• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten što veći podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten što veći podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten što veći podrum

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten što veći podrum" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 843 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 780 eura
    • do 975 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 79,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamesten, četvorosoban, stan salonskog tipa koji bi najbolje funkcionisao kao poslovni prostor. Nalazi se u prizemlju, sa kupatilom i opremljenom kuhinjom. Povrsina stana iznosi 79m2. Ima terasu i podrum. Moguc svaki dogovor. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 6.600 € na 5.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 5.500 €, 634,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 6.600 €
01.05.2026 - 5.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran poslovni prostor na tri nivoa (podrum, prizemlje i potkrovlje), ukupne površine 634m2, mereno 1086m2, u ulici Mirijevski bulevar na Paliluli. Prostor je idealan za kompanije i preduzetnike kojima je potrebna velika i funkcionalna površina na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzni poslovni prostor na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u naselju Dedinje, opština Savski venac. Novogradnja iz 2025. godine, površine 256,8 m², predstavlja idealno rešenje za firme koje traže atraktivnu adresu, privatnost i vrhunske uslove rada. Dostupna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten što veći podrum'
350 €
600.000 €
300.000 €
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetna novogradnja na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, naselje Dedinje, opština Savski Venac. Porodična kuća iz 2025. godine, površine 256,8 m², pruža vrhunski komfor i privatnost za zahtevne stanare koji cene kvalitet, prostor i ekskluzivnost. Dostupna dva....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 2.800 € na 1.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.800 €, 240,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 2.800 €
10.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje reprezentativnog poslovnog prostora u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji kod Sajma, na Trgu 1. maja. Reč je o kompletno renoviranoj kući površine 240 m2, raspoređenoj na tri nivoa: podrum, prizemlje i potkrovlje. Prostor je nenamešten, sa sopstvenim dvorištem i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nenamešten četvorosoban stan u samom centru grada. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, četiri spavaćih soba, dva kupatila I terase. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje I dve klime. Ova nekretnina površine 95m2 nalazi se na sedmom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion - Bregalnička 3.5, 80m2 (terasa 7m2), 1/3, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se nenamešten, renoviran troiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim dvorištem, u delu Bregalničke ulice koji je bliže Bulevaru kralja Aleksandra. Pogodan je kako za život, tako i kao....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?