• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 160000 eura kablovska 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 160000 eura kablovska 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 160000 eura kablovska 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 160000 eura kablovska 40 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 958 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
13.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111440, I/, klima, lift, terasa. Izdaje se komforan, lepo namešten 1.5-soban stan od 40m² na uglu Bulevara oslobođenja i Danila Kiša. Stan se nalazi na 2.spratu zgrade koja poseduje lift, orijentisan ka dvorišnoj mirnoj strani, bez buke, sa velikom terasom. Kompletno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik, useljivi novi apartmani sa super pogledom, ski lift do staza u centru .. / naselje Treska, na 1600m nadmorske visine, apartmani pogodni za zimski i letnji turizam, komplet opremljeni sa nameštajem i tehnikom, kablovska, internet, wi-fi, televizor, kuhinja, frižider, hidromasažna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 520 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten stan u prizemlju kuće sa uređenim zajedničkim dvorištem, u mirnom delu iznad OFK stadiona, na Bogosloviji. Stan je površine 40 m² i funkcionalne strukture 1.5. Kupatilo i kuhinja su potpuno renovirani, a stan je odmah useljiv. U cenu zakupa su uračunati....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 160000 eura kablovska 40 m2'
450 €
330 €
85.000 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji u ulici Rasadnik , u neposrednoj blizini Palilulske pijace, povrsine 40m 2 . Idealan za studente ili parove! Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila i terase. Na podovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.150 €, 41,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Sajmište. Stan se nalazi u drugom redu zgrada, što pruža idealan balans između centralne lokacije i mira, bez gradske buke. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.610 €, 41,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u drugom redu zgrada, što pruža mir bez gradske buke, a istovremeno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 550 €
02.01.2026 - 500 €
29.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan jednoiposoban stan u novogradnji sa parking mestom na Julinom brdu. Dnevna soba je izuzetno svetla i veoma funkcionalno organizovana. Stan se izdaje kompletno namešten, spreman za useljenje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa četiri sprata i obuhvata predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se savremeno opremljen dvosoban stan površine 42 m², smešten na drugom spratu stambenog kompleksa u tihom i prijatnom delu Podbare u Novom Sadu. Stan je potpuno namešten i funkcionalno organizovan, idealan za udoban svakodnevni život. Nekretnina se nalazi u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je svetao, funkcionalan i spreman za useljenje. Kvadratura: 42 m² Sprat: 1. sprat. Struktura: dvosoban. Cena: 500€ Stan se sastoji od: dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Sajmište Struktura: Jednoiposoban stan Lokacija: Blizu centra Novog Sada i Sajma Opremljenost: Potpuno namešten Useljivo: Odmah Zakup: Dugoročni, uz ugovor Dodatne pogodnosti Internet Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Ostava u okviru stana Mnogo prostora za odlaganje stvari Opis....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Kraljevića Marka. Namešten jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom kompleksu Kraljev park. Blizina centra grada, Futoške pijace, osnovne škole, autobuske i železničke stanice. Ovaj lep i moderno uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana u Novom Sadu, u centralnoj gradskoj zoni, na odlicnoj lokaciji koja je jedna od najtrazenijih kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj i uredno odrzavanoj stambenoj zgradi i idealan je za zaposlene, porodice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 42 m2 Bulevar oslobođenja ul. Bulevar Kralja Petra, jednosoban namešten stan, 2 sprat od 6, lift, cg, terasa, vm, tv, kablovska televizija, internet CENA mesečno 300 Evra + 300 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar oslobođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.540 €, 42,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten, površine 41m2, spreman za odmah useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura: jednosoban stan Kvadratura: 41m2 Sprat: 4. sprat Lift: da Stanje:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 750 €
08.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kalenić pijaca - Renoviran i funkcionalan stan sa pogledomIzdaje se renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 42 m2, smešten u Kursulinoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na 11. spratu zgrade sa liftom i pruža izuzetan osećaj privatnosti, mira....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 550 € na 480 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 480 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 550 €
15.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125225, V/, lift, terasa. Izdaje se potpuno renoviran, moderno i novo namešten dvosoban stan od 42 m² u centru Novog Sada. Nalazi se na petom spratu uredne novije zgrade, sa liftom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu.Stan je pažljivo opremljen i spreman za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118940, II/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, na Grbavici. Kompletno renoviran i namešten, nalazi se na drugom spratu, poseduje terasu, dvorišna strana (mir i tišina), parking u dvorištu zgrade, lift, kablovska, internet, interfon, klima,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Jugovićevu. Nova zgrada visoke energetske efikasnosti što podrazumeva niske račune u toku cele godine. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima - nov nameštaj, klima, kablovska, internet Potreban depozit. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednoiposoban stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i dvorišno je orijentisan, što pruža dodatni mir i privatnost. Prostor je pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 2.0, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, klima, podno grejanje, parking, interfon, video nadzor Kompletno namešten, lux stan sa visokim nivoom uređenosti i komfora, izuzetno topao i prijatan. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 370 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Novi Sad – izdaje se kompletno opremljen i namešten stan, spreman za nove stanare. Stan je funkcionalan, uredan i poseduje sve neophodne stvari za udoban svakodnevni život. Nekretnina je slobodna od 01.02.2026. godine. Stan ima terasu, klimu, interfon, kao i video....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 142.700 € na 137.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.700 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 142.700 €
22.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 43 m2 Sprat: II sprat (lift) Lokacija: Grbavica, Opremljenost: Kompletno namešten Grejanje: Gradsko Orijentacija: Dvorišna strana – mir i tišina Dodatne pogodnosti Terasa Lift Internet Telefon Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan 43m Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Drvarska Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 43m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?