• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten" pronađeno 222 nekretnina - prosečna cena 314 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 756 eura
    • do 946 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • klima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Josipa Marinkovića. Predstavljamo odličan, neuseljavan, nenamešten kancelarijski prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini TC Big. Pozicioniran na I spratu ovaj prostor čini pet kancelarija (od kojih je jedna prijemna), kuhinja i dva toaleta. Ozelenjeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 2.500 €, 127,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran lux salonski stan . Idealan za poslovni prostor. Nenamešten . Trostrano orjentisan. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Nenamešten ulični lokal u prizemlju porodične kuće. Ovaj lokal predstavlja jednu veliku prostoriju otvorenog tipa sa sanitarnim čvorom. Dva ulaza. centralno grejanje na gas. Ugovor o zakupu se sklapa sa fizičkim licem. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten'
600 €
500 €
800 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Tekelijina. Nov, neuseljavan, nenamešten trosoban stan u mirnoj ulici, nedaleko od osnovne škole. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 350 €, 37,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na prvom spratu Zone 2, na Bulevaru Nemanjića. Lokal je površine 37m2 i pogodan je za kancelarijske poslove. Prostor se izdaje nenamešten. Sastoji se iz jedne višenamenske prostorije i toaleta, izuzetno lepo osvetljen. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 370 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 400 €
06.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar na 50 metara. Nov neuseljavan, nenamešten stan kod O.Š. Dudić- Bulevar Kralja Aleksandra-M.M.Lug. Izuzetno svetao stan sa odličnim rasporedom u novoj tek useljenoj zgradi. Kupatilo i kuhinja imaju svoje prozore. Dnevna soba i lodja orijentisane jugozapadno a spavaća severoistočno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten, dvosoban stan na prvom spratu stambene zgrade u Balkanskoj ulici. Infostan 100e, struja po utrošku. Može i za stambeni i za poslovni prostor. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.410 €, 55,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 55 m² na odličnoj lokaciji na Banatiću. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Grejanje je centralno. Stan poseduje dve klima jedinice, ostavu i podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 55m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima/. Stan se izdaje nenamešten. Trenutno je u....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanija, 5.685 €, 434,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan poslovni prostor površine 434 m² + dodatnih 12 m² (add-on) u reprezentativnoj poslovnoj zgradi na 6. spratu. Prostor kombinuje open space i odvojene kancelarije, a u okviru jedinice nalaze se kuhinja sa trpezarijom, dva toaleta (muški/ženski) i rek soba – tehnička....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji kao poslovni prostor, u centru Niša kod Imidža. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Izdaje se nenamešten i do sada neuseljavan. Biće opremljen kuhinjom i plakarima. Površina stana je 54 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Zmaj Jovina. Odličan, nenamešten stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora, nadomak nekoliko poznatih obrazovnih ustanova, pešačke zone, Katedrale i niza ugostiteljskih i trgovinskih objekata. Ovaj lep i veoma komforan poslovni prostor čine dve odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan, na atraktivnoj lokaciji, u blizini Šojke. Nalazi se na prvom spratu, stambene zgrade bez lifta. Stan je funkcionalan i izdaje se nenamešten. Površina stana je 43m2. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.500 €, 350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, poslovno-stambeni objekat ukupne površine 350 m², smešten u mirnom i atraktivnom delu Petrovaradina – Stari Majur, u neposrednoj blizini Preradovićeve ulice i Petrovaradinske tvrđave. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1,5 km od centra Novog Sada,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan, 48m2, u mirnom delu grada, dobro pozicioniran, svetao, komforan. Stan je kompletno renoviran, ima etažno grejanje na struju (radijator u svakoj prostoriji), hrastov parket u sobama i predsoblju, keramičke pločice u kuhinji i kupatilu, klima uređaj Stan može da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 87.500 €, 36,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Za Vas, u ponudi imamo jednoiposoban stan u mirnom delu Zvezdare. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe spojene sa kuhinjom, iz koje izlazite na dvorišnu terasu kojoj samo Vi imate pristup, jedne spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje nenamešten, tako da postoji mogućnost potpunog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Timočka 3.5, 103m2 (terasa 8m2), 1/2, EG, telefon, interfon Izdaje se izuzetno lep i funkcionalan troiposoban salonac kompletno namešten (može i nenamešten). Stan je četvorostrano orijentisan na prvom spratu sa velikom terasom, tri mokra čvora i dva kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u Brzom Brodu kao poslovni prostor. Površina površina prostora je 104m2. Nalazi se u prizemlju porodične kuće. Sastoji se od lokala, dve kuhinje, jedne sobe i dva kupatila. Kuća je lepo orijentisana i osvetljena, tako da ima puno dnevne svetlosti. Grejanje u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran nenamešten stan 40km u Cvijicevoj ulici , cena 750€. Stan se sastoji iz predsoblja,kupatila,kuhinje sa trpezarijom i sobe. Stan je dvostrano orijentisan i ima parking sa dvorišne strane. Pogodan i za poslovni prostor (Lekarsku i zubarsku ordinaciju, advokatsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, INĐIJA, 650 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u centru Indjije u zgradi Moskva na 5 spratu sa velikom terasom i pogledom na celu Indjiju. Stan je povrsine 250m2 ima 5 spavacih soba 2 kupatila i jedno kupatilo sa djakuzijem. cena je 650e nije fiksna,depozit je obavezan u vrednosti jedne mesecne kirije STAN SE IZDAJE....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 690 € na 900 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 900 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 790 €
04.02.2026 - 690 €
06.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Voždovačka crkva stan u kući 120m2, 2.5, nenamešten, IIIsp, dve terase, parking, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor. ID 8049-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 500 €, 44,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, funkcionalan ulični lokal površine 44m2, smešten u prometnom delu grada. Lokal se nalazi u prizemlju nove zgrade sa direktnim ulazom sa trotoara. Celom širinom lokala prostiru se veliki izlozi od poda do plafona, što obezbeđuje maksimalnu vidljivost brenda. Uutrašnjost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.400 €, 57,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan i funkcionalno organizovan dvoiposoban stan površine 57 m², smešten u uređenoj zgradi u ulici Ćirpanova. Stan se nalazi na 6. spratu objekta sa liftom i odlične je orijentacije, što ga čini prijatnim i svetlim tokom celog dana. Raspored prostorija je praktičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 3.000 €, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaju se dva stana u blizini Zvezdinog stadiona, kvadrature po 180m2 u porodičnoj kući.Nalaze se na prvom spratu i svaki ima po dve etaže. Stanovi su spojeni hodnikom,mada se mogu koristiti odvojeno.Ukupna površina stanova je 360m2(odvojeno po 180m2).Svaki stan se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 400 €, 25,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov lokal, do sada neuseljavan, u ulici Obilićev venac. Površina lokala je 25m2. Nalazi se na prizemlju u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom u blizini centra grada. Izdaje se nenamešten. Sastoji se od jedne velike prostorije, malog hodnika i toaleta. Ima mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 890 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

BW, QUARTET - IZDAJE SE DVOSOBAN STAN NA PRVOM SPRATU! POVOLJNO! Cena: 890€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Savski venac, BW QUARTET Površina 54m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - spavaće sobe - kupatila - terase. OPIS:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan-poslovni prostor 120m2 na 2.spratu u Sarajevskoj ulici. idealan za advokatsku kancelariju, IT firmu, ordinaciju,itd. Stan je dvostrano orjentisan i sastoji se od 4 velike kancelarije, opremljene kuhinje ,kupatila i velike lođe. Centralno grejanje, 2 klime,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan površine 51m2 na petom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.000 €, 237,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na ulazu u Telep blizu Limana, sastoji se od 3 kancelarije i sale od 140m2 (koju je moguće podeliti u više kancelarija), sa 2 toaleta, 1 čajnom kuhinjom i ostavom. Poslovni prostor poseduje i 8 parking mesta, a po mogućnosti i više. Mogućnost dogovora....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 118.450 €
10.04.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda! Stan se prodaje nenamesten. Telefon: 0601351784 Šifra ponude: 1031547 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) A duplex apartment....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kod Bulevara. Stan se izdaje nenamešten. Stan je PET FRIENDLY. Kontakt: 0649176124 Sifra: 9104304 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.969 €, 125,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada Vračar 125m2 ,prvi sprata,1.0 open space kancelarija,opremljen kancelarijskim nameštajem,može se iznajmiti i nenamešten,razvučena optička mreža,prostor je moguće prilagoditi budućim zakupcima,garaže su na -1 nivou i one se doplaćuju.www.agencijavila.rs agencijska provizij....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nenamesten dvosoban stan u bloku 70a. Može i za poslovni prostor. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten troiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno, putem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prostorije: hodnik iz koga se pristupa kancelarijama potpuno namešten ili nenamešten prostor drugi sprat u poslovnoj zgradi u strogom centru grada čajna kuhinja je na istom spratu, a toalet je na međuspratu vlasnik obezbeđuje čišćenje zajedničkih prostorija ulaz u zgradu kontroliše....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan nov, jednoiposoban stan u centru Niša u ulici Cara Dušana. Nalazi se na šestom spratu od ukupno osam spratova u novoj stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan se izdaje nenamešten, biće opremljen novom luksuznom kuhinjom i do sada neuseljavan. Površina stana je 55 m2....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 4.050 €, 225,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade i ima dva ulaza. Površina poslovnog prostora je 225m2. Dužina prostora je 15m i sastoji se iz tri kancelarije i dva toaleta. Grejanje je na struju, klime koje i greju i hlade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Beograd, Ledine, 1.5-soban stan, 42m2, 1 spavaća soba, terasa, uz stan ide i parking mesto. Stan se prodaje nenamešten. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajmo odličan, nenamešten, svetao i prostran dvoetažni stan od 114m² i 14m2 terase u modernoj zgradi na 3 spratu. Stan je odmah useljiv, trostrano orijentisan (sever-zapad-istok) sa pogledom na ulicu i dvorište. Struktura stana i opremljenost: Donji nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i dugoročni zakup. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad u uređenom i urbanom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 4.448 €, 343,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u strogom centru grada. Opremljen, sa namestajem i internetom,može i nenamešten. Ukupna kvadratura 342.13 kvadrata, VI sprat, ceo sprat moguceje zakupiti i manju kvadraturu.www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .