• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 2.352 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Starog grada, u mirnoj i diskretnoj Šantićevoj ulici, nudimo vam izuzetan, moderan duplex koji predstavlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji duplex do 110 m2'
123.600 €
299.990 €
297.570 €
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 450.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 104m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 315.000 € na 346.500 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 346.500 €, 90,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 315.000 €
27.02.2026 - 346.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u izgradnji na petom spratu nove zgrade sa liftom, na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terase.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.500 €, 102,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan duplex stan u prizemlju i na prvom spratu, koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje izlaz na sopstveno privatno dvorište, savršeno za uživanje, uređenje baštice, opuštanje ili kao bezbedan prostor za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 264.800 €, 108,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUKSUZAN, PETOSOBAN DUPLEX NA VIDIKOVCU SA GARAŽOM, NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 264.800 € Lokacija: Beograd, Vidikovac, sprat: 1/3 Površina: 108 m² Struktura: Petosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - 4 spavaće sobe; -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 260.000 €, 95,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 95,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban duplex na potezu Grbavice. Lepa uredna zgrada, stan bez većih ulaganja, orijetnisan dvorišno i bez buke! Lepe komforne prostorije u celom stanu, Velux krovni prozori, parket, keramika, PVC stolarija! Za više informacija nas pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban nov stan 70m Miše Dimitrijevića Duplex Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Trosoban Kvadratura: 70m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice i svih neopodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi u starijoj zgradi, renoviran je pre 4 godine, zamenjene su sve vodovodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Prelep duplex u centru Novog Sada. Kopletno renoviran stan, promenjene sve vodovodne i strujne instalacije. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Blindirana ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasni parket, italijanska keramika. Fenomenalna investicija kako za život....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 119,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U samom centru grada luksuzno opremljen duplex od 119m2 na 2/2 spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji iz dve etaže, u donjem delu se nalazi trpezarija, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba i kupatilo. U gornjem delu koja čini galeriju od 45m2 se nalazi se spavaća soba, radna soba.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep duplex u naselju Karaburma. 72 m2 (mereno 80 m2), nalazi se na 4.spratu zgrade starije gradnje (nema lift). Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 148.000 € na 146.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 146.000 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 148.000 €
17.04.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu manje dvorišne zgrade što ga čini izuzetno mirnim, izolovanim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 149.000 € na 146.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 146.000 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2024 - 179.500 €
29.04.2026 - 149.000 €
01.05.2026 - 146.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje troiposoban duplex stan 70m2, sa pripadajućim parking mestom u dvorištu. Grbavica, Atanasija Gereskog, na III spratu, bez lifta. Stan sa nalazi u zgradi sa malo stanova, centralno gradsko grejanje.  Stan je izuzetno atraktivan, prvoklasno renoviran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 42,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne znamenitosti, nalazi se ovaj izuzetno prijatan i funkcionalan dupleks. Na donjoj etaži smešten je svetao dnevni boravak koji se otvara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan duplex stan, površine 100m² (uknjiženih 50m²), kompletno renoviran i opremljen sa puno pažnje i stila. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, u urednoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,četvorosoban stan P=82m2,duplex na trećem spratu novije zgrade, 2015god zidana. Stan je prostran,svetao i sastoji se od : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,hodnika,kupatila. Na podu je hrastov parket,pvc stolarija,Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan duplex apartman, uknjižen 1/1, površine 64m2 na izuzetnoj lokcaiji u blizini crkve, Lidla i zabavnog parka. Na 5 minuta laganog hoda do Kraljevog trga. Kvalitetna gradnja, hrastov parket, stolarija aluminijum drvo, uvozna keramika, sanitarije Villeroy & Boch,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex u naselju Bagljaš, u ulici Patrijarha Pavla na IV spratu novije zgrade sa liftom.Prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Potkrovlje čine četiri spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u donjoj etaži, kupatilo u gornjoj), prodaje se sa novim nameštajem, parket nedavno ishoblovan. Zgrada poseduje zajedničku biciklanu,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex stan u ulici Dimitrija Tucovića na lepom i mirnom mestu u centru grada. Stan ima 94 m2, sastoji se iz terase, predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dnevne sobe, stepenište i u potkrovlju dve spavaće sobe. Podovi su keramičke pločice i parket, Stolarija je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo uređen duplex stan u zgradi salonskog tipa na prvom spratu, površine 93 m2.U svom sastavu u prizemlju ima hodnik, dnevni boravak, kupatilo, kuhinju, ostavu i spavaću sobu, a u potrkovlju 3 sobe od kojih se jedna može koristiti kao radna soba ili gardarober. Podovi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex stan dvosobne strukture kod Doma zdravlja. Površine je 50m2, nalazi se na VII spratu (poslednji) stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Luksuzan četvorosoban duplex stan sa garažom Na prodaju ili izdavanje nov, luksuzno opremljen duplex stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Karadjordjevog parka i Svetosavskog platoa . Stan dolazi sa garažnim mestom i pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Raspored:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 35)

<< <1> >>