• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura Oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam savršenu lux nekretninu na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Mirna ulica, jedna od lepših u gradu, a u blizini samog centra grada, gradskog prevoza, marketa, restorana, banke, Doma zdravlja, MUP-a Stan se prodaje kompletno namešten sa Bosch tehnikom, koja je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju luksuzan, moderan i svetao dupleks, smešten na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru u blizini pijace. Na samo 500m od jezera u blizini Avantura parka, golf terena, bolnice, Gondole i mnogih drugih sadržaja. U jednoj od zelenih oaza na....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavaće sobe. Uknjizen, namesten. Lokacija: iza hotela Sheraton. DONJI NIVO: Dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, kupatilo i terasa. GORNJI NIVO: 3 Spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan u centru grada, sređen, useljiv odmah! Stan je u prizemlju dobro očuvane i uredne zgrade, dvorišno orijentisan, mir i tišina u centru grada. Kompletno je namešten novim nameštajem. Prostorije: ulazni deo, dnevno trpezarijski prostor sa kuhinjom, malo odvojeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan-kompletno namešten novim stvarima i tehnikom. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na visokom prizemlju u blizini Bulevara Patrijarha Pavla.. Fantastičan prostor odličnog rasporeda, Spavaći deo odvojen hodnikom . Sastoji se od velikog dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 185.400 €
17.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i izuzetno traženom delu Limana 1, u Jirečekovoj ulici, nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 62 m². Smešten na četvrtom spratu uredne zgrade sa ukupno pet spratova, stan pruža idealan spoj komfora, privatnosti i kvalitetnog rasporeda prostora. Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na Tatarskom brdu. Stan je bez ulaganja i prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m², na odličnoj lokaciji – Liman 4, u mirnom i izuzetno traženom delu grada. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku u okviru prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura (4324)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.