• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten lift što manji

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten lift što manji" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 217 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 740 eura
    • do 926 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prostor je izuzetno funkcionalan, na prvom spratu. Trostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz kuhinje, trpezarije, 4 prostorije, kupatila, toaleta, predsoblja. Sadrži i dve lodje sa garniturama za odmor i terasu. Stan je nenamešten, pogodan kako za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 27m prazna Isp Novi Sad Čerevićka ulica IZDAJE SE Cena: 250,00 EUR Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Čerevićka Sobnost: Garsonjera Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 27m2 Grejanje: Podno Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Potreban depozit,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan I nenamešten stan u centru grada u blizini Čaira, površine 38m2, na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje je u stanu je etažno- podno,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten lift što manji'
2.300 €
88.000 €
250 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 220 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odmah useljiv nenamešten jednoiposoban stan u Mokranjčevoj. Površine je 38m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Stan se nalazi na dobroj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 280 €, 38,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan I nenamešten stan-poslovni prostor u centru grada u blizini Čaira, površine 38m2, na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje je u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE STANA – ODMAH USELJIV, Izdaje se funkcionalan, nenamešten stan u stambenoj zgradi od bele fasadne cigle, u mirnom i zelenilom okruženom delu u neposrednoj blizini Košutnjaka. Lokacija pruža odličnu povezanost i kompletnu infrastrukturu za udoban i kvalitetan život. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan 52 m² – Merin Hill, Voždovac (nenamešten). Zapadno orijentisan, svetao, lep pogled. Dnevna soba, spavaća soba, terasa. Opremljena kuhinja (bela tehnika,mašina za sudove), kupatilo sa podnim grejanjem i mašinom za veš. 2 garderobera. Garažno mesto uključeno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114511, VI/X, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova. Izdaje se stan u stambeno-poslovnom objektu izgrađenom po najsavremenijoj tehnologiji i standardima premium kvaliteta. Stan se izdaje nenamešten, osim kuhinje koja je kompletno opremljena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 700 €, 53,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 53m2 u prizemlju zgrade bez lifta u blizini mak pumpe. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dve kancelarije i kupatila. Grejanje je na struju, inverter klima. Izdaje se nenamešten sa kuhinjskim elementima, sredjenim kupatilom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji kao poslovni prostor, u centru Niša kod Imidža. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Izdaje se nenamešten i do sada neuseljavan. Biće opremljen kuhinjom i plakarima. Površina stana je 54 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Rotkvariji NeNamešten Dvoiposoban stan 54 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u ulici Save Kovačevića na Trećem spratu,dvorišne orijentacije ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,dve sobe jedna veća i manja,toalet i Lepu veliku Terasu sa Pogledom na Park i Lepom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan nov, jednoiposoban stan u centru Niša u ulici Cara Dušana. Nalazi se na šestom spratu od ukupno osam spratova u novoj stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan se izdaje nenamešten, biće opremljen novom luksuznom kuhinjom i do sada neuseljavan. Površina stana je 55 m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 55m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima/. Stan se izdaje nenamešten. Trenutno je u....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nenamešten. Opremljena kuhinja. Dve spavaće sobe, dnevni boravak kuhinja , trpezarija, terasa 3 kvm, kupatilo. Svi kablovski operateri. Info stan 16.000 din. Održavanje 1500 din. Zgrada ima dva lifta Depozit. Agencijska provizija je 50% jedne mesečne zakupnine. Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prostorije: hodnik iz koga se pristupa kancelarijama potpuno namešten ili nenamešten prostor drugi sprat u poslovnoj zgradi u strogom centru grada čajna kuhinja je na istom spratu, a toalet je na međuspratu vlasnik obezbeđuje čišćenje zajedničkih prostorija ulaz u zgradu kontroliše....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 1.700 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 900 €, 61,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.700 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban NOV 61m Novi Sad Radnička LUX izdaje se Cena: 900,00 EUR Lokacija: Centar (Spens) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Radnička Sobnost: Četvorosoban i više Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 61m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 999 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Stanoja Glavaša, Opština Palilula, u stambeno poslovnom kompleksu Central Garden. Stan se nalazi na šestom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv.Stan je orijentisan ka unutrašnjem uređenom dvorištu,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 73,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten poslovni prostor, stan, slikan je prostor sa nameštajem koji će se izneti iz prostora, u zgradi bez lifta u blizini benzinske pumpe kod Margera. Površina stana je 73m2, a struktura je troiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa tri lifta i povšine je 76m2. Po strukturi je trosoban i sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i terase od 6m2, dve spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 78 m2 u modernom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Potpuno je nenamešten, što pruža mogućnost uređenja prostora prema sopstvenim potrebama. Grejanje i hlađenje su rešeni putem sistema toplotne pumpe, što obezbeđuje visok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, dvostrano orijentisan stan u mirnoj ulici, sa terasom i balkonom. Stan je nenamešten, funkcionalnog rasporeda, sastoji se od dnevne sobe i još dve sobe, što ga čini pogodnim kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Raspolaže sa dva mokra čvora i ostavom. U....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Zmaj Jovina. Odličan, nenamešten stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora, nadomak nekoliko poznatih obrazovnih ustanova, pešačke zone, Katedrale i niza ugostiteljskih i trgovinskih objekata. Ovaj lep i veoma komforan poslovni prostor čine dve odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija za stanovanje. Blizina Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, fakulteta i keja Ovaj svetao i lep....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 550 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten i potpuno renoviran dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Fakulteta Zaštite na radu i Difa. Stan se nalazi na 10. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površine je 88m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nenamešten četvorosoban stan u samom centru grada. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, četiri spavaćih soba, dva kupatila I terase. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje I dve klime. Ova nekretnina površine 95m2 nalazi se na sedmom....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban prazan 103m Duplex IZDAJE SE Kornelija Stankovića Budućnost Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Kornelija Stankovića Sobnost: Četvorosoban i više Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 103m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 920 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi: Salonac za stanovanje ili poslovni prostor – Zeleni venac Retko u ponudi – izuzetno komforan stan salonskog tipa, idealan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji u samom centru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, nov četvorosoban stan na Paliluli u blizini restorana Amerikanac. Nalazi se na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi, bez lifta. Stan se izdaje nenamešten, biće opremljen samo kuhinjom sa belom tehnikom i do sada neuseljavan. Površina stana je 116 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 1.500 € na 1.100 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.100 €, 131,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 1.700 €
01.03.2026 - 1.500 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Ilije Vučetića. Predstavljamo odličan, nenamešten, svetao stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najlepših i najatraktivnijih gradskih lokacija za poslovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Dunavskog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.300 €, 140,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se vrhunski poslovni prostor na poslednjem spratu moderne zgrade, koji nudi maksimalnu privatnost sa kontrolisanim pristupom putem lifta. Prostor je kombinacija modernog open-space koncepta sa privatnošću odvojenih kancelarija. Prostor je idealan za firme koje zahtevaju savršen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 1.000 €, 223,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, nenamešten stan na visokom prizemlju zgrade sa liftom, u strogoj zoni centra Ćuprije – strukturalno odličan za privatni dom za stare, vrtić, ordinaciju i slične delatnosti. * Raspored prostorija: *4 spavaće sobe – svaka sa sopstvenim kupatilom, klimom i izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,