• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 87.500 €, 36,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Za Vas, u ponudi imamo jednoiposoban stan u mirnom delu Zvezdare. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe spojene sa kuhinjom, iz koje izlazite na dvorišnu terasu kojoj samo Vi imate pristup, jedne spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje nenamešten, tako da postoji mogućnost potpunog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.400 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Duplex, 125kvm enterijer, plus 20 kvm terasa, plus 15kvm baštenska kućica, plus 15kvm natkriveno garažno mesto sa vratima na daljinski. U visokom prizemlju nalaze se dnevna soba, tri spavaće sobe i kupatilo, a u prizemlju kuhinja sa trpezarijom i terasom,vežbaonica sa hidromasažnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, INĐIJA, 650 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u centru Indjije u zgradi Moskva na 5 spratu sa velikom terasom i pogledom na celu Indjiju. Stan je povrsine 250m2 ima 5 spavacih soba 2 kupatila i jedno kupatilo sa djakuzijem. cena je 650e nije fiksna,depozit je obavezan u vrednosti jedne mesecne kirije STAN SE IZDAJE....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Josipa Marinkovića. Predstavljamo odličan, neuseljavan, nenamešten kancelarijski prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini TC Big. Pozicioniran na I spratu ovaj prostor čini pet kancelarija (od kojih je jedna prijemna), kuhinja i dva toaleta. Ozelenjeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 700 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Futoška, nenamešten stan, 110m2 ++|++ Nenamešten stan sa kompletno opremljenom kuhinjom od 110m2 za izdavanje, idealan za kancelarijski prostor ili porodican zivot na fenomenalnoj lokaciji uglu Futoške i Braće Ribnikar. U prizemnom delu stana nalazi se dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 1.700 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 900 €, 61,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.700 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban NOV 61m Novi Sad Radnička LUX izdaje se Cena: 900,00 EUR Lokacija: Centar (Spens) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Radnička Sobnost: Četvorosoban i više Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 61m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Odličan i vrlo funkcionalno organizovan stan u novogradnji, nalazi se u urbanom delu Vračara, okružen stambenim zgradama, prodavnicama i u neposrednoj blizini Višeg Suda. Sigurna lokacija, dobro povezana sa prevozom. Nenamešten stan, idealan je za stanovanje porodice, kao i ozbiljnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 550 €, 80,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, pogodan za poslove kancelarijskog tipa ili privatnih škola, površine 80m2 i sastoji se iz dve etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, jedna manja kancelarija i jedna veća, toalet i čajna kuhinja. Na drugoj etaži su dve kancelarije. Prostor je izuzetno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nenamešten. Opremljena kuhinja. Dve spavaće sobe, dnevni boravak kuhinja , trpezarija, terasa 3 kvm, kupatilo. Svi kablovski operateri. Info stan 16.000 din. Održavanje 1500 din. Zgrada ima dva lifta Depozit. Agencijska provizija je 50% jedne mesečne zakupnine. Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs nenamešten (268)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>