• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana 40 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana 40 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana 40 m2" pronađeno 114 nekretnina - prosečna cena 663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje – kompletno namešten jednoiposoban stan, 37 m² U ponudi je funkcionalan i lepo uređen jednoiposoban stan površine 37 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, kao i blizinu prodavnica, javnog prevoza....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m2, smešten na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, u ulici Radoja Dakića, u blizini naselja Zelena avenija u Zemunu.Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9110274.Izdaje se namešten jednoiposoban stan (37 m2) na 5. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici, u blizini Limanske ambulante. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesećne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na premium lokaciji, između Hrama i Kalenića, izdaje se funkcionalan i veoma svetao 1.5 stan, sa fantastičnim pogledom na Hram. Minimalistički namešten što novom zakupcu daje mogućnost uređenja po sopstvenoj želji i potrebi. Nalazi se na 7.spratu u zgradi sa dva lifta, interfonom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 260 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Izdaje se 1.5 namešten stan ulici Rasadnik po ceni od 260e. Stan je kompletno namešten novim nameštajem. Grejanje je centralno. Odmah useljiv. Nalazi se u neposrednoj blizini centra, pijace, i fakulteta. Obavezan depozit. Cena: 260e. Za sva dodatna pitanja nas kontaktiraje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 148.000 €, 37,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u srcu Vračara kod Kalenić pijace. Stan je dvosobne strukture sa odvojenom sobom, zasebnom kuhinjom, ostavom i kupatilom. Stan je dvostrano orjentisan, ka ulici i ka unutrašnjem dvorištu. Prodaje se potpuno namešten. Idealan je kako za život, tako i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Jugovićevu. Nova zgrada visoke energetske efikasnosti što podrazumeva niske račune u toku cele godine. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima - nov nameštaj, klima, kablovska, internet Potreban depozit. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju površine 37m2, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Veoma je funkcionalnog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, što ga čini idealnim kako za život,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA LIMANU 2---Agencijska šifra: 9112639.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na 7. spratu zgrade sa liftom na Limanu 2. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban kompletno namešten stan, useljiv od 1.juna! Za više informacija pozovite: 0668442277. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zlatibora na samo 1.200 m2 od centra, kod Zlatiborskih Konaka, prodaje se namešten apartman. Sastoji se od: ulaznog dela, dnevnog boravka, trpezarijskog dela, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila. Uknjižen je na 43m2 ali je stvarna površine 57m2. Terasa koja je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 122.810 €
10.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Učiteljsko naselje Površina: 37 m² Struktura: 1.5 soban stan (dnevna soba + spavaća soba) Objekat: Novogradnja Useljiv: Odmah Opis: Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen 1.5 soban stan u novogradnji, površine 37 m², u mirnom i lepo povezanom delu Učiteljskog naselja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

MIRIJEVO I – DVOSOBAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan u mirnom delu Mirijeva. Stan je nov, funkcionalan, potpuno namešten i odmah useljiv. Poseduje prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i funkcionalan jednoiposoban stan na Voždovcu, površine 40m², smešten u prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan je orijentisan ka zelenilu u dvorištu zgrade tako da vam niko neće prolaziti pored prozora. Stan je kompletno namešten i sastoji se od: dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan 43m Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Drvarska Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 43m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132226, III/IV, klima. Potpuno namešten funkcionalan 1.0 stan 43 m², na odličnoj lokaciji.Na duži vremenski period.Troškovi stana- infostan 7500 dinara istruja 2500 dinara. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, svetao stan u održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. U neposrednoj blizini je autobusko stajalište, Lidl, banka, a udaljenost od samog centra grada je svega 10 minuta hoda. Stan se sastoji od kuhinje, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 146.999 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman u hotelskom delu kompleksa Miraval, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Paunov Breg, Banjica. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi, veoma urednoj sa video nadzorom i interfonom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Đorđa Rajkovića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Osnovne škole ´ Ivan Gundulić ´, šetališta kejaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u Bulevaru despota Stefana, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom, svetao je, funkcionalan i odmah useljiv. Odlična lokacija pruža brz i lak pristup centru grada, kao i svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 490 €, 43,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst, Tome Maksimovića, 43m2 -------------------------------------------------------------- 43m2, 2.5, pr, CG, parking, telefon, klima, namešten, renoviran Odličan, višenamenski, renoviran lokal, sa izlogom prema ulici, u prizemlju višespratnice. Sastoji se iz dve veće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 37,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban stan površine 37m², na 5. spratu (od 7) u zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini Delta Planet-a. Pametno organizovan prostor obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i terasu – idealno za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini popularne Požeške ulice, u mirnoj i tihoj ulici sa dosta zelenila, nalazi se ovaj jednoiposoban stan za izdavanje. Smešten je na prizemlju uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini su vrtić, osnovna i srednja škola, Dom zdravlja kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132077, I/, terasa. PODBARA, 43 m2, PET FRIENDLY, ODMAH USELJIV, NAMEŠTEN. Kuhinja odvojena. Dnevna soba (trosed 160 x 200 cm). Spavaća sa NOVIM DUŠEKOM (140 × 200 cm). Terasa. Mir i tisina. Dvorišno okrenut. Centar blizu, 10 min. peške. Pogodan za strance. Moguća prijava....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 350 €
13.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan 37m2 sa terasom, prelepim pogledom, odvojenom spavaćom sobom i pripadajućim parking mestom. Kompletno namešten. Video zapis na upit. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd Više informacija 060/3399122....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-114 (od ukupno 114)

<< <1 2 3> >>