• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 538 nekretnina - prosečna cena 849 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • lift
    • 3.sprat
    • pogodan
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan u naselju Sunnyvill – 113 m² U ponudi je izuzetno uređen i kompletno opremljen četvorosoban stan od 113 m², smešten u modernoj i luksuznoj zgradi u jednom od najtraženijih delova grada – naselju Sunnyvill. Stan je idealan za porodice koje traže komfor, kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Bele njive. Izdvajamo iz ponude namešten troiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada i osnovne škole. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, od kojih je jedna kompletno nameštena, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, prostran, renoviran i potpuno namešten dvosoban stan od 65m² na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, Bulevar Zorana Đinđića, Blok 21. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom (ukupno 10 spratova). Stan čine dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten trosoban stan u Đušinoj ulici, u centru grada, na odličnoj lokaciji sa brzom dostupnošću javnog prevoza, centra grada, poslovnih zona, fakulteta i svih potrebnih sadržaja. Stan je kvalitetno opremljen i odmah useljiv. Poseduje dva toaleta, centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 209.100 €, 67,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najprestižnijih ulica na Dedinju, izdaje se izuzetno svetao i komforan trosoban stan površine 80m². Stan se nalazi u manjoj, urednoj zgradi sa ograđenim i lepo uređenim dvorištem, koje pruža dodatni mir, privatnost i sigurnost. Nekretnina je dvostrano orijentisana, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 54 m2, smešten na odličnoj lokaciji u ulici Marka Oreškovića, u neposrednoj blizini Đeram pijace. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u mirnom delu, a ujedno na samo nekoliko minuta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i potpuno opremljen jednoiposoban stan od 40m² na odličnoj lokaciji u blizini Sajma na Novoj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv. Idealan za jednu osobu ili par. Nalazi se u blizini svih neophodnih sadržaja – marketa, autobuskih linija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 250 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Maloj Americi, na devetom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran i opremljen nameštajem i tehnikom. Površine je 44m2, sa dve terase, od kojih je jedna zatvorena, ali je veoma funkcionalan, ima ulaz, odvojenu kuhinju, trpezariju sa dnevnom sobom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan za izdavanje Voždovac - Jove Ilića Na Vozdovcu, bliže Autokomandi, u ulici Jove Ilica, izdajemo dvosoban stan od 52m2 u novijoj zgradi. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinjsko - trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je odličan, kompletno namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je svetao, funkcionalan i spreman za useljenje. Kvadratura: 42 m² Sprat: 1. sprat. Struktura: dvosoban. Cena: 500€ Stan se sastoji od: dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov Spomenik - Zahumska 1.0, 35m2 (terasa 6m2), 2/4, CG, interfon, klima. Izaje se namešten jednosoban sta u blizini svih infrastrukturnih objekata. Kontakt telefon: 065/32-36-409 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lep, funkcionalan stan, sa odličnim odnosom strukture i kvadrature Nalazi se u mirnoj ulici, u najlepšem delu Zemuna Trostrano orijentisan, osvetljen, vrlo prijatan za boravak Prodaje se kompletno namešten Zgrada je uredna i odlično održavana Uknjižen 1/1 Centralno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje – kompletno namešten jednoiposoban stan, 37 m² U ponudi je funkcionalan i lepo uređen jednoiposoban stan površine 37 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, kao i blizinu prodavnica, javnog prevoza....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
13.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu. Izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan je potpuno namešten sa svim šta je potrebno za život, uključujući svu neophodnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, 80m2, I/I, gas, garažno mesto u ceni, 2 kupatila, terasa, depozit. Odličan stan u mirnom, rezidencijalnom delu grada, okružen zelenilom, sa odličnom povezanošću sa centrom. U neposrednoj blizini diplomatskih predstavništava, internacionalnih vrtića i škola. Stan je....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN U KRALJEVOM PARKU---Agencijska šifra: 9108399.Izdaje se odličan, lepo namešten jednoiposoban stan od 41m2, koj se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom u Kraljevom Parku.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u iznosu od 250 eura.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Stan je dvostrano orijentisan i pozicioniran sa dvorišne strane zgrade, potpuno zaštićen od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100.000 €, 23,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican stan u centru grada sa garažnim mestom koje ulazi u cenu stana. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten. Terasa je zastakljena. Nameštaj po meri. Samo za keš kupce. Hitna prodaja. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dugoročno se izdaje kompletno namešten dvosoban stan u novoj zgradi. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblja se ulazi u svaku prostoriju. Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarom, prostrana dnevna soba sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlaskom na terasu, spavaća soba, kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.000 €, 168,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, namešten, 2 garažna mesta Odličan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji A Blok Stan je opremljen luksuznim nameštajem i vrhunskom tehnikom Dvostrano orijentisan, svetao, sa prelepim pogledom Funkcionalan, odličnog raposreda, idealan za udoban život 2 garažna mesta Depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* Beograd, Savski venac, Sarajevska ulica! * Izdaje se prelep, namešten stan u strogom centru grada, strukture 2.0., 6/8 sprat, lift, internet, KTV, inverter klima, EG. * Prostorije: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, terasu i lođu sa ostavom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN, 56M2. Oglašavamo izdavanje odličnog dvoiposobnog stana na Grbavici. Stan je besprekoran,održavan, lepo namešten, plafoni su visoki. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, ostave, wc-a, kupatila, dve spavaće sobe. Pozovite za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 330 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican 1.0 stan u novijoj zgradi u blizini Zvezdinog stadiona, nisko prizemlje, lepo uredjen i namesten. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje povezane sa malim dnevnim boravkom i spavace sobe. Agencijska provizija 50%. Reg broj 070. prostorije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Jednosoban namešten stan na Telepu-Bul.Patrijarha Pavla, novogradnja, kuhinja odvojena,nema terasa,odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 500 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na 1. spratu, idealan za advokatsku kancelariju, IT kompaniju, ordinaciju ili knjigovodstvo. Prostor je funkcionalan i spreman za rad bez dodatnih ulaganja. Karakteristike: * Sprat: 1/3 * Orijentacija: istok / zapad * Pogled na ulicu i dvorište * Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula, Apelovac – izdaje se prelep 2.5 stan od 70m² u novogradnji odmah iznad pivare. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 7, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe izlazi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Od 01.06. izdaje se namešten dvosoban stan na Limanu 3. Stan ima 63m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom. Veoma je svetao, funkcionalan i prijatan za život, a kućni ljubimci su dobrodošli. Stan se sastoji od predsoblja, hodnika, odvojene kuhinje, kupatila i toaleta, kao i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Elegantan dvosoban stan sa prelepim pogledom - Gospodar Jovanova, Stari GradIzdaje se potpuno namešten i renoviran dvosoban stan površine 45 m2, na 6. spratu održavane zgrade sa liftom. Stan se nalazi u srcu Beograda, u mirnoj ulici Gospodar Jovanova, svega par koraka od Knez Mihailove....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Enterijer je rađen po najvišim standardima, uz korišćenje vrhunskih materijala i pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno namešten troiposoban stan u mirnoj ulici na Telepu, na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, što obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i pristup urbanim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/10, LIFT, TERASA, PARKING, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 13163.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 133,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno namešten stan u potkrovlju, lux sređen, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa soptvenim kupatilom, dodatno kupatilo, dve terase, dvostrano orijentisan, slobodan parking, odlična lokacija, uknjižen. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 550 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Fontana, Novi Beograd. Stan je veoma funkcionalan, kompletno namešten i useljiv od 01.06.2026. Sastoji se od komforne dnevne sobe, odvojene spavaće sobe sa bračnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9103288.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan od 30m2, koji se nlazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 2, FRUŠKOGORSKA, TROSOBAN STAN - izdaje se kompletno namešten stan sa odvojenom kuhinjom. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Računi informatike za dva člana oko 15000din. ODMAH USELJIV. Obavezan depozit. Kućni ljubimci nisu poželjni. Agencijska oznaka 9100685.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je kompletno namešten i opremljen, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Mirijeva, na par minuta hoda do vrtića, Doma zdravla i pijace nalazi se stan koji Vam predstavljamo. Zgrada je lepo održavana i ima ukupno 20 stanova. Stan ima predivan pogled, zgrada je okružena parkovima i zelenilom, a u neposrednoj blizini se nalaze i autobuska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan prekoputa Saborne crkve, površine 88m2. Stan se nalazi na VI spratu zgrade koja ima lift. Poseduje prostran dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet i dve terase. Grejanje je etažno, tako da su troškovi veoma niski.....