• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što skuplji do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što skuplji do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što skuplji do 2200 eura/m2 useljiv Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs parket što skuplji do 2200 eura/m2 useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 110.330 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada, u ulici - Đorđa Zličića. Po ulasku u stan se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u kupatilo (veš mašina, tuš kabina, lavabo) i veoma komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 339.000 €, 161,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

5+, 161m2 (terasa 20m2), 1/2, duplex, renoviran, namešten, EG, interfon, internet, telefon, ktv. U ulici Prilaz, bivšoj Teodora Hercla, u ponudi je stan u intimnoj zgradi, povučenoj od gradske buke , uvučena od ulice. Zgrada je mala, porodična, vrlo kvalitetno građena, sa pet stanova....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 300.000 €, 273,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Amerić, luksuzna hacijenda sa bazenom na 25 ari .. / ul. Višljanska, Asfalt, trofazna struja, odmah useljiv funkcionalan svetao prostor, 2 ulaza, veliki dnevni boravak sa kaminom, EG, alu radijatori, pvc stolarija, roletne, granit, parket, klima, trem, pogled na Kosmaj, više kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 199.000 €, 116,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa visokim plafonima,originalnom stolarijom i očuvanim detaljima iz perioda u kojem je građen a kompletno renoviran uz korišćenje najkvalitetnijih materijala.Prostran dnevni boravak povezan sa ostatkom stana.Odvojena spavaća soba sa svojim kupatilom koje je moderno uređeno sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 197.500 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, cetvorosobne strukture na 6. i 7. spratu ukupne povrsine 100m2, od toga 75m2 u prvoj etazi dnevni boravak sa terasom, wc, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.000 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Telep, troiposoban, 87m² ++|++ Troiposoban stan, nov, useljiv . Nalazi se u kompleksu koji će biti okružen zelenim površinama za igru i rekreaciju. U neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji, škola, vrtić, supermarket i dr. Kvalitet gradnje, termoizolacioni blokovi od prirodnog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 189.900 €, 83,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Višnjička banja, ul. Vladimira Ćetkovića, 3.0, 2T, odmah useljiv .. / zgrada sa fasadom od veštačkog kamena, izlazi na 2 ulice, trostran, svetao, funkcionalan stan, odmah useljiv, hrast parket, PVC stolarija, roletne, klima, 2 spavaće sobe, 2 terase (5,55m2 + 5,75m2), EG, alu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket što skuplji do 2200 eura/m2 useljiv (139)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>