• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana prizemlje" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.135 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 972 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i funkcionalan jednoiposoban stan na Voždovcu, površine 40m², smešten u prizemlju uredne i održavane zgrade. Stan je orijentisan ka zelenilu u dvorištu zgrade tako da vam niko neće prolaziti pored prozora. Stan je kompletno namešten i sastoji se od: dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju površine 37m2, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Veoma je funkcionalnog rasporeda, sa maksimalno iskorišćenim prostorom, što ga čini idealnim kako za život,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana prizemlje'
129.999 €
430 €
165.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 490 €, 43,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst, Tome Maksimovića, 43m2 -------------------------------------------------------------- 43m2, 2.5, pr, CG, parking, telefon, klima, namešten, renoviran Odličan, višenamenski, renoviran lokal, sa izlogom prema ulici, u prizemlju višespratnice. Sastoji se iz dve veće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 550 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 3, TROIPOSOBAN STAN, 80m2 - oglašavamo izdavanje komfornog stana u predivnom kvartu punom zelenila. Izuzetno je funkcionalan, čist, okrečen. Kompletno je namešten, i odmah useljiv. Nameštaj je stariji, ali je u funkciji. PET FRIENDLY! Zajednička biciklana u prizemlju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 330 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 39 m2 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika, visoko prizemlje, namešten dvosoban stan, lift, cg, terasa, klima, vm, kablovska televizija, CENA mesečno 330 Evra + 330 Evra depozit 064-829-5005 064-829-5008 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika 39 m2 - 330 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnom delu Vračara. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno 5 spratova, funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave i terase. Opremljen je svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan jednoiposoban stan 32m2 na visokom prizemlju sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je za izdavanje funkcionalan trosoban stan površine 60m², pogodan za obavljanje advokatske i srodnih profesionalnih delatnosti. Smešten je u neposrednoj blizini Palata pravde, u jednoj od najtraženijih poslovnih zona u Beogradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Voždovac U ulici Vojvode Stepe, deo kod bioskopa Voždovac za izdavanje stan površine 60m2. Stan se nalazi u dvorišnom delu stambene zgrade i funkcioniše fako zaseban objekat. Sastoji se iz tri polunivoa - u najnižem su kuhinja sa trpezarijom u visokom prizemlju je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan stan na mirnoj lokaciji – Trošarina, Voždovac. U ponudi je namešten stan površine 70m², smešten u prizemlju kuće koja je podeljena na zasebne stambene jedinice. Nalazi se u tihom delu grada, okružen zelenilom, idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan i izuzetno prostran petosoban stan površine 170 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju manje, uredno održavane zgrade sa ukupno dva sprata i idealan je za porodični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U STAROM GRADU---Agencijska šifra: 9107577. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade u Starom gradu. Useljiv je od 20.5.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 209.100 €, 67,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 330 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican 1.0 stan u novijoj zgradi u blizini Zvezdinog stadiona, nisko prizemlje, lepo uredjen i namesten. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje povezane sa malim dnevnim boravkom i spavace sobe. Agencijska provizija 50%. Reg broj 070. prostorije .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran stan. -prizemlje kuće -stan je funkcionalan, odličnog rasporeda -ima dva ulaza i dva toaleta -pogodan za jednu osobu ili par -takođe pogodan za obavljanje delatnosti Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan u centru grada, sređen, useljiv odmah! Stan je u prizemlju dobro očuvane i uredne zgrade, dvorišno orijentisan, mir i tišina u centru grada. Kompletno je namešten novim nameštajem. Prostorije: ulazni deo, dnevno trpezarijski prostor sa kuhinjom, malo odvojeno....