• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten ekskluzivan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten ekskluzivan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten ekskluzivan što jeftiniji do 2900 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten ekskluzivan što jeftiniji do 2900 eura/m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 937 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1600 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u urbanoj vili – zasebna celina sa dvorištem, terasama i pogledom na Novi Sad Na mirnoj lokaciji, u okviru moderne urbane vile, prodaje se ekskluzivna stambena jedinica površine 145 m², koja se po komforu i privatnosti može posmatrati kao kuća. Stan ima poseban ulaz,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda: Jednoiposoban, namešten i renoviran stan na prestižnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Hrama, na petom spratu. Zgrada: Dobro održavana, lift, centralno grejanje. Opis nekretnine:Stan je renoviran, svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Raspored prostorija uključuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten ekskluzivan što jeftiniji do 2900 eura/m2'
450.000 €
1.100 €
1.100 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Terazije - Nušićeva | LUX salonski stan u pešačkoj zoniCena: 950 eura mesečno Kvadratura: 60 m2 Broj soba: 2.0 Sprat: 3 / 5 (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno Nameštenost: Potpuno namešten Stanje: Luksuzno, potpuno renoviran (2022)Lokacija: Beograd - Opština Stari grad, Terazije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 1.000 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, namešten stan površine 83m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom u centru grada. Stan je definisan prostranošću i prirodnom svetlošću zahvaljujući velikim staklenim portalima koji se protežu duž čitave dnevne sobe, pružajući panoramski pogled. Stan poseduje veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.250 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, kompletno namešten stan na idealnoj lokaciji koja pruža sve prednosti života u samom centru grada - na svega nekoliko minuta hoda, nalaze se svi najvažniji gradski sadržaji: BW, škole, javni prevoz, državne institucije i odlična saobraćajna povezanost sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.300 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje, Lackovićeva ulica, ekskluzivna lokacija ,izdaje se trosoban, namešten stan. Vila novije gradnje , žuta fasadna cigla, okružena zelenilom i borovima. Stan je dvostrano orijentisan, svaka soba ima svoju terasu. Poseduje dva prelepa kupatila sa prirodnom ventilacijom, bračne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan penthaus sa dva parking mesta - VračarIzdaje se ekskluzivan i prostran penthaus od 160 m2 u novogradnji, na odličnoj lokaciji kod Doma zdravlja Vračar. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi sa malim brojem stanova.Struktura stana:Donji nivo: Ulazni hol, dnevni boravak sa kaminom,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan i izuzetno prostran petosoban stan površine 170 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju manje, uredno održavane zgrade sa ukupno dva sprata i idealan je za porodični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.700 €, 184,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan penthaus u prestiznom kompleksu Central Garden. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, dve velike sobe, kupatila,toaleta i ostave.Sve prostorije imaju izlaz na predivnu, veliku terasu sa pogledom na panoramu Beograda. Stan je u potpunosti namesten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 28,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina centra,Blizina samoposluge,Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Velika terasa Zlatibor Obudojevica, Nov, Lux, Spa-Wellnes....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s425 Otvorite vrata svog novog života u prelepom dupleks stanu površine 90 m2 na Zlatiboru - gde priroda, čist vazduh i nadmorska visina od oko 1.000 metara postaju deo vaše svakodnevice, pružajući osećaj mira i ravnoteže! Stan na drugom i trećem spratu zgrade sa liftom nudi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 176.130 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 176.130 €, 60,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 200.850 €
08.02.2026 - 185.400 €
13.05.2026 - 176.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 207.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.