• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 što veći" pronađeno 765 nekretnina - prosečna cena 883 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.230 €, 38,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo potpuno nov i namešten stan u kvalitetnoj zgradi. Odličan raspored, veoma svetao, dvorišno orijentisan, nalazi se u visokom prizemlju. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Ima ostavu na terasi i zajedničku biciklanu u suterenu zgrade. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosoban stan, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. ugovor na godinu dana uz depozit. Radi se o kući, podeljenoj u dva stana, sa zasebnim brojilima. Takodje ovjekat poseduje dvoriste....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 450 €
25.02.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na početku ulice Pere Todorovića. Zgrada se nalazi u parku, a u neposrednoj je blizini pijaca, Požeška ulica sa prevozom koji povezuje Banovo brdo sa svim delovima grada, Šumarski fakultet, osnovne škole Prostorije: predsoblje, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 što veći'
77.250 €
430 €
88.500 €
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan bez ulaganja na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten. Strukturno je dvosoban, odličnog rasporeda. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini vrtića, škole, autobuskih stajališta, pijace i prodavnica. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nekorišćen jednoiposoban stan površine 43m2 u ul. Zagorke Nikolić na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Stan je kompletno nov,poseduje dve prostorije,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,spavacu sobu i terasu,polu namesten i po dogovoru moze da se doda sta treba od tehnike i namestaja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novoj zgradi na popularnoj lokaciji. 10min hoda do centra grada. Kompletno i kvalitetno namešten. Uknjižen 1/1, može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, odlična lokacija Izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 43 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Stan je kompletno namešten, moderno opremljen i nalazi se na 11. spratu zgrade sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Metohijska 2.0, 43m2 (terasa 2m2), 2/5, CG, lift, interfon U ponudi za izdavanje udoban, svetao i kompletno namešten stan novije gradnje. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju, šetačkoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 124.000 €, 43,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, što ga čini praktičnim izborom za svakodnevno stanovanje. Takođe zgrada ima dve biciklane na korišćenje. Površina stana je 43 m², a prodaje se namešten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosobni stan u visokom prizemlju petospratne zgrade u Vojvode Stepe za izdavanje. Dnevna i spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa pogledom na veliko zajedničko dvorište iza zgrade, ostava i podrum. Visoko prizemlje, tako da ne mora da se ide liftom, samo jedne stepenice do ulaza.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan u kvalitetnoj zgradi u samom centru grada, idealnog rasporeda. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji idealnoj za studente kao i za život. Prodaje se kompletno namešten sa belom tehnikom, bez ulaganja. Iznad kuhinje je galerija sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Uknjižen, bez ulaganja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića - Kej Garden Residence. Namešten jednoiposoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleks nadomak keja, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta, Dunavskog parka i nekoliko poznatih osnovnih i srednjih školaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 43,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina vredna Vaše pažnje. Povoljan 2.5 stan u stambenoj zgradi! Prodaje se kompletno namešten i useljiv je po isplati. Poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina može da se pogleda svakim danom uz predhodnu najavu. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.210 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Nesvakidašnja nekretnina na tržištu. Stan u novoj zgradi sa prelepim dvorištem na koje se ulazi iz stana. Prodaje se kompletno namešten. Luxsuzno opremljen. Pored i parking mesto za 2 vozila. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.850 €, 43,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina odličnog rasporeda u novogradnji. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i trebutno je u zakupu. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 112.270 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi - stan kod univerziteta! Stan je u nadogradnji rađenoj 2010. godine, ugradjen novi lift. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom, odmah useljiv, bez ikakvih ulaganja. Ispred i u okolini zgrade se nalaze veliki parkinzi. Stan ima 43.33 m2 i dupleks je strukture, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban kompletno namešten stan, useljiv od 1.juna! Za više informacija pozovite: 0668442277. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN  NA SALAJCI--- Agencijska šifra: 9104083. Izdaje se namešten jednoiposoban stan (43m2) na drugom spratu u novoj zgradi sa liftom na Salajci. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit od 300 EUR. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, NOVOSADSKOG SAJMA---Agencijska šifra: 9108639.Kompletno namešten, odmah useljiv dvosoban stan koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u ulici Bore Prodanovića. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Useljiv od 01.03Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan u novoj zgradi. Raspored prostorija odličan, veoma svetao, kvalitetna gradnja, moderna zgrada. Lokacija odlična, blizina Sajma, Medicinskog fakulteta, uključenja ka auto putu E-75. Bez ikakvih ulaganja! Posebna pogodnost je grejanje po utrošku, te niski mesečni....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 72.100 €, 43,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,jednosoban stan namešten,Terasa od 8 m2 duž celog stana nije ušla u kvadarturu za knjiženje. Sve osim kupatila je renovirano. Okrenut je ka Bulevaru. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052536 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Namešten stan u novijoj zgradi iz 2017.god. sa zasebnom spavaćom sobom i terasom. Povoljno centralno grejanje sa kalorimetrima - podešavanjem potrošnje. U okolini zgrade uvek ima veliki broj slobodnih parking mesta. Postoje instalacije za internet i kablovsku koji se mogu priključiti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za izdavanje moderno namešten, komforan jednoiposoban stan koji se nalazi na popularnoj lokaciji u ulici Cara Dušana. Stan je izuzetno funkcionalno organizovan sa dosta prirodnog osvetljenja i dvorišne je orijentacije. Dnevna soba/Kuhinja /Trpezarija (open-space) Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 500 € na 460 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 460 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 500 €
06.03.2026 - 460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119696, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, kod Lidla i skretanja na Ribarac. Stan je ulično orjentisan sa pogledom na Frušku goru. Do sada je neuseljava.Stan je kompletno namešten i poseduje svu belu tehniku - frižider,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na prodaju, na jednom od najelpših delova Nove Detelinare u neposrednoj blizi trgića. U cenu stana je uračunato i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina je uknjižena! .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina je uknjižena 1/1. Sto se samog stana tiče on je apsolutno bez ikakvih ulaganja. Hrastov parket, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, odlična keramika. Idealan je kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan je bez ulaganja, rađen sa najkvalitetnijim materijalima, od italijanske keramike u kupatilu, PVC stolarija, kao i sasvim nove sanitarije u kupatilu gde staje i veš mašina. Sama orijentacija stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu, u naselju Bubanj, pored vrtića Sunce. Površina stana je 43 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan. Od prostorija, pored hodnika i kupatila, stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa manjom ostavom. Dobro je osvetljen, sa pogledom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122452, I/IV, terasa, izvorno stanje, novogradnja. Izdaje se odmah useljiv, kompletno namešten dvosoban stan na 5 minuta od centra grada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 450 €
22.02.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 75097, II/IV, lift, terasa, parking. Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan u Ćirpanovoj ulici sa parking mestom u dvorištu. Okrenut prema dvorištu i ima terasu. Depozit u visini kirije. Odmah useljiv!!Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 43 m², kompletno renoviran i moderno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je pažljivo uređen sa posebnim akcentom na funkcionalnost i udobnost, pri čemu je svaki detalj biran kako bi pružio kvalitetan i prijatan prostor za život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.400 €, 43,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan ima 43m2 + galeriju od 15m2 koja pruža dodatni funkcionalni prostor, idealan kao spavaća soba, radni deo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 146.999 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman u hotelskom delu kompleksa Miraval, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 84.880 €, 43,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Telepskoj Dolini na izuzetno dobroj lokaciji za život a tako i za izdavanje. Stan je novije gradnje iz 2019. godine, gradjen je od strane vež poznatog investitora. Stan se prodaje kompletno namešten. Pored zgrade uvek ima velik broj slobodnih parking mesta. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u samom Centru, Novi Sad. U samom srcu Novog Sada, na lokaciji koja pruža ritam gradskog života u njegovom najboljem izdanju, nalazi se predivan dvosoban stan savršeno osmišljenog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde.Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

- Sastoji se od dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase - Površina stana iznosi 43m2 - Izdaje se potpuno namešten Useljiv odmah Cena zakupa iznosi 400e + depozit + posrednička naknada u visini od 50% Nije pet friendly Za sve dodatne informacije,....