• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura ekskluzivan do 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura ekskluzivan do 80 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.296 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 1.000 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, namešten stan površine 83m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom u centru grada. Stan je definisan prostranošću i prirodnom svetlošću zahvaljujući velikim staklenim portalima koji se protežu duž čitave dnevne sobe, pružajući panoramski pogled. Stan poseduje veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3.0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 170000 eura ekskluzivan do 80 m2'
185.400 €
950 €
700 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – A BLOK, NOVI BEOGRAD 65 m² + privatno dvorište 30 m² | Garažno mesto | Prizemlje Izdaje se ekskluzivan, dvosoban stan u prestižnom kompleksu A blok, Novi Beograd. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Terazije - Nušićeva | LUX salonski stan u pešačkoj zoniCena: 950 eura mesečno Kvadratura: 60 m2 Broj soba: 2.0 Sprat: 3 / 5 (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno Nameštenost: Potpuno namešten Stanje: Luksuzno, potpuno renoviran (2022)Lokacija: Beograd - Opština Stari grad, Terazije,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 176.130 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 176.130 €, 60,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 200.850 €
08.02.2026 - 185.400 €
13.05.2026 - 176.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 33,00 m2 cca 5460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan mali stan kod Hrama idealna investicija i životni prostor U prilici ste da postanete vlasnik jedinstvenog stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetna količina prirodne svetlosti tokom celog dana....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 28,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina centra,Blizina samoposluge,Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Velika terasa Zlatibor Obudojevica, Nov, Lux, Spa-Wellnes....