• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana interfon ba - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana interfon ba - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana interfon barem 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana interfon barem 50 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 892 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ĐERAM PIJACA, ZVEZDARA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno lep i komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Đeram pijaca, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je kompletno namešten i opremljen, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep raspored prostorija sa pogledom na park. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana interfon barem 50 m2'
450 €
550 €
800 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2, smešten na 4. spratu moderne zgrade sa liftom u centralnom delu naselja Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika.Stan je kompletno namešten i odlično opremljen, sveže okrečen i odmah useljiv. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Belville 1.5-soban namešten stan, 45m2, sa parking mestomille Površina: 45 m2 Struktura: 1.5 soban (odvojena spavaća soba) Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Parking: Privatno parking mesto sa rampom Nameštenost: Potpuno namešten Opis nekretnine: Svetao, potpuno namešten i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje na Dedinju, na mirnoj i tihoj lokaciji a neposredno svih sadrzaja. Na prvom je spratu zgrade od 2 sprata i samo 6 stanova. Ima 90 kvm i sastoji se iz ulaznog hola, dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, wc-a, dve spavace sobe i jos jednom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno namešten luksuzan 4.0 stan u ekskluzivnom naselju Tatarsko brdo, Sremska Kamenica – savršen spoj komfora, privatnosti i prestiža, idealan za one koji cene mir, sigurnost i vrhunski kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike: - Prostran dnevni boravak sa kuhinjom....