• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan vrt barem 140 m2 što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan vrt barem 140 m2 što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan vrt barem 140 m2 što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan vrt barem 140 m2 što skuplji" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.210 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 275.000 €, 148,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan triplex stan površine 148m², smešten u modernom stambenom kompleksu u Vidovdanskom naselju, svega 3 km od centra Novog Sada. Odlična povezanost sa svim glavnim saobraćajnicama omogućava brz pristup svim delovima grada. Stan je građen od visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.600.000 €, 400,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Denkova bašta kuća, 5.0, 400m2 (terasa), EG, interfon, internet, KATV, klima, parking, garaža Ekskluzivna gradska vila od 400 m² – spoj luksuza, dizajna i mira.Predstavljamo vam fantastičnu gradsku vilu površine 400 kvadrata, jedinstveno arhitektonski oblikovanu kroz šest....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 810.000 €, 254,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja: Luksuzan Troiposoban Stan - 254m2U prilici smo da vam ponudimo prostran stan površine 254m2, koji se sastoji od:Ulaznog hodnikaKuhinjeDnevnog boravka sa trpezarijomDve spavaće sobeDve kupatilaToaletaVešerniceGarderobera sa tehničkom prostorijomDegažmanaOstavePrivatnog dvorišta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan vrt barem 140 m2 što skuplji'
155.000 €
653.000 €
639.000 €
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 715.000 €, 143,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 142.51m2 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 142.51m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 690.000 €, 245,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthouse sa privatnom krovnom terasom od 100 m, koji predstavlja savršen spoj luksuza, privatnosti i savremenog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina namenjena je kupcima koji traže više od standardnog stana nudi otvoren panoramski pogled, vrhunski kvalitet gradnje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 618.000 €, 720,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična, ekskluzivna, novija, luksuzno opremljena, kuća površine cca 720m2, na parceli površine 794m2. U suterenu je prostrana teretana sa saunom, kotlarnica sa novim automatskim kotlom na gas i rezervoarom za toplu vodu za celu kuću, ostava. Na poluetaži sa posebnim ulazom manji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 594.000 €, 129,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 129m2 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 129m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 830.000 € na 490.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 490.000 €, 747,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 1.200.000 €
24.11.2024 - 830.000 €
25.02.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 747m2 + gostinjska kuća ukupne površine 219m2 na placu od 61,62 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u graduSastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta.-Donji nivo kuće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu Kosmajski vrtovi, u srcu netaknute prirode Kosmaja, nalazi se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj modernog dizajna, privatnosti i vrhunskog komfora. Vila površine 200m smeštena je na pažljivo uređenoj i ograđenoj parceli, okruženoj zelenilom i mirom,....

 
 
 
 
-42%

Promena cene sa 499.000 € na 290.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 290.000 €, 516,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 700.000 €
24.11.2024 - 499.000 €
25.02.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 516m2 na placu od 29,04 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, 3 kupatila, 2 velika hodnika, kuhinju sa trpezarijom i ostavom.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.800 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan Vukov spomenik, Oaza, lux. Komforan, garaza, bazen, fitnes. Dodatna opremljenost- Garaža Javni parking Igralište Lift Terasa Garderoberi Vrt Bazen Sauna Teretana Recepcija Toplotna izolacija. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, Na upit, 418,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 418m2 (Ukupno neto 218m2 + krovna terasa 200m2) Cena na upit. Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 418m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru,....