• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 dvori - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 dvori - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 dvorište" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.091 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan površine 40m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom i video-interfonom u novoizgarđenoj zgradi. Stan je u širem centru grada, na par minuta od pešačke zone, u zgradi sa dvorištem i parking prostorom. Stan ima ulaz, kuhinju spojenu sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i funkcionalan stan sa pripadajućim dvorištem, u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta. Idealan je za studente ili zaposlene koji traže praktičan i prijatan prostor za život. Struktura:Dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba,kuhinja,toalet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 dvorište'
750 €
450 €
400 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN SA DVORIŠTEM U CENTRU NOVOG SADA---Agencijska šifra: 9108497.Izdaje se kompletno namešten dvorišni dvosoban stan u prizemlju, u užem centru Novog Sada. Lociran u mirnom kraju, sa vrlo malo stanara i ulazom iz dvorišta sa zelenilom i mestom za odmor. Mesečni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana površine 40m2 u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku u okviru izdavanja stanova Novi Sad, posebno za one koji traže potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 520 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten stan u prizemlju kuće sa uređenim zajedničkim dvorištem, u mirnom delu iznad OFK stadiona, na Bogosloviji. Stan je površine 40 m² i funkcionalne strukture 1.5. Kupatilo i kuhinja su potpuno renovirani, a stan je odmah useljiv. U cenu zakupa su uračunati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 41,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

34689, 063 547 298 Branka, Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, s pogledom na dvorište, kao i kuhinju i kupatilo. Stan je opremljen modernim nameštajem. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan lux stan u prestižnoj Palati Komenski, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zgrada je diskretno pozicionirana, pruža potpuni mir i privatnost, a nalazi se u samom centru grada, na korak od svih važnih sadržaja. Stan je nov, moderno i luksuzno namešten, dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten (nov nameštaj), odlična lokacija, sam početak Mirijeva, autobus linije 27, 27e, blizina škole, doma zdravlja, pošte, Amana, Maxija, vrtića. Orjentacija jugoistok, gleda na dvorište, odličan i komforan stan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u vili Katarina na Zlatiboru, u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica ulici Breza. Nekretnina se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu Zlatibora, na idealnoj lokaciji koja nudi mir, tišinu i privatnost, a istovremeno se nalazi na pešačkoj udaljenosti od centra....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Najbolja lokacija, 39m2, terasa, uknjižen, vrhunska gradnja,garaza Prodaje se razradjen biznis, apartman koji se izdaje komplet novo namesten, na BOOKINGU sa ocenom 9,9. Na prodaju moderan stan površine 38m2 sa terasom, na jednoj od najboljih lokacija na Zlatiboru, Palisad.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 41 m² na atraktivnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Stan se nalazi na 4. spratu i idealan je za pojedince ili parove koji žele udoban i praktičan život u centru grada. Stan je svetao, funkcionalno uređen i opremljen svim....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 158.000 € na 135.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 158.000 €
22.02.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 520 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.0, 38m2, renoviran stan u kući, EG, dvorište, depozit. Izdaje se lep, renoviran i kompletno namešten stan u kući, smešten u mirnom i prijatnom okruženju, u neposrednoj blizini OFK Stadiona i Big Fashion Parka sa odličnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajem namešten stan u ulici Cara Dusana u Zemunu. Stan 42 m2 Zajedničko dvorište Malo privatno dvorište ispred stana Jedna spavaća soba, dnevni boravak,trpezarija kuhinja,kupatilo i hodnik. Grejanje klima i TA peć Internet sopstven. Parking javni na glavnoj ulici Stan na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep stan u ekskluzivnoj novogradnji, nadomak parka Šumice ( Ulica Rada Neimara ). Odlično povezan sa auto putem, kao i sa samim centrom i ostalim delovima grada. Stan ima 1 spavacu sobu, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom i prelepim balkonom koji gleda na kuću sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana u Novom Sadu, u centralnoj gradskoj zoni, na odlicnoj lokaciji koja je jedna od najtrazenijih kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj i uredno odrzavanoj stambenoj zgradi i idealan je za zaposlene, porodice....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 340 €
25.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosobni stan 42m2, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Lokacija Vojvode Stepe. Objekat poseduje dvoriste sa rostiljem i parkom. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosobni stan 38 m2, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Lokacija Vojvode Stepe. Objekat poseduje dvoriste sa rostiljem i parkom. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosoban stan, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Ugovor na godinu dana uz depozit. Lokacija Vojvode Stepe. Radi se o kući, podeljenoj u dva stana, sa zasebnim brojilima. Takodje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.210 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Nesvakidašnja nekretnina na tržištu. Stan u novoj zgradi sa prelepim dvorištem na koje se ulazi iz stana. Prodaje se kompletno namešten. Luxsuzno opremljen. Pored i parking mesto za 2 vozila. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 142.700 € na 137.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.700 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 142.700 €
22.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma komforan i udoban jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, idealan za one koji traže miran i funkcionalan prostor za stanovanje. Stan je kompletno namešten i opremljen, spreman za useljenje. Orijentisan je ka istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan je bez ulaganja, rađen sa najkvalitetnijim materijalima, od italijanske keramike u kupatilu, PVC stolarija, kao i sasvim nove sanitarije u kupatilu gde staje i veš mašina. Sama orijentacija stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.320 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i potpuno namešten dvosoban stan površine 43 m², koji se nalazi na mirnoj lokaciji u naselju Telep. Stan poseduje zaseban ulaz i pripadajuće ograđeno dvorište, što omogućava potpunu privatnost i udobnost stanovanja. Struktura stana obuhvata , dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 43,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji žele udoban život u tihom okruženju, a u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju kuće i potpuno je renoviran i moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 340 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9112409. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgarde, na Grbavici. Stan poseduje terasu koja gleda na dvorište. U stanu su dozvoljeni manji psi.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.400 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122660, PR/PR, terasa, uknjižen, dvorište/bašta. Na prodaju kompletno renoviran i namešten dvorišni stan na Telepu. Stan ima svoj zaseban ulaz a i uknjižen je 1/1. Idealan je za ljude koji žele intimu i da imaju svoje dvorište. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosobni stan u visokom prizemlju petospratne zgrade u Vojvode Stepe za izdavanje. Dnevna i spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa pogledom na veliko zajedničko dvorište iza zgrade, ostava i podrum. Visoko prizemlje, tako da ne mora da se ide liftom, samo jedne stepenice do ulaza.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosoban stan, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. ugovor na godinu dana uz depozit. Radi se o kući, podeljenoj u dva stana, sa zasebnim brojilima. Takodje ovjekat poseduje dvoriste....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 146.999 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman u hotelskom delu kompleksa Miraval, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.