• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 što veći" pronađeno 759 nekretnina - prosečna cena 856 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • kablovska
    • klima
    • polunamešten
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija u gradu, blizu fakulteta. Bez ulaganja, prodaje se komplet namešten i odmah je useljiv po isplati. Stan je uknjižen i bez tereta i zabeležbi pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Uknjižen, bez ulaganja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.850 €, 43,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina odličnog rasporeda u novogradnji. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i trebutno je u zakupu. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 što veći'
83.230 €
113.300 €
380 €
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 84.400 €, 43,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan stan na odličnoj lokaciji, potez Sajma i Železničke stanice. Novogradnja, stan održavan odlično, ulično orijentisan. Uknjižen 1/1. Stan je novije gradnje, prodaje se kompletno namešten. U dvorištu zgrade garaža od 14m2, visine 3m. Za više informacija pozovite naše agente.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno i funkcionalno jednoiposoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u Ulica Heroja Pinkija. Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnom belom tehnikom, idealan za dugoročni najam. Opremljenost: Internet, TV, klima, Veš mašina, Kuhinjski elementi, Sudo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.400 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122660, PR/PR, terasa, uknjižen, dvorište/bašta. Na prodaju kompletno renoviran i namešten dvorišni stan na Telepu. Stan ima svoj zaseban ulaz a i uknjižen je 1/1. Idealan je za ljude koji žele intimu i da imaju svoje dvorište. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za izdavanje moderno namešten, komforan jednoiposoban stan koji se nalazi na popularnoj lokaciji u ulici Cara Dušana. Stan je izuzetno funkcionalno organizovan sa dosta prirodnog osvetljenja i dvorišne je orijentacije. Dnevna soba/Kuhinja /Trpezarija (open-space) Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118940, II/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, na Grbavici. Kompletno renoviran i namešten, nalazi se na drugom spratu, poseduje terasu, dvorišna strana (mir i tišina), parking u dvorištu zgrade, lift, kablovska, internet, interfon, klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN  NA SALAJCI--- Agencijska šifra: 9104083. Izdaje se namešten jednoiposoban stan (43m2) na drugom spratu u novoj zgradi sa liftom na Salajci. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit od 300 EUR. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 470 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban, kompletno namesten stan u novogradnji u Mirijevu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i terase. Stan je renoviran, odradjeno je dubinsko pranje namestaja i kompletno je opremljen. Zgrada je cista i uredna i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 43,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina vredna Vaše pažnje. Povoljan 2.5 stan u stambenoj zgradi! Prodaje se kompletno namešten i useljiv je po isplati. Poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina može da se pogleda svakim danom uz predhodnu najavu. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 88.500 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2023.,

www.indomio.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji grada, Adamovićevo naselje, Cara Dusana. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada starije gradnje, kvalitetno i dobro održavana zgrada. Pozovite za više. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan u novoj zgradi. Raspored prostorija odličan, veoma svetao, kvalitetna gradnja, moderna zgrada. Lokacija odlična, blizina Sajma, Medicinskog fakulteta, uključenja ka auto putu E-75. Bez ikakvih ulaganja! Posebna pogodnost je grejanje po utrošku, te niski mesečni....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.100 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja, ulica Kneza Miloša - Na prodaju 1.5 stan, 43 m2., novije gradnje, u Soko Banji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lepe terase. Stan se prodaje potpuno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.210 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Nesvakidašnja nekretnina na tržištu. Stan u novoj zgradi sa prelepim dvorištem na koje se ulazi iz stana. Prodaje se kompletno namešten. Luxsuzno opremljen. Pored i parking mesto za 2 vozila. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 500 € na 460 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 460 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 500 €
06.03.2026 - 460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119696, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, kod Lidla i skretanja na Ribarac. Stan je ulično orjentisan sa pogledom na Frušku goru. Do sada je neuseljava.Stan je kompletno namešten i poseduje svu belu tehniku - frižider,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Namešten stan u novijoj zgradi iz 2017.god. sa zasebnom spavaćom sobom i terasom. Povoljno centralno grejanje sa kalorimetrima - podešavanjem potrošnje. U okolini zgrade uvek ima veliki broj slobodnih parking mesta. Postoje instalacije za internet i kablovsku koji se mogu priključiti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Stan je kompletno nov,poseduje dve prostorije,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,spavacu sobu i terasu,polu namesten i po dogovoru moze da se doda sta treba od tehnike i namestaja. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića - Kej Garden Residence. Namešten jednoiposoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleks nadomak keja, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta, Dunavskog parka i nekoliko poznatih osnovnih i srednjih školaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.110 €, 43,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet namesten dvosoban stan na Podbari, za vise informacija, mozete nas pozvati! .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 500 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 600 €
20.02.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PRELEP NOV STAN U PANORAMA CENTRU - SAJAM---Agencijska šifra: 9110823.Izdaje se prelep, kompletno namešten, nov dvosoban stan koji se nalazi na 5. spratu stambeno-poslovnog kompleksa "Panorama centar", koji je lociran kod Sajma. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Nekretnina je uknjižena 1/1. Sto se samog stana tiče on je apsolutno bez ikakvih ulaganja. Hrastov parket, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, odlična keramika. Idealan je kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Ima terasu. Useljiv od 15.02.2026. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku. Potreban depozit. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban kompletno namešten stan, useljiv od 1.juna! Za više informacija pozovite: 0668442277. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan bez ulaganja na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten. Strukturno je dvosoban, odličnog rasporeda. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini vrtića, škole, autobuskih stajališta, pijace i prodavnica. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novoj zgradi na popularnoj lokaciji. 10min hoda do centra grada. Kompletno i kvalitetno namešten. Uknjižen 1/1, može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i moderno uređen dvosoban stan od 43m² na mirnoj lokaciji u blizini Hrama Svetog Save i Kalenić pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. U potpunosti je namešten i opremljen svim potrebnim uređajima (uključujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 152.000 €, 43,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan, svetao stan na Južnom bulevaru. Sastoji se od predsoblja, kupatila sa prirodnom ventilacijom, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka, spavaće sobe i terase. Zgrada nema lift. Kompletno je namešten i odmah useljiv. Grejanje na mermerne radijatore. Lepa lokacija,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 72.100 €, 43,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,jednosoban stan namešten,Terasa od 8 m2 duž celog stana nije ušla u kvadarturu za knjiženje. Sve osim kupatila je renovirano. Okrenut je ka Bulevaru. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052536 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Centar, dvosoban, 43m² ++|++ Dvosoban, kompletno namešten stan u strogom centru Novog Sada, kod kafića "Trčika". Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta. Ukupna cena zakupnine sa svim troškovima uključujući i internet i kablovsku iznosi 600 evra. Stan je dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan u kvalitetnoj zgradi u samom centru grada, idealnog rasporeda. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji idealnoj za studente kao i za život. Prodaje se kompletno namešten sa belom tehnikom, bez ulaganja. Iznad kuhinje je galerija sa prirodnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje potpuno novog i neuseljavanog stana površine 43m² u novijoj zgradi u naselju Telep. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade sa liftom i prilagođenim pristupom za osobe sa posebnim potrebama, što omogućava dodatnu praktičnost i udobnost u svakodnevnom životu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ulici paralernoj sa Vojvode Stepe u blizini Trošarine izdaje se sa ukusom opremljen dvosoban stan u novogradnji u kom niko nije boravio Struktura: - Prostran dnevni boravak sa izlaskom na terasu sa otvorenim pogledom - Spavaća soba - Svedena potpuno opremljena kuhinja - Kupatilo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
24.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - centar- Almaški kraj, izdaje se dvosoban stan od 43m2, odmah useljiv, kompletno namešten i opremljen ( nov francuski ležaj i nova ugaona garnitura u dnevnoj sobi koja treba da stigne) . Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 112.270 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi - stan kod univerziteta! Stan je u nadogradnji rađenoj 2010. godine, ugradjen novi lift. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom, odmah useljiv, bez ikakvih ulaganja. Ispred i u okolini zgrade se nalaze veliki parkinzi. Stan ima 43.33 m2 i dupleks je strukture, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.000 €, 43,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128520, II/V, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se prelep dvosoban uknjizen stan, na II spratu, na idealnoj lokaciji, Aranji Janoša ugao sa Cara Dušana, kompletno namešten, dvorišno orijentisan sa velikom terasom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde.Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 84.880 €, 43,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Telepskoj Dolini na izuzetno dobroj lokaciji za život a tako i za izdavanje. Stan je novije gradnje iz 2019. godine, gradjen je od strane vež poznatog investitora. Stan se prodaje kompletno namešten. Pored zgrade uvek ima velik broj slobodnih parking mesta. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132077, I/, terasa. PODBARA, 43 m2, PET FRIENDLY, ODMAH USELJIV, NAMEŠTEN. Kuhinja odvojena. Dnevna soba (trosed 160 x 200 cm). Spavaća sa NOVIM DUŠEKOM (140 × 200 cm). Terasa. Mir i tisina. Dvorišno okrenut. Centar blizu, 10 min. peške. Pogodan za strance. Moguća prijava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 470 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan površine 43m2 u novijoj zgradi (staroj godinu dana), na odličnoj lokaciji kod Sajma, u непосредној blizini IQ biznis centra. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za jednu osobu ili par koji traže....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 60.000 €
03.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na prvom spratu površine 43m2 bez terase u mirnom delu grada u naselju Pivara. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, kupatilom i velikom terasom. Poseduje i pripadajući podrum. PVC stolarija, podna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Đorđa Rajkovića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Osnovne škole ´ Ivan Gundulić ´, šetališta kejaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 758)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.