• GoHome Professional
www.indomio.rs pala cena što manji 90 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs pala cena što manji 90 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs pala cena što manji 90 m2 4.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs pala cena što manji 90 m2 4.sprat" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.897 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.01.2024 - 900 €
21.02.2024 - 850 €
24.01.2025 - 750 €
25.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE ODLIČAN ČETVOROSOBAN STAN U CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9102806. Stan se nalazi na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji. Poseduje 2 toaleta, 2 terase, 3 spavaće sobe uz dnevni boravak i kuhinju. Izdaje se namešten i useljiv je odmah. U blizini....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 289.000 €, 83,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjižen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentičan 3.0 stan u srcu Vračara sa pogledom na Hram, uređen u stilu Francuskih mansardi. Uknjižen je na 83m2 i organizovan kao etaža u krovu sa dva romantična balkona. Ovaj nov, neuseljavan stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.100 €
25.02.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan površine 84 m2 u centru Beograda u lepoj i mirnoj ulici na četvrtom spratu, u zgradi sa četiri sprata i liftom. Stan je dvostrano orijentisan i sa jedne strane gleda na ulicu, a sa druge na dvoriše zgrade tako da je tokom celog dana svetao i osunčan. Na svakom spratu su po dva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs pala cena što manji 90 m2 4.sprat'
396.500 €
 
-5%

Promena cene sa 178.000 € na 169.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 178.000 €
17.05.2026 - 169.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan u centru na 4. spratu, lift, grejanje etažno na struju. Useljiv odmah. Stan se prodaje sa stvarima. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 182.000 €
12.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>