• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura" pronađeno 4 283 nekretnina - prosečna cena 723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 117.000 €, 36,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namešten stan, površine 36m2.Stan je opremljen ugradnom belom tehnikom ( sudomašina, ugradna rerna i ploča) frižider sa frizom, mikrotalasna rerna. U kupatilu je mašina za pranje i sušenje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.900 €, 33,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se završen, kompletno namešten, jednoiposoban apartman u novoizgrađenom objektu u mirnom naselju Sunčev Breg u zoni Nacionalnog parka na 1,8 km od samog centra Kopaonika. Objekat se nalazi na 1600 metara nadmorske visine a lokacija je na donjoj granici snega i najosunčanijem....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.900 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je noviji, dvosoban, uknjizen, namesten, dobro pozicioniran, useljiv. Ima lepu terasu koja je zbog pada terena u nivou drugog sprata. Odlican je za zivot ili izdavanje. Posto se stan nalazi u u okviru hotela Apartman & Zoned izdavanje se moze vrsiti samostalno ili preko njih.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 116.700 €, 47,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na potezu Nove Detelinare, stan je u odličnom stanju i prodaje se kompletno namesten. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 116.400 €, 29,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.390 €, 73,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan namešten uknjižen trosoban dupex sa predivnim pogledom. U ceni stana komplet nameštaj. Komforne spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kao i kuhinja. Prelepa terasa za uživanje gde staje garnitura za sedenje i uživanje. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL",....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.200 €, 47,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na traženoj lokaciji, bez ikakvog ulaganja, Prodaje se komplet namešten, sa tehnikom. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i visoko cenjenoj mikrolokaciji Sava Kovačevića, u ulici Milana Uzelca. Stan se nalazi na 1. spratu od 2 u objektu sa ukupno tri stambene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 185.000 €
10.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prijatan i tih stan, izgrađen 2005-e. Iznad stana je stan, osim iznad druge spavaće sobe. Grejanje je na struju/gas koje plaćate po potrošnji. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i park na 50m a pijaca je na 400m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u zgradi od crvene fasadne cigle, kompletno renoviran. Nalazi se u jednoj od najlepših ulica u Rakovici. Sa terase se pruža prelep pogled na Avalski toranj. Prodaje se namešten ili po želji prazan. Za svaku preporuku! Prostorije: I nivo: dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.900 €, 45,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, oko zgrade ima dovoljno parkinga i zelenila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.900 €, 45,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

41810, 063 547 298 Branka, PRODAJE SE KOMPLET NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 115.500 €, 33,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129805, I/, uknjižen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Bulevar oslobođenja kod Železničke stanice. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten, kao na fotografijama. Bez ikakvih ulaganja. Stan je uknjižen i spreman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.500 €, 33,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad. Na prodaju kompletno renoviran i moderno opremljen jednosoban stan na vrhunskoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja, idealan kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN 40m² – 115.400€ BULEVAR OSLOBOĐENJA 10134. TERASA.UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA.DRUGI SPRAT.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.360 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dobro poznat kvalitet gradnje, stan na lepoj lokaciji punoj zelenila i parkinga, bez ikakvog ulaganja, sve u stanu novo i vrhunskog kvaliteta. Stan se prodaje KOMPLETNO NAMEŠTEN, opremljen kvalitetnim nameštajem, kuhinjom po meri i ugradnim elementima. Za sve informacije pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.360 €, 92,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara,komforan trosoban stan sa velikom terasom oko stana ,bez ulaganja.Stan se prodaje namešten(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052084 .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 115.360 €, 56,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan na veoma traženoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen na vlasnika 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 34,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2024.,

www.indomio.rs

Vertikala kuce, sa posebnim ulazom, uknjzena kao posebna stambena jedinica.Knjizna povrsina je 34m2, dok je merna povrsina stana 59m2.Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije(dve manje spavace sobe, kupatilo, prostran dnevno trpezarijski deo sa kuhinjom i podrum....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten i renoviran stan u vojnim zgradama. Stan iz otkupa. Nalazi se u mirnom i zelenom okruženju na dvesta metara od okretnice autobusa, marketa, restorana i urbane sredine. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 71,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan kod Akva parka u Wing kompleksu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatila, terase. Grejanje je centralno sa ugrađenim kalorimetrom, PVC stolarija, podna obloga parket. Kompletno je opremljen....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 114.900 €, 33,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz 2009. godine. Struktura: ulazni hodnik dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom (open space) odvojena spavaća soba kupatilo Stan je izuzetno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.900 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoetažni stan, ukupne površine 62m2, PR+1, zgrada iz 1992. godine, iznad ploča i krov, visina plafona 2.60cm, ispred natkriven i zatvoren balkon površine 10.5m2 sa ostavom površine 2m2. Prodaje se izuzetno funkcionalan, kompletno renoviran dvoetažni stan koji nudi osećaj....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 133.900 € na 113.500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 113.500 €, 52,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 133.900 €
19.04.2026 - 113.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan u centru grada na 100m od pešačke zone i od Pašićeve ulice. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje.Stan se sastoji od dve etaže, gde je u donjem nivou nalazi ulazni deo sa velikim dnevnim boravkom koji je povezan sa kuhinjom i iz nje se izlazi na malu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 179.430 €, 67,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI - Prodaje se komforan trosoban stan kompletno namešten (sa belom tehnikom). Okupan suncem i veoma prostranim sobama deluje fantastično. Sama nekretnina je sređivana po ukusu prodavca, tako da ima vrhunsku keramiku i svi materijali su na višem nivou od onih koje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 113.400 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se završen, kompletno namešten, jednosoban apartman u novoizgrađenom objektu u mirnom naselju Sunčev Breg u zoni Nacionalnog parka na 1,8 km od samog centra Kopaonika. Objekat se nalazi na 1600 metara nadmorske visine a lokacija je na donjoj granici snega i najosunčanijem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 52,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan dvoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla! Nalazi se u novijoj zgradi iz 2014. godine, odlično održavanoj. Prodaje se kompletno namešten. U dvorištu ima parking za stanare zgrade, takođe zgrada poseduje i biciklanu a i podrumsku jedinicu koja ide uz stan. Odlična ponuda!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u donjoj etaži, kupatilo u gornjoj), prodaje se sa novim nameštajem, parket nedavno ishoblovan. Zgrada poseduje zajedničku biciklanu,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 113.300 €, 70,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u lepom delu Zlatibora. Stan se izdaje kao stan na dan. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 47,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam izuzetan dvosoban stan na Grbavici. Najtraženija lokacija u gradu. Nekretnina je opremljena sa sigurnosim ulaznim vratima, PVC stolarija, hrastov parket, italijanska keramika i prodaje se kompletno namešten. Stan je bez ulaganja. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan u kvalitetnoj zgradi u samom centru grada, idealnog rasporeda. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji idealnoj za studente kao i za život. Prodaje se kompletno namešten sa belom tehnikom, bez ulaganja. Iznad kuhinje je galerija sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 113.300 €, 106,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada lepo odžavana. Stan specificnog rasporeda, sa puno potencijala. Nalazi se na 10 minuta od samog centra grada. Uknjižen na 59m2, u prirodi ima 106m2. Idealna investicija za porodičan život, kao i za izdavanje. Jedinstvena terasa sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 52,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. Ne zahteva veća ulaganja, prodaje se komplet namešten. Lep raspored, može se prepraviti u dvoiposoban. Vredi pogledati, za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan na mirnoj gradskoj lokaciji, bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Za vise informacija zovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na prodaju, na jednom od najelpših delova Nove Detelinare u neposrednoj blizi trgića. U cenu stana je uračunato i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina je uknjižena! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.500 €, 69,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123225, VPR/I, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju uknjizen trosoban stan od 69 m² u novogradnji iz 2019. godine, u mirnoj ulici Milana Savića, Telep (Novi Sad).Karakteristike stana:Površina: 69 m²Struktura: dve spavaće sobe + veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan koji se nalazi na Adamovićevom naselju, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u polusuterenu zgrade i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i ostavom, kupatila i hodnika. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 802)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>