• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura pogodan 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura pogodan 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura pogodan 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura pogodan 60 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u ulici Mile Dimić, u prizemlju porodične kuće. Stan je useljiv odmah. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika sa garderoberima, kupatila. Renoviran je kompletno i delimično namešten, pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Grejanje na gas. Kablovska,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 800 € na 650 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo ponudu savrsenog dvosobnog lux sredjenog stana, na izuzetnoj lokaciji u širem centru grada. U neposrednoj blizini se nalaze svi mogući infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan život. Vrtići, skole, dom zdravlja, pijaca, fakulteti, velik broj trgovinskih objekata sirokog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kula West - luksuzan dvosoban stan za izdavanje, Novi Beograd, 60 m2U ponudi je moderan i potpuno namešten dvosoban stan u prestižnom kompleksu Kula West 65, jednoj od najatraktivnijih adresa na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, recepcijom i obezbeđenjem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 170000 eura pogodan 60 m2'
1.000 €
1.000 €
500 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru, pogodan za porodicu. Nalazi se na trećem spratu i ima zastakljenu terasu koja je zapadno orijentisana, tako da je stan osvetljen tokom celog dana. Prostorije: 1x dnevna soba 3x spavaća soba 1x kuhinja 1x kupatilo. U cenu je uračunato parking mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan od 60m2 u centru Novog Sada, u Danicicevoj ulici. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i pogodan je za udoban gradski život. Sastoji se od dve sobe, velikog hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, zatvorene terase i ostave. Na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan odličnog kvaliteta i rasporeda smešten u glavnu ulicu na Voždovcu koja spaja Autokomandu i Trošarinu. Odlična pozicija stana ogleda se u brzom i lakom pristupu autoputu, kao i odličnom konekcijom sa centrom grada, Dedinjem i Senjakom. Stan se nalazi natrećemspratu zgrade iz 2023.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 870 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban salonski stan površine 62 m2, smešten na 3. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i odlično organizovan, a sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130110, II/, terasa. Izdaje se trosoban namešten stan u centru. Dve spavaće sobe, plus jedan odeljak pod kosinom, pa je pogodan stan za porodicu sa troje dece. Moguć je zakup i na kraći rok. Useljivo od 01.04. Depozit u iznosu zakupnine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je za izdavanje funkcionalan trosoban stan površine 60m², pogodan za obavljanje advokatske i srodnih profesionalnih delatnosti. Smešten je u neposrednoj blizini Palata pravde, u jednoj od najtraženijih poslovnih zona u Beogradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u samom centru Banovog brda izdaje se svetao i komforan stan. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i balkona. Stan je potpuno namešten, funkcionalan i pogodan za porodice, a i studente. U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno namešten dvosoban stan površine 67 m², smešten na 1. spratu uredne i održavane zgrade. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BISTRICA, 128.750 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju  lokal na odličnoj lokaciji - Bulevar oslobođenja---Agencijska šifra: 8000146.Prodaje se ulični lokal na atraktivnoj lokaciji Bulevar oslobođenja, idealan za tihe delatnosti (kancelarije, ordinacije, ateljee i slično). Lokal se prostire na dva nivoa: suteren (33....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 600 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran i komforan dvosoban stan površine 63 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Keja, u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom i veoma je svetao i funkcionalno organizovan. Strukturu čine predsoblje, prostran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan stan površine 63m2 sa garažnim mestom u ulici Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi sa liftom i interfonom i renoviran je.Po strukturi je trosoban i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 1.000 €, 63,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025. - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR NA BULEVARU OSLOBOĐENJA, POGODAN ZA BROJNE DELATNOSTI ---Agencijska šifra: 9111709.Izdaje se prostran poslovni prostor na visokom prizemlju zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Ulaz je direktno sa Bulevara oslobođenja. Sastoji se od ulaznog hodnika u svojstvu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Autokomanda, BeogradIzdaje se potpuno namešten dvosoban stan površine 57 m2 sa dodatnih 20 m2 terase, u ulici Oblakovska, Autokomanda. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade sa četiri sprata i liftom.Stan je svetao, prostran i funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje dvosobnog stana Novi Sad – izdaje se komforan, renoviran i potpuno namešten dvosoban stan površine 64 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade od ukupno 14 spratova, sa dva lifta. Stan je južno orijentisan, sa pogledom na ulicu, svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2.5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Lomina, moderan i svetao 2.0 stan u centruIzdaje se moderan, potpuno namešten i funkcionalan stan površine 64 m2, smešten u Lominoj ulici na Savskom vencu, u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Zelenog venca, Balkanske ulice i Beograda na vodi.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.000 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan,konforan,renoviran 2.0 stan,pogodan za stanovanje porodice.Stan ima 64m2 i nalazi se na drugom spratu u održavanoj vojnoj zgradi sa fasadnom ciglom.Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim stvarima i belom tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten i funkcionalan stan površine 69m2, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom, u ulici Radnička. Stan se nalazi u zgradi sa svega dva stana po spratu, što pruža dodatni osećaj privatnosti i mira, idealno za one koji žele kvalitetan i komforan prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje u Žarkovu! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Žarkovo Površina: 65m2 Struktura: opremljen dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje - spavaće sobe, - terase i - ostave. Opis: Izdaje se odličan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 55 m², u naselju Braće Jerković, Voždovac, Beograd. Stan je kompletno namešten, renoviran i održavan, pa je spreman za useljenje odmah. Pogodan je za pojedince, parove ili manju porodicu koja traži udoban i praktičan životni prostor. Nalazi se u zgradi....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje - Džona Kenedija, Novi Beograd (Blok 7a - Paviljoni)Cena: 700 eura mesečno Kvadratura: 55 m2 Struktura: dvosoban Sprat: 1 / 5 Grejanje: klima uređaj / ostalo Nameštenost: potpuno namešten, sa uređajima Useljivost: odmahLokacija: Beograd - Novi Beograd, Blok 7a (Paviljoni),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 430 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i prijatan dvosoban stan površine 65m², smešten na prvom spratu u ulici Pariske Komune, u zoni Sajma. Stan se nalazi u sredini zgrade, što obezbeđuje odličnu izolaciju – zimi je topao, dok je leti prijatno rashlađen zahvaljujući okruženju sa dosta zelenila. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....