• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten 40 m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten 40 m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten 40 m2 najnovije pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs namešten 40 m2 najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 550 €
02.01.2026 - 500 €
29.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan, kompletno namešten, sa pripadajućim parkingom, u novoj zgradi. Stan se izdaje kompletno namešten, izuzetno je svetao i veoma funkcionalan. Blizina Vodovodske i Trgovačke ulice, gde saobraća više autobuskih linija. Od prostorija poseduje: predsoblje,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2025 - 600 €
22.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2022.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za zakup stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, buduci zakupac prvi ulazi u stan. Velik broj stanova posedujemo u Avenija kompleksu različitih kvadratura i opremljenosti, svi stanovi su Lux namešteni i....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131196, II/IV, klima, lift, terasa. Telep, 40 m2 jednoiposobni, namesten. Odmah useljiv. Dnevna soba, kuhinja i spavaća soba. Depozit obavezan. Grejanje: GAS. Klima, masina za sudove, masina za ve. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 550 €
17.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, potpuno renoviran, na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Kolo srpskih sestara, površine 40m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Izdaje se potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. U stanu je sve novo.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 700 €
15.04.2026 - 600 €
20.04.2026 - 590 €
10.05.2026 - 550 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan u Resavskoj ulici, u blizini Krunske ulice, u jednoj od najatraktivnijih zona. Stan se nalazi na 6. spratu od 7 u urednoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten, svetao i funkcionalan, idealan za jednu osobu ili par. Zahvaljujući odličnoj....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 800 € na 650 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 800 €
24.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, svetao i funkcionalan dvosoban stan, na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika. Novija zgrada, visokog kvaliteta. Stan se nalazi u mirnom kraju, odmah uz glavne gradske linije, fakultete, markete i sve neophodne sadržaje. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
26.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan preko puta Vojne bolnice na petom spratu stambene zgrade bez lifta, površine 40m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je centralno, ima interfon, parking mesto....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 550 €
31.12.2025 - 500 €
29.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.5 stan u novogradnji sa parking mestom. Prostran je, izuzetno svetao i veoma funkcionalan. Stan se izdaje namešten. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Blizina prevoza, marketa. Slobodan od 1.12.2025. godine. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov spomenik, 700 euraIzdaje se kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs namešten 40 m2 pala cena (121)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>