• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten ekskluzivan do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten ekskluzivan do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten ekskluzivan do 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten ekskluzivan do 90 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.855 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 1.000 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, namešten stan površine 83m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom u centru grada. Stan je definisan prostranošću i prirodnom svetlošću zahvaljujući velikim staklenim portalima koji se protežu duž čitave dnevne sobe, pružajući panoramski pogled. Stan poseduje veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan, luksuzno opremljen stan na Vračaru. Nalazi se na 5. spratu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je uredno održavana i predstavlja jedan od prepoznatljivih projekata. Stan je temeljno renoviran pre 89 godina uz značajna ulaganja, sa fokusom na eleganciju i funkcionalnost.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s425 Otvorite vrata svog novog života u prelepom dupleks stanu površine 90 m2 na Zlatiboru - gde priroda, čist vazduh i nadmorska visina od oko 1.000 metara postaju deo vaše svakodnevice, pružajući osećaj mira i ravnoteže! Stan na drugom i trećem spratu zgrade sa liftom nudi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten ekskluzivan do 90 m2'
399.000 €
264.180 €
425.000 €
  Stan, BELE VODE, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru Banovog brda. Ekskluzivna lokacija (blizina svega: marketi, pijaca, dom zdravlja, škola, vrtić, prevoz, park, Ada, Košutnjak) pruža vrhunski komfor i kvalitet stanovanja. Stan je renoviran prvoklasnim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 69,00 m2 cca 5780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 479.000 €
30.11.2025 - 459.000 €
19.12.2025 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
08.03.2026 - 429.000 €
20.03.2026 - 409.000 €
05.04.2026 - 406.000 €
06.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u srcu Beograda. Prodaje se reprezentativan stan koji svojim izgledom, visinom stropova i rasporedom pruža osećaj otmenog života. Za mikrolokaciju je dovoljno reći da se nalazi u jednoj od najlepših ulica,Čika Ljubinoj, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 207.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3.0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – A BLOK, NOVI BEOGRAD 65 m² + privatno dvorište 30 m² | Garažno mesto | Prizemlje Izdaje se ekskluzivan, dvosoban stan u prestižnom kompleksu A blok, Novi Beograd. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

West 65 Tower - luksuzan stan 61 m2, sprat 10, kompletno opremljen U ponudi je ekskluzivan stan površine 61 m2, smešten na 10. spratu prestižnog kompleksa West 65 Tower. Stan se prodaje kompletno namešten , sa pažljivo biranim nameštajem i opremom vrhunskog kvaliteta. Enterijer je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 176.130 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 176.130 €, 60,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 200.850 €
08.02.2026 - 185.400 €
13.05.2026 - 176.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Terazije - Nušićeva | LUX salonski stan u pešačkoj zoniCena: 950 eura mesečno Kvadratura: 60 m2 Broj soba: 2.0 Sprat: 3 / 5 (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno Nameštenost: Potpuno namešten Stanje: Luksuzno, potpuno renoviran (2022)Lokacija: Beograd - Opština Stari grad, Terazije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 390.000 € na 380.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 98,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 400.000 €
19.11.2025 - 399.000 €
05.04.2026 - 390.000 €
29.04.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivan četvorosoban stan, smešten u prestižnom delu grada. Nalazi se u modernoj zgradi sa liftom izgrađenoj od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se kompletno namešten pažljivo biranim nameštajem i belom tehnikom, spreman za useljenje, sunčan i svetao tokom celog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda: Jednoiposoban, namešten i renoviran stan na prestižnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Hrama, na petom spratu. Zgrada: Dobro održavana, lift, centralno grejanje. Opis nekretnine:Stan je renoviran, svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Raspored prostorija uključuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 33,00 m2 cca 5460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan mali stan kod Hrama idealna investicija i životni prostor U prilici ste da postanete vlasnik jedinstvenog stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetna količina prirodne svetlosti tokom celog dana....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 28,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,