• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten porasla cena 60 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten porasla cena 60 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten porasla cena 60 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten porasla cena 60 m2 što jeftiniji" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.204 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+17%

Promena cene sa 185.000 € na 216.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 216.300 €, 59,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2025 - 185.400 €
26.10.2025 - 221.450 €
02.11.2025 - 185.000 €
04.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan, površine 59m2, u ulici Teodora Pavlovića. Stan je potpuno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase koja je dvorišno orijentisana. Uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 400 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 350 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA KEJU---Agencijska šifra: 9112411.Izdaje se namešten dvosoban stan od 63m2 na prvom spratu zgrade sa liftom na  Keju.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 470 € na 500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 55m2, u ulici Narodnog fronta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 4. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatnu atmosferu tokom celog dana, uz pogled na zelenilo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten porasla cena 60 m2 što jeftiniji'
279.900 €
650 €
900 €
 
+4%

Promena cene sa 500 € na 520 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 520 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
26.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je lep, kompletno namešten i svetao dvosoban stan površine 60m na odličnoj lokaciji kod Betanije, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom, ima lep pogled, odličnu osvetljenost i gradsko grejanje,....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 500 € na 600 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 600 €
24.12.2025 - 500 €
15.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U CENTRU SA PARKINGOM ---Agencijska šifra: 9111603. Izdaje se namešten, dvosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, ostave i terase. U dvorištu zgrade postoji....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 133.900 € na 164.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 159.650 € na 175.100 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 159.650 €
01.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBNI SALONAC SA PARKINGOM U STROGOM CENTRU NOVOG SADA--- Agencijska šifra: 1007428. Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban, salonski stan na visokom prizemlju zgrade u pešačkoj zoni centra Novog Sada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 170.000 € na 177.500 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 177.500 €, 63,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 157.500 €
27.06.2025 - 156.000 €
05.11.2025 - 170.000 €
22.02.2026 - 177.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 76920, I/IV, uknjižen. Novo naselje, 63m2, namešten dvosoban stan, pored ambulante, blizina autobuske stanice, banaka, marketa, I sprat, odličan, bez ulaganja, uknjižen, moguće preurediti u dvoiposoban. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 157.000 € na 183.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Resnik, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 157.000 €
29.03.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran i moderno opremljen stan, smešten u mirnom i uređenom delu Resnika, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, okrenut ka parku, sa otvorenim i nesmetanim pogledom ka Avali, što pruža dodatni osećaj privatnosti....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 190.000 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u kompleksu Dunavske terase na Karaburmi. Stan se nalazi na visokom prizemlju, gledajući kroz prozor odaje utisak prvog sprata. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, velikim dnevnim boravkom koji je spojen sa trpezarijskim delom i kuhinjom. Manja....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 265.000 €
19.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Novom Beogradu – Wellport. Zgrada se nalazi u veoma lepom i mirnom delu Novog Beograda, u prestižnom kondominijumu Wellport, u neposrednoj blizini kompleksa West 65 i Airport City-ja. Stan je nov, luksuzno opremljen....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 288.000 € na 324.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 60,00 m2 cca 5400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2024 - 284.000 €
30.11.2025 - 288.000 €
15.04.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Odličan dvoiposoban stan u samom srcu grada, nadomak hotela "Moskva". Nalaizi se na Prvom spratu lepo odrzavane zgrade sa liftom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>