• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 pala cena 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 pala cena 2.sprat" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 413 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 400 €
10.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 40 m2 BULEVAR EVROPE , dvosoban namešten stan, 2 sprat od 3, tv, vm, klima, ktv, USELJIV !!! CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR EVROPE 40 m2 – 350 Evra – USELJIV IZ 48065 Agencija je upisana u....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 550 €
17.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, potpuno renoviran, na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Kolo srpskih sestara, površine 40m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Izdaje se potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. U stanu je sve novo.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 400 €
05.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan površine 41m², smešten na drugom spratu u novijoj zgradi iz 2021. godine, u ulici Heroja Pinkija. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, i idealan je za udoban svakodnevni život. Struktura stana: – Dnevna soba sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 pala cena 2.sprat'
450 €
92.700 €
380 €
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
13.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111440, I/, klima, lift, terasa. Izdaje se komforan, lepo namešten 1.5-soban stan od 40m² na uglu Bulevara oslobođenja i Danila Kiša. Stan se nalazi na 2.spratu zgrade koja poseduje lift, orijentisan ka dvorišnoj mirnoj strani, bez buke, sa velikom terasom. Kompletno....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
22.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji, u ulici Borislava Pekića (bivša Malajnička), u neposrednoj blizini Hrama. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 599 € na 500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 599 €
19.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo - novogradnja, 1.5 stan, 38 m2 Izdaje se moderan, potpuno namešten jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Lekinom brdu, u mirnoj jednosmernoj ulici bez saobraćaja. Stan se nalazi na 2. spratu manje zgrade sa svega 11 stanova, što pruža dodatnu privatnost i komfor.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
13.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U NEPOSREDNOJ BLIZINI BULEVARA OSLOBOĐENJA  I FUTOŠKE PIJACE ---Agencijska šifra: 9112576.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan od 43m2 na drugom spratu zgrade sa liftom  u blizini  Bulevara Oslobođenja i Futoške pijace.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>