• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 160000 eura luksuzan 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 160000 eura luksuzan 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 160000 eura luksuzan 50 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 160000 eura luksuzan 50 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U centru grada, u neposrednoj blizini Hale Pionir, u ulici Dragoslava Srejovića, izdaje se moderan, luksuzno namešten stan. Ovaj kvart je saobraćajnicama odlično povezan sa ostalim delovima grada i pruža najrazličitije sadržaje neophodne za komforan gradski život. Stan je površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se elegantan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m², smešten na 3. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalan komfor. Prostor čine svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 650 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ZEMUN, GORNJI GRAD – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate Vam predstavlja odličan stan na atraktivnoj lokaciji – Zemun, Gornji grad. U ponudi je funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 50m², smešten na 3. spratu uredne nove zgrade sa liftom,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 850 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Dvosoban Stan za Izdavanje na Vračarskom Platou Opis: Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan nalazi se u prestižnoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Karakteristike unutrašnjosti: Prostrana dnevna soba sa modernim nameštajem Potpuno opremljena kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst - Dvoiposoban lep Stan sa bastom. Lokacija: Beograd, Opština Zvezdara, Crveni Krst Površina: 50 m2 Struktura: Dvoiposoban stan Sprat: Prizemlje (od ukupno 2 sprata) Stanje: Renoviran, potpuno namešten Mesečne režije: Oko 150 evra Opis nekretnine: Odmah useljiv, luksuzno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €
13.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten lux stan u centru grada povrsine 50m2 po konstrukciji jednoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja sa cipelarnikom, dnevna soba sa kuhinjom i trepezarijom, spavaca soba sa garderoberom, manja soba za sedenje sa pogledom ka dvoristu zgrade, spavaca soba....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 650 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, Đeram pijaca! Stan se nalazi u novoj, moderno građenoj zgradi, potpuno je opremljen i odmah useljiv. U pitanju je luksuzno namešten dvosoban stan, koji odiše komforom, funkcionalnošću....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs namešten do 160000 eura luksuzan 50 m2 (79)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>