepu kuću na ekstra lokaciji u blizini škole Kole Rašić.Kuća je u tri etaže po 80m2 ukupno 240m2 na placu P=3 ara. Prizemlje i sprat imaju svoj ulaz a visoko potkrovlje ima poseban ulaz. Struktura prizenlja: 2 sobe ,kupatilo,kotlarnica i stepenište....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 237.000 €, 237,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi na odlicnoj lokaciji na Smederevskom putu. Sastoji se od PR+I+PTK. -U prizemlju lokal od 30m2, garaza, kotlarnica. -Na I spratu 2 spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja-trpezarija, kupatilo, hodnik, terasa. -Na potkrovlju isto kao na prvom spratu, siva faza, uradjene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 185.000 €, 236,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena 2017. godine u dve etaže.U prizemlju se nalazi ulazno stepenište,predprostor,toalet,kuhinja,dnevni boravak sa trpezarijom koji ima izlaz na dvorišnu terasu,prostor ispod stepeništa koji se koristi kao ostava ,radna soba.U potkrovlju se nalazi hodnik iz kog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 219,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada. Zbog svoje pozicije ima potencijala kako za izdavanje, porodično stanovanje ili za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Kuća je....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 208,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lukićevo - petosobna spratna kuća površine 208m2 + potkrovlje + pomoćne prostorije (dve garaže, radionica i šupe) na placu od 46,55 ara. CG na plin, trofazna struja, demit fasada od 5cm, izolacija u vidu stiropora od 5cm iznutra, parket, dva kupatila, šidelov dimnjak, terase, septička....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 89.000 €, 236,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja komplet uknjizene kuce sa garazom i svim pomocnim objektima na 12ari placa, na 3 nivoa. U neposrednoj blizini se nalazi bus stanica sa vise linija geadskog prevoza, a jedna linija Vranic direktno povezuje sa Banovim Brdom. Sto je veliki benefit. Vranic je naselje koje ima....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemlje useljivo, na spratu i potkrovlju treba parket i grejanje da se urade. 4 kupatila. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 900 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepa porodična kuća kvalitetne novije gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Čalije. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobusko stajalište, vrtić, marketi, OŠ. Kuća je po spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 368m2, osnova kuće je 129m2.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>