• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 160000 eura - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs namešten do 160000 eura - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 160000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 160000 eura" pronađeno 4 192 nekretnina - prosečna cena 675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • useljiv
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina na odličnoj lokaciji. Jednosoban stan u centru, namešten, dvorišno orjentisan. Pozovite nas za više informacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.500 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, lepe sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, bez većih ulaganja, nalazi se na odličnoj lokaciji gde ima i zelenila i parkinga. Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.140 €, 36,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, kompletno namešten stan bez ulaganja. Nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 87.000 €, 33,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan na Belim vodama u Žarkovu. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno 5 i delimično je renoviran. U svom sastavu ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, ostavu i terasu. Dosta je osvetljen i flexibilan za inovaciju uredjenja prostora.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 45,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan na odličnoj lokaciji na Bubnju, idealan kako za izdavanje studentima, tako i za porodičan život.Stan je nedavno renoviran, sa novim parketom u sobama i novim pločicama u predsoblju i kuhinji.Uz stan dolaze PVC prozori, roletne sa komarnicima i klima uređaj, pružajući....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 88.500 € na 87.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 87.000 €, 24,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 88.500 €
27.02.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru stan na prodaju Nova Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Evrope. Garsonjera se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Prodaje se namešten. Parking za stanare je u dvoristu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.600 €, 39,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.550 €, 26,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten  jednosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla---Agencijska šifra 1007601.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevaru patrijarha Pavla. Na 4.spratu od 5 u zgradi sa liftom. Uknjižena. - Šifra nekretnine: 1007601 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 86.520 €, 40,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan u novoj tek useljenoj zgradi. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, i važi za jednu od boljih na ovom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten. Od opreme stana izdvajamo sigurnosna ulazna vrata, hrastov višeslojni tarket, šestokomornu rehau stolariju, unutrašnju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.520 €, 51,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan, dobrog rasporeda. Stan se prodaje kompletno namešten sa belom tehnikom. Stanari mogu da koriste parking mesto, novija zgrada, svi uslovi prilagođeni životu kako porodičnom tako i samostalnom. Blizu su marketi, škole, park. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 86.520 €, 24,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.indomio.rs

Sam par minuta od centra grada, namešten stan na prodaju. Stan je odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1, i čeka novog vlasnika. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.520 €, 42,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Adicama. Kompletno namesten. Dvostrano orjentisan. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.400 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten apartman na Zlatiboru. Uknjižena površina apartmana je 47m2. Nalazi se u mirnom delu Zlatibora, u zgradi sa 8 apartmana. Nalazi se u prizemlju zgrade. Apartman je kvalitetno opremljen sa besplatnim parkingom ispred objekta. Sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux! 500m od centra Zlatibora — investicija na vrhunskoj lokaciji! U neposrednoj blizini hotela Bor. Stan je namešten i odlično opremljen, budući kupac dobija kompletno zaokruženu ponudu i, ukoliko želi, može ga odmah koristiti i kao investicionu nekretninu. Prednosti: ** Dodatna....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 86.000 €, 45,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u hitnoj prodaji, idealan za sve koji žele brzo i sigurno da reše svoje stambeno pitanje ili naprave dobru investiciju. Stan se nalazi u mirnom i traženom delu Kaludjerice, površine je 45m². Ovaj svetao i prostran stan odiše toplinom i prijatnom porodičnom energijom.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 49,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban apartman u mirnom delu Zlatibora, u Potocima, apartmansko naselje Tajna, površine 49m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase sa koje se direktno izlazi u dvorište. Prodaje se potpuno namešten. Stan ima i parking mesto. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 85.600 €, 36,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan uknjižen dvosoban stan u centru Batajnice. U lepoj i održavanoj zgradi. Mali troškovi infostana. Nisu potrebna ulaganja. Prodaje se delimično namešten sa ugradnom kuhinjom i plakarima. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.400 €, 32,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 1.0, podno grejanje, renoviran, pr/5, ostava. Na prodaju renoviran uknjižen stan u centru grada. Stan predstavlja odličnu investiciju kako za izdavanje tako i za zivot. Sastoji se od jedne velike prostorije i kupatila, a po potrebi može se pregraditi spavaći deo.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 85.500 €, 19,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.500 €, 26,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten jednosoban stan sa odvojenom kuhinjom .Stan se nalazi na četvrtom spratu od pet.Grejanje je na gas , plaćanje po potrošnji .Parkinge ima u dvorištu zgrade. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 85.490 €, 31,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan na limanu. Nameštaj je nov tako da budući kupac po isplati može odmah da se useli i uživa. Stan je dvorišno orijentisan pa je samim tim izolovan od buke. Nekretnina ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja. Uknjižen na 31m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 31,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

JEDNOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU PO DOBROJ CENI ---Agencijska šifra: 1007722.Prodaje se potpuno namešten, očuvan, jednosoban stan na Satelitu. Reč je o odlično struktuiranom stanu - sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje i trpezarije, prostrane terase i kupatila.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina, Ćaldov put, 42m2 .. 42m2, 2.0, 3/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Odličan stan u novogradnji, idealan za investiciju i za odmor, namešten kao na slikama, u....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini doma zdravlja, pijace i na samo 100m od centra Banje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, BRUS, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Apartman se nalazi u kompleksu Brzeće Centar u prizemlju sa velikom terasom od 20 m2 koja pripada stanu. Kompleks se nalazi na mirnoj lokaciji pored glavnog puta, 300 m od Gondole Brzeće - Mali Karaman i lako je dostupan i u zimskim uslovima. Pored kompleksa postoji poznati restoran....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodajem stan u strogom centru grada povrsine 60m2.Stan se prodaje namesten sastoji se od hodnika kuhinje dnevne sobe kupatila ,spavace sobe i izlaz na prostranu terasu sa pogledom na okolinu Banje.Cena 85000e. Detaljnije: 0612363240 0654252202 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom delu Voždovca,koji se nalazi u zgradi,koja je u sklopu četiri paviljona tik iznad Ulice Vojvode Stepe.U blizini škola,parkova,kafića,restorana,kao i autobusko i tramvajsko stajalište.Prodaje se namešten. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Skadarlije, kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je smešten u suterenu uredno održavane predratne zgrade, koja odiše autentičnim gradskim šarmom. Po strukturi je vrlo praktičan i dobro....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan stan, u centru grada Banje. Ovaj prostrani stan ima površinu od 60m2, sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila, a dodatni luksuz pruža 15m2 prelepe terase sa fascinantnim pogledom na centar Banje. Nalazi se na V spratu zgrade, što....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju jednoiposoban stan 5 min od centra grada, u blizini samoposluge, u ulici Toze Markovića. - Površina stana je 50 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, veliki i komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 53,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Nov Trosoban namešten stan na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koji se nalaze na oko 1.200m od Centra. . . . prazne ili komplet nameštene spremne za korišćenje ili rentiranje.Ovaj stan od 53m nalazi se u Konaku 29 na III spratu bez lifta,kompletno....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 85.000 €, 45,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Investicija na prestižnoj lokaciji! U blizini "Park Zlatibor" resorta i hotela "Hedonist" nalazi se ovaj fantastični stan! Stan se prodaje kompletno namešten - nameštaj je nov, nekorišćen. Enterijer je pažljivo dizajniran u savremenom duhu – dominiraju čiste linije,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna novogradnja, funkcionalan, svetao sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Grejanje na toplotnu pumpu. Prodaje se kompletno namešten....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 94.000 €
01.05.2026 - 90.000 €
06.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan od 27 m² u centru Novog Sada, na samo minut od Matice srpske. Nalazi se u mirnom kraju, u održavanoj zgradi i predstavlja odličan izbor za one koji žele praktičan život u samom centru grada. Stan je svetao i ima terasu koja gleda na dvorište, što dodatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo namesten, mogucnost parking mesta(ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Zlatibora..Ul.  Miladina Pećinara, Lux nov uknjižen apartman 37 m2 kompletno namešten U ponudi izuzetno lep, komforan apartman sa terasom, potpuno nov, stilski i enterijerski prelepo osmišljen.. Apartman je odlična investicija obzirom na enterijer,strukturu i lokaciju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....