• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 95000 eura podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 95000 eura podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 95000 eura podno grejanje 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 95000 eura podno grejanje 40 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, lux, namesten dvosoban stan u novogradnji na prvom spratu u mirnom delu ulice u blizini svih neophodnih sadrzaja za kvalitetan nacin zivota. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaca soba i prostrana terasa. * Podno grejanje na elektricni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Investicija na prestižnoj lokaciji! U blizini "Park Zlatibor" resorta i hotela "Hedonist" nalazi se ovaj fantastični stan! Stan se prodaje kompletno namešten - nameštaj je nov, nekorišćen. Enterijer je pažljivo dizajniran u savremenom duhu – dominiraju čiste linije,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 95000 eura podno grejanje 40 m2'
86.000 €
500 €
350 €
  Stan, ČAJETINA, 101.800 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki izvori čiste planinske vode su nezamenljive vrednosti koje privlače veliki broj ljudi. Predstavljamo apartmane koji se nalaze na samo 300m od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA. Odličan uknjižen namešten stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta-svetao. U blizini gradskog prevoza, fakulteta, marketa, Osnovne škole, vrtića. Podno grejanje-izuzetno niski računi. Odličan kakao za život tako i za izdavanje. Cena za dogovor. Naša preporuka.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice, ulica Jadranke Stojaković. Kompletno namešten, dvoiposoban stan koji se nalazi u blizini neselja Lipov gaj i stadiona Vujadin Boškov. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Ulično orijentisan. Pozicioniran na II....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>