• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten porasla cena kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten porasla cena kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten porasla cena kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs namešten porasla cena kablovska" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.017 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 470 € na 500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 55m2, u ulici Narodnog fronta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 4. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatnu atmosferu tokom celog dana, uz pogled na zelenilo,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 1.000 € na 1.100 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 1.100 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.01.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.indomio.rs

Na Voždovcu, u blizini TC Stadion, u ulici Vanđela Tome izdaje se veoma lep, luksuzno namešten trosoban stan. Stan je površine 76m2, a nalazi se na prvom spratu čiste i uredne dvospratnice. Zgrada poseduje sopstveno, ograđeno dvorište. Stan čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, veliki....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten porasla cena kablovska'
1.100 €
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 450 €
11.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten veoma komforan i svetao stan, 4,0, 1/2, trostrano orjentisan, lep raspored, 3 odvojene spavace sobe i dnevna soba, 2 kupatila, ostava, velika terasa sa odvorenim pogledom, PVC stolarija, Etazno grejanje i inverter klima, internet, kablovska, interfon, nema lift,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>