• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs namešten uknjižen" pronađeno 793 nekretnina - prosečna cena 2.859 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan u Mirijevu. Veoma dobro pozicioniran. Prodaje se namešten. Odlična infrastruktura. Poseduje svoje parking mesto obezbeđeno rampom. Uknjižen. Odmah useljiv. Prostorije: Predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijksim delom, spavaća soba, kupatilo, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN DUPLEX NA NOVOM NASELJU ---Agencijska šifra: 1007388.Prodaje se fantastičan četvoroiposoban duplex (120m2) na petom spratu stambene zgrade na Novom Naselju.  Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu, kuhinje koja je zasebna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi sjajan stan na NOVOM BEOGRADU! Stan je renoviran, kompletno opremljen i odmah useljiv. Zgrada na idealnoj poziciji, u blizini Arene. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, autobuska stanica, brojni restorani, Arena, poslovni komplex,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 111.240 €, 47,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41388, 063 547 298 Branka, Uknjižen noviji namešten dvosoban stan na Podbari. Četrvrti sprat, lift, terasa. Moguća kupovina parking mesta u suterenu zgrade. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 430.500 € na 379.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 379.000 €, 105,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 525.000 €
11.02.2026 - 472.500 €
15.02.2026 - 430.500 €
11.03.2026 - 379.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta poslovni prostor, 2.0, 105m2, dve terase, 1/4, CG, interfon U ponudi za prodaju poslovni prostor u poslovnom delu zgrade površine 105m2. Sastoji se od sale za sastanke i velike kancelarije. Takođe, poseduje toalet, kao i dve terase. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoške pijace i Centra. Stan je uknjižen i potpuno namešten se prodaje.. U blizini su škola, obdanište, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 159.650 € na 175.100 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 159.650 €
01.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBNI SALONAC SA PARKINGOM U STROGOM CENTRU NOVOG SADA--- Agencijska šifra: 1007428. Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban, salonski stan na visokom prizemlju zgrade u pešačkoj zoni centra Novog Sada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.790 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na još boljoj lokaciji. Idealno za stanovanje kao i za izdavanje. U pitanju je jednoiposoban stan sa odličnim rasporedom u novogradnji, 36m2, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi, tako da je takođe moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 206.199 €, 97,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su dve spavaće sobe od kojih ima jedna izlaz na terasu, desno je kupatilo. Pravo se ulazi u veliki višenamenski prostor na čijem je početku kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 336.800 €, 109,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen, porodični stan. Nalazi se na traženoj lokaciji gde su i svi potrebni sadržaji za život. Ima lepe tri spavaće sobe na spratu sa kupatilom. Dole je veoma komotan dn, boravak sa kuhinjom i trpezarijom i naravno odlična terasa i još jedno kupatilo. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN 40m² – 115.400€ BULEVAR OSLOBOĐENJA 10134. TERASA.UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA.DRUGI SPRAT.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 5.0, III/4, duplex, terasa, toplotna pumpa, bez lifta, sa uknjiženom garažom od 17m2. Perfektno održavan, kompletno namešten. Stan na 1 nivou poseduje ulazni hodnik, kuhinju, trpezariju, dnevnu sobu, kupatilo I terasu, na 2 nivou su 4 spavaće sobe, hodnik I kupatilo. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 71,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA PRILIKA! NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ---Agencijska šifra: 1007676.Prodaje se potpuno namešten, dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope, površine 73m2. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, spavaće sobe, ostave, velikog hodnika i dve terase. U cenu su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.500 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, lepe sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, bez većih ulaganja, nalazi se na odličnoj lokaciji gde ima i zelenila i parkinga. Moguć....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 85.600 €, 36,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan uknjižen dvosoban stan u centru Batajnice. U lepoj i održavanoj zgradi. Mali troškovi infostana. Nisu potrebna ulaganja. Prodaje se delimično namešten sa ugradnom kuhinjom i plakarima. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, namešten, podno grejanje, st/4, ostava, terasa, parking mesto. Uknjižen, nov 4.0 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe i 3 spavaće, kupatila, kuhinje i terase-dvorišta (mogućnost dogradnje sobe). Grejanje je podno (na struju) kao i na inverter klimu. Zgrada je iz 2015....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 109,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Hram Svetog Save, Vračar, 109 m², uknjižen Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar, sa pažljivo dizajniranim enterijerom koji kombinuje savremen stil i udobnost. Trenutno se koristi za....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 121.130 €, 56,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan na veoma traženoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen na vlasnika 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA!!! Prodaje se odličan stan u samom centru grada, u mirnom kraju. Zgrada je uvučena i dvorišno orijentisana. Prodaje se kompletno namešten, sem što će u spavaćoj sobi biti ubačen bračni ležaj. Uknjižen 1/1, bez tereta. Odličan kako za život, tako i za izdavanje. Centar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 369.000 €, 81,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i nije okrenut ka ulici. Nekretnina se nalazi u lepoj, kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva veća ulaganja. Sastoji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, smešten u centru Vrnjačke Banje, i na samo 50m od šetališta. Stan je ukupne površine 50m2 (uknjižen na 24,29m2), sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade. Ovaj položaj stana je idealna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 391.000 €, 82,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namešten, svetao 3.0 stan u centru Vračara, sa terasom od 15m2 i predivnim pogledom na Hram Svetog Save i okolinu. Stan je uknjižen na 69m2, realno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 290.000 €, 89,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux namešten stan u modernom kompleksu Keј Garden Residence, Novi Sad. Stan ima 89 m , sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa open space kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, gostinskog toaleta i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnom delu kompleksa, sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 124.650 €, 51,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.450 €, 90,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – moderan, potpuno namešten četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, idealan za porodičan život ili kvalitetno ulaganje. Ovaj luksuzno opremljen stan površine 90 m² odlikuje se funkcionalnim rasporedom, visokim komforom i vrhunskom opremom koja omogućava jednostavno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se izuzetno komforan namešten duplex na odličnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase na donjoj etaži,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi na Telepu, ulica Sime Matavulja, površine 50m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se potpuno namešten i opremljen tehnikom. Vredno svakog razgledanja. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 247.200 € na 267.800 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 267.800 €, 113,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 247.200 €
04.03.2026 - 267.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan četvorosoban stan u zgradi staroj 3 godine na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je izuzetno prostran, odlikuju ga velike sobe, predivan open-space dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kao i hodnikom koji vodi do svih soba, dva kupatila i dve terase sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.100 €, 44,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se prodaje kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan, a u dvorištu zgrade je parking za stanare. Odličan raspored prostorija! Za više informacija pozvati naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića na Senjaku u neposrednoj blizini sajma, koji se nalazi na drugom spratu odlične zgrade starije gradnje sa dobro održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoosoban stan sa izdvojenom sobom površine 36m2, nalazi se na drugom spratu zgrade.Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,kupatilom ,spavaćom sobom i terasom sa koje se pruža plelep pogled na šetalište,inače stan se nalazi na sto metara od šetališta. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 41,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

34689, 063 547 298 Branka, Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, s pogledom na dvorište, kao i kuhinju i kupatilo. Stan je opremljen modernim nameštajem. .

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 155.000 € na 156.500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 156.500 €, 31,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 172.400 €
12.04.2026 - 172.380 €
17.04.2026 - 155.000 €
19.04.2026 - 156.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 1.5 stan, uknjižen bez tereta i zabeležbi. Kompletno renoviran (pvc stolarija, sigurnosna vrata, promenjene instalacije, keramika, sanitarije). Nalazi se u dobro odžavanoj zgradi. Grejanje etažno na struju. Prodaje se prazan ili namešten. Ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac. Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 789)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>