• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 pala cena dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 pala cena dvorište" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.236 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 958 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 1.000 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan trosoban stan površine 75 m2, smešten na 8. spratu moderne novogradnje sa dva lifta, u prestižnom stambenom kompleksu Vrtovi Ceraka, u naselju Filmski grad.Stan je kompletno namešten i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i savremenim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se penthause, 1/1 uknjižen na 55m2, sa terasom 58m2. Dvostrano orijentisan, svetao, veoma funkcionalan, luksuzan. Zgrada iz 1920. pod zaštitom države, a nadogradnja je iz 2014.god. Od prostorija poseduje hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu i pogledom na dvorište; Kuhinja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 525 € na 500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
26.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje Izuzetno funkcionalnog manjeg dvoiposobnog stana na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se sastoji iz: Prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa hladnom ostavom. Stan je na prvom spratu sa pogledom na dvorište, dvostrano orijentisan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket što skuplji do 80 m2 pala cena dvorište'
600 €
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>