• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 100000 eura barem 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 100000 eura barem 50 m2" pronađeno 2 258 nekretnina - prosečna cena 117 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105069, V/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se namesten komforan stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan je kompletno renoviran pre 2 godine od instalacija do stolarije. Nalazi se na 5. spratu, lift je zamenjen pre nekoliko godina. Stan ima 2 sobe, terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan – Rakovica! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevnog boravka - spavaće sobe - kupatila OPIS: Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan u mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129441, VII/IX. Dvosoban, namešten stan, okrenut ka parku, sa puno dnevnog svetla i lepim pogledom na zelene površine i prostranstvo, sa svih prozora i terase. Poseduje dnevnu sobu, još jednu manju sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik popločan lepim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 100000 eura barem 50 m2'
600 €
600 €
440 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten lux stan u centru grada povrsine 50m2 po konstrukciji jednoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja sa cipelarnikom, dnevna soba sa kuhinjom i trepezarijom, spavaca soba sa garderoberom, manja soba za sedenje sa pogledom ka dvoristu zgrade, spavaca soba....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, smešten u centru Vrnjačke Banje, i na samo 50m od šetališta. Stan je ukupne površine 50m2 (uknjižen na 24,29m2), sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade. Ovaj položaj stana je idealna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na sedmom spratu, zgrada ima lift i izdaje se kompletno namešten. Terasa sa pogledom na Skadarliju. Stan je potpuno renoviran na visokom nivou, nove elektro i vodovodne instalacije, PVC stolarija, granitna keramika, hrastov parket. U dnevnoj sobi je trosed sa mogućnošću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 kompletno namešten i komforan stan površine 50m2, na prvom spratu. Pogled na ulicu, svetao, prostran. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 50m2 na Podbari, na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na odličnoj lokaciji, svega 15 minuta peške od centra Novog Sada. Kompletno je namešten, a sav nameštaj i bela tehnika su novi. Strukturu čine prostrana spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje dvosoban, namešten stan koji se nalazi na veoma popularnoj lokaciji, u ulici Miše Dimitrijevića. Komforna dnevna soba i trpezarija (izlaz na terasu) Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom (izlaz na terasu) Spavaća soba Kupatilo i predsoblje Prostrana terasa dvorišno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, dvosoban stan na Sunčanoj padini, u Krivošijskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Grejanje je etažno, na gas. Mesečni troškovi niski. Parking ispred zgrade. Stan je odmah useljiv, uz obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan uz mogućnost izdavanja garaže, u mirnom delu naselja Stepa Stepanović. Idealan za porodice sa decom. Veoma funkcionalan stan od 50m2. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Stan je namešten, nalazi se na prvom spratu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na izuzetnoj lokaciji dvosoban stan od 50 kvm, na III spratu, sa centralnim grejanjem, liftom i pripadajućim podrumom. U centru grada, Miročka ulica u nastavku Tašmajdanskog parka, sa puno zelenila (borova, jela, lipa, ruža, trešnje, tujama) izdajem na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.indomio.rs

Tašmajdan, dvosoban namešten stan .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u novijoj zgradi na 2. spratu. Stan je dvorišno orijentisan, površine 50m², i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kožnom ugaonom garniturom i trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan za izdavanje Izdaje se namešten, prostran i svetao stan na visokom prizemlju. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, moderne kuhinje i kupatila. Dvorišno je orijentisan uz terasu, idealan za porodičan život. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan kod Skadarlije, Bajlonove pijace, dvosoban, namešten brzo useljiv .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi 2.5 stana na Grbavici stan se izdaje kompletno namešten i oprtemljen sa svim stvarima potrebnim za nove stanare. Za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine Mogućnost izdavanja garaže u doplatu od 80e. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju jednoiposoban stan 5 min od centra grada, u blizini samoposluge, u ulici Toze Markovića. - Površina stana je 50 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, veliki i komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 50 m², koji se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno građene zgrade na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. Stan je idealan za jednu osobu, par ili manju porodicu koja traži miran, ali dobro povezan gradski ambijent.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Extra stan sa troškovima na odličnoj lokaciji u strogom centru grada. Stan je po strukturi JIS, u sp.sobi bračni ležej. Dvorišno orijentisan,sa terase odličan pogled na Tvrđavu Komplet namešten. Troškovi u ceni. Ag.provizija 50% od prvog zakupa. Kontakt:065/3858-888 pogledajte ostale....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 380 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 400 €
29.03.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Detelinari u mirnijem delu okružen zelenilom, parkovima. Namešten stan poseduje: prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, odvojenu kuhinju, kupatilo, terasu i ostavu. Teretana u zgradi, blizina radnje, pijace, doma zdravlja, stajališta za autobus (3, 11, 8). Zona parkinga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, Crveni krst u blizini Bulevara kralja Aleksandra! U ponudi je kompletno namešten, nov trosoban stan, idealan za sve koji traže komfor, kvalitet i moderan stil života. Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Jednoiposobni stan kompletno renoviran,namesten,odmah useljiv izdaje se na duze vreme.Placanje 450 e mesecno ili po 400 e za 6 meseci unapred,plus depozit. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

Nov odmah useljev stan kompletno namešten sa svim potrebnim stvarima za nove stanare. Za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji, Vidikovački venac. Sastoji se: dnevni boravak , dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo I terasa. Površine 60m2. Renoviran, potpuno namešten, opremljena kuhinja sa uredjajima. Miran kraj sa svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnoj ulici kod Hale Pionir. U blizini se nalaze parkići, škole, što ga čini idealnim za porodice sa decom. Stan je svetao sa niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost do centra grada. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 98.000 €, 50,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2024.,

www.indomio.rs

U novoj zgradi sa liftom, u širem centru grada, na I spratu, prodaje se nov, namešten i kompletno opremljen manji dvosoban stan sa garažom, koga čini predsoblje, dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, kupatilo. Podovi pločice i parket, PVC stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno opremljen stan na Avijatičarskom naselju u Novom Sadu. Stan se nalazi u novoj zgradi, u okviru savremenog i uređenog stambenog kompleksa. Enterijer je kompletno namešten novim nameštajem i opremljen novom belom tehnikom. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se stan Pozarevacka ulica kod sc Vracar , totalno renoviran i namesten , klima ,internet, norveski radijatori , male rezije ,. GREJANJE - CG, sprat 5/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 42977. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan od 50 m2 na Grbavici, u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten, veoma lep i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, u blizini Univerziteta, marketa, restorana i autobuskih linija. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 530 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 530 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan od 50kvm, 4/7, u Bulevaru kralja Aleksandra, blizu okretnice tramvaja, sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, pretsoblja, kupatila i balkon-terase. Stan je svetao, miran, ne gleda na Bulevar,skoro kompletno namešten sa mogućnosću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj dvosoban stan površine 50 m, smešten na drugom spratu novogradnje iz 2024. godine, predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da uživaju u udobnosti modernog života u jednoj od najtraženijih lokacija Beograda (u blizini Nemarskog parka) S obzirom na ugradjene kalorimetre i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 520 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep i komforan dvosoban stan u novoj zgradi sa liftom, na drugom spratu, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Djerma i Presevske.Stan je potpuno opremljen svim novim stvarima i uređajima potrebnim za udoban život i boravak. Raspored stanovanja uključuje ulazni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Hadžipopovac-Zira Izdaje se potpuno namešten stan u zgradi opremljen sa svim neophodnim elektičnim aparatima (mašine za pranje veša i suđa, televizor, frižider, šporet, klima, uljani radijator .). Stan se sastoji od: spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao trosoban stan u ulici Gospodara Vučića, blizu ugla sa Ustaničkom ulicom. Kompletno namešten , useljiv od 1. marta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Mesečno plaćanje + depozit u visini jedne mesečne kirije. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Ponuda br. 11712 BG – blok 65 – ELIXIR- 2 soban, namešten, 50m2 sa garažnim mestom. Lamela A 4.sprat Useljiv odmah. Mesečna cena zakupa EUR.1000.- + depozit. (pregovor moguć) Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za izdavanje 2.5 stan na popularnoj lokaciji, Grbavica. U blizini se nalaze škole, autobuske linije, dom zdravlja i ostali neophodni sadržaji. Renoviran i namešten stan, sa parking mestom. Čist i uredan stan sa funkcionalno organizovanim prostorom. Nameštaj je očuvan, i nova tehnika.....