• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten 40 m2 Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten 40 m2 Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten 40 m2 Najnovije pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs namešten 40 m2 najnovije pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129313, I/VI, lift, terasa. Kompletno namesten stan sa uredjajima, ukljucujuci masine za pranje i susenje vesa) u neposrednoj blizini Vukovog spomenika ( blizina trolejbusa, voza, tramvaja, busa). Kucni ljubimci na upit. Minimalni zakup 12 mesrci, depozit 700€. Odmah....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 120.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten (nov nameštaj), odlična lokacija, sam početak Mirijeva, autobus linije 27, 27e, blizina škole, doma zdravlja, pošte, Amana, Maxija, vrtića. Orjentacija jugoistok, gleda na dvorište, odličan i komforan stan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.000 € na 172.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 172.000 €, 39,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega nekoliko minuta hoda od više fakulteta, kao i brojnih marketa, apoteka, škola, vrtića i banaka. Stan je pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten 40 m2 najnovije pala cena'
320 €
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 700 €
15.04.2026 - 600 €
20.04.2026 - 590 €
10.05.2026 - 550 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan u Resavskoj ulici, u blizini Krunske ulice, u jednoj od najatraktivnijih zona. Stan se nalazi na 6. spratu od 7 u urednoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten, svetao i funkcionalan, idealan za jednu osobu ili par. Zahvaljujući odličnoj....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov spomenik, 700 euraIzdaje se kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 119.900 € na 114.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 114.000 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 650 €
17.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov dvosoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Alekse Šantić (uz sam Bulevar cara Lazara), površine 43m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hosdnika, kupatila i terase. Izdaje se potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. Mali mesečni troškovi,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>