• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 100000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten do 100000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 100000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 100000 eura" pronađeno 3 587 nekretnina - prosečna cena 321 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 90.650 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan stan sa galerijom u mirnom delu grada okruženim zelenilom. Autobusko stajalište, škola i vrtić u neposrednoj blizini. U prirodi ova nekretnina ima 51m2. Prodaje se delimično namešten, kuhinja i plakari rađeni po meri, paženo na svaki detalj. Stan gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.500 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, GRBAVICA, TROSBAN, 44M2. Oglašavamo prodaju zaista dobre nekretnine na ekstra lokaciji. Stan se vodi kao poslovni prostor, bez ulaganja je, nova je zgrada kvalitetno rađena, grejanje je na gas, prodaje se namešten, pod je tarket, Poseduje klimu, svaka soba ima prozor, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.500 €, 30,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 30 m², smeštena na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu. Stan se nalazi u suterenu zgrade novije gradnje (2008. godina) i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Garsonjera je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.100 €, 44,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se prodaje kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan, a u dvorištu zgrade je parking za stanare. Odličan raspored prostorija! Za više informacija pozvati naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan stan na Satelitu, veoma funkcionalan, uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaje se delimično namešten, PVC je stolarija, parket u odličnom stanju, potrebna samo higijenska ulaganja. Sjajna prilika! Moguća kupovina i putem stambenog kredita. Pozovite agente prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban stan na 4/4 spratu bez lifta. Stan je izuzetnog lepog rasporeda, ima odvojenu spavacu sobu, kupatilo, kuhinjski deo i dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 90.000 €, 73,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - tri jednosobna stana površine 73m2 (23m2-24m2-26m2). Svaki stan poseduje hodnik, sobu-dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Voda, struja, kanalizacija u odličnom stanju, demit fasada, zidovi 50cm debljine plus plafoni spušteni 30cm izolacija i dnevni boravci urađeni u rigipsu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat Pino silvestre 2 se nalazi u ulici Drinske divizije preko puta hotela Mona na samo 150 m od jezera i strogog centra Zlatibora. Objekat se izdvaja i ističe po kvalitetu gradnje najviše premijum klase, prelepom projektu i enterijeru.. Izuzetan nivo održavanja objekta i same....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 72 m², smešten na V spratu kvalitetne, novije zgrade sa liftom, u širem centru grada. Struktura stana: Dve spavaće sobe Dnevni boravak sa kuhinjom (open space) Terasa Kupatilo Toalet Grejanje: na GAS – niski mesečni troškovi Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.610 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.610 €, 25,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 1007770.Na prodaju atraktivna garsonjera (25 m2) na 4. spratu od ukupno 6, novije stambene zgrade sa privatnim parkingom na Bulevaru Evrope. Ovaj funkcionalan i svetao stan odiše modernim enterijerom- trenutno je prelepo namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na prvom spratu uredne zgrade i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan odiše funkcionalnošću i udobnošću –....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.800 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki izvori čiste planinske vode su nezamenljive vrednosti koje privlače veliki broj ljudi. Predstavljamo apartmane koji se nalaze na samo 300m od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje kompletno namešten, a budući vlasnik ima mogućnost da odmah preuzme stan sa postojećim zakupcem, što ovu nekretninu čini idealnom investicijom za....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep duplex u mirnom, porodičnom kraju Mladenovca, na 25. Maju. Osvetljen, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Idealan za porodice sa više članova. Trosoban stan sa dnevnim boravkom i 2 spavaće sobe nudi privatnost i komfor. U blizini sportskog centra, marketa, košarkaškog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.000 €, 29,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Satelitu Uknjižen Jednosoban stan 29 m2 na Odličnoj Lokaciji Stan je Namešten nalazi se u Prizemlju zgrade Kompletno je Renoviran,nalazi se u blizini Satelitske Pijace više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgrade postoji parking za stanare. Površine je 25m2 i poseduje terasu. Grejanje je centralno. Prodaje se kompletno namešten, a u stanu je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 40,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen namešten , potpuno opremljen, 1.5 stan, 40 m2, lux,novogradnja, terasa, lift, parking mesto, Zlatibor, 3 min hoda Prodajemo izuzetan stan , potpuno namešten i opremljen stan na odličnoj poziciji na Zlatiboru. 3 minuta hoda od jezera. Stan je lux kategorije, potpuno brendiran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.990 €, 48,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, namešten stan! Stan ima odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom. Odličan raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije. Spoljašnja je PVC stolarija, pločice su zamenjene, parket je ishoblovan i lakiran. Stan ima svoju ostavu i pripadajuću podrumsku prostoriju oko 3-4m2!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.850 €, 43,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina odličnog rasporeda u novogradnji. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i trebutno je u zakupu. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 88.500 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2023.,

www.indomio.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji grada, Adamovićevo naselje, Cara Dusana. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada starije gradnje, kvalitetno i dobro održavana zgrada. Pozovite za više. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 88.400 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u suterenu u mirnom delu Zemuna, Altina! ID stana JN000280 Ovaj prostrani stan se nalazi u zgradi sa ukupno 4 sprata, opremljen modernim centralnim podnim grejanjem i hlađenjem na toplotne pumpe. Savršena lokacija – samo 2 minuta pešice od okretnice autobusa 81 i 81L,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 88.230 €, 35,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 53,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRDNIK, 2.0, 53m² ++|++ Prodaje se potpuno namešten i opremljen dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan ima veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, pored se nalazi spavaća soba sa velikim garderoberom i izlazom na terasu i kupatilo sa tuš kabinom. Stan ima i pripadajuću....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik, useljivi novi apartmani sa super pogledom, ski lift do staza u centru .. / naselje Treska, na 1600m nadmorske visine, apartmani pogodni za zimski i letnji turizam, komplet opremljeni sa nameštajem i tehnikom, kablovska, internet, wi-fi, televizor, kuhinja, frižider, hidromasažna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 102.000 €, 73,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova stolarija , kupatilo i ugradni nameštaj . Terasa je zatvorenog tipa ima i pripadajući podrum . Krov stambene zgrade je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Po strukturi je funkcionalan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41510, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan stan na prvom spratu, kompletno namešten. Na prvom spratu. Funkcionalan raspored, komforan stan pun prirodne svetlosti. U ceni i parking mesto. Odlična lokacija, Nova Detelinara, Blizina Sajma, u okolini razni marketi, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 28,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje nameštenu i opremljenu garsonjeru 28m + 14m zastakljena terasa ( sa urednom dokumentacijom za knjiženje terase ). Uz stan se prodaje i jedno parking mesto sa nadstrešnicom u dvorištu, kolski ulaz sa daljinskim otvaranjem kapije. Stan je dvorišno orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 102.000 €, 49,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan apartman u kompleksu Kalman, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Apartman ima površinu od 49 m i nalazi se u prizemlju zgrade. Posebnu vrednost ovom prostoru daje velika terasa koja pruža dodatni komfor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.980 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Prodaje se namešten sa tehnikom. Stan je bez ulaganja, dvorišno orijentisan. Zgrada odlična, kvalitetno građena i lepo održavana. Uknjižen 1/1. Visina prizemlja 2m. Za svaku preporuku. Za dodatne informacije kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.700 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namesten dvoiposoban stan u donjem delu Erdoglije, povrsine 65m2, 2 sprat, gas, terasa, pokriveno parking mesto. Stan je jako lep, ocuvan, sem krecenja ne treba drugo ulaganje. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavace sobe, kuhinje, ostave, predsoblja, kupatila, degazmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Uknjižen, bez ulaganja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 87.550 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Samo kod nas u ponudi! Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Stan ne zahteva ulaganja, a prodaje se delimično namešten. Idealna prilika, kako za izdavanje tako i za život. Pozovite nas radi više informacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnicama sa ostalim delovima grada. Stan je delimično renoviran, zamenjena su ulazna vrata i spoljašnja stolarija, a prodaje se namešten. Iako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sjajan jednoiposoban stan na odločnoj lokaciji. Stan je kompletno renoviran, sve je novo, kompletno namešten. Stan poseduje podrum i biciklanu u sklopu zgrade. Uvek ima parkinga ispred zgrade, veoma niski računi. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan za svaku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan je bez ulaganja, rađen sa najkvalitetnijim materijalima, od italijanske keramike u kupatilu, PVC stolarija, kao i sasvim nove sanitarije u kupatilu gde staje i veš mašina. Sama orijentacija stana....