• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan parking

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan parking" pronađeno 1 377 nekretnina - prosečna cena 1.799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 53 m2 u novogradnji na Voždovcu, u blizini Autokomande. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade i odlikuje se svetlim i funkcionalnim rasporedom. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kompletnom kuhinjskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 352.260 €, 222,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Telep, duplex, 155,03 m2 + 66,7 m2 (GRATIS terasa), petosoban - fantastičan duplex stan, postoji mogućnost kupovine kako parking mesta, tako i garažnog. Cena je sa PDV-om, ali ako vam je ovo prva nekretnina, imate pravo na povrat istog. Stan poseduje dva fizički odvojena ulaza tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran stan u novoj zgradi u ulici Janisa Janulisa, na Lekinom brdu, preko puta Osme gimnazije. Stan se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje i predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komforan i kvalitetan životni prostor na odličnoj lokaciji.Stan....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 22.197 €, 19,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 229.690 €, 98,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

PETROVARADIN, BLOK VILA. 98M2, ČETVOROSOBAN. Oglašavamo prodaju izuzetnog stana. naselje BLOK VILA, na prvom spratu od dva, sa izvanrednim pogledom, prodaje se nov luksuzan cetvorosoban stan, sa dva kupatila, dve terase, ostava na terasi. MOže se dogovarati oko kupovine ostave u suterenu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 281.000 €, 124,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan penthaus na predivnoj lokaciji Sremska Kamenica.Stan ima 124,37m2 u dva nivoa,nema kosina. LUX oprema, podno grejanje, svaki stan ima svoju toplotnu pumpu, roletne na struju, spoljna izolacija 15cm. U cenu je uračunato i garažno mesto cca 13,80m2 ispred objekta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.880 €, 42,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan na lepoj lokaciji u Knjaževačkoj ulici, u blizini Osnovne škole "Miroslav Antić". Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan je površine 56m2 i sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 403.600 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 112m2, četvorosoban stan, prvi sprat. U ponudi je fantastičan četvorosoban stan, idealan za porodičan život, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom i jasno podeljenim zonama za komforan boravak svih članova domaćinstva. Stan se sastoji od: • Tri spavaće sobe, od kojih svaka....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 17,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 490.000 €, 170,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram, Preševska ulica. Luksuzan petosoban penthaus na sedmom spratu, površine 170m². Poseduje tri kupatila i tri terase. Centralno grejanje, klima, kamin, internet, KATV, video nadzor. Postoji mogućnost zakupa parkinga i garaže. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.320 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 599.145 €, 93,00 m2 cca 6440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 203.037 €, 49,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux stan u strogom centru Beograda, Kosovska ulica. Stan je po srukturi četvorosoban, plus zastakljena terasa od 5 m2. Kompletno je opremljen i odmah useljiv. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta u dvorištu zgrade. Stan je za svaku preporuku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.300 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran duplex stan na poslednjem spratu zgrade sa liftom u Gospodar Jevremovoj ulici, u samom centru Dorćola. Ovaj stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i aparatima, a sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila i prostrane kuhinje. Ono....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 123.265 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuca , Cukarica , Banovo brdo , Golf , 400m2 merena kvadratura , 71m2 uknjizena kvadratura ( ceka se resenje i upis u katastar kompletne kvadrature ) , Vpr + I + II + Psu , cg / gas , perfektna , luksuzna vila , gradnja 2010.godine , na lepo uredjenom placu povrsine 5 ari - kvadratnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzan penthouse na tri nivoa, smešten u srcu šume na Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine. Stan obuhvata tri....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ČAJETINA, 133.000 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor – na samo 650m od jezera! U ponudi je izuzetno kvalitetan i moderno projektovan stan površine 54m², smešten na drugom spratu (od ukupno 5) u zgradi sa liftom. Sama zgrada je vrhunske gradnje – korišćeni su najkvalitetniji....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.323 €, 26,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 375.000 €, 155,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

Vidikovac-Kneza Višeslava Nov, lux, 4,0 stan 155m2 (T), na 6/7, novogradnja sa cg, gas, zgrada ima lift, video nadzor, garažu, parking. Odlična lokacija, blizina Košutnjaka, škole, vrtića, tržnog centra i više marketa. Lokaciju odlikuje dobra povezanost sa gradom i sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.800 €, 38,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 38m2 (uknjižena na 34m2). Funkcionalan raspored čini ovaj stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 1.100 €, 120,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Površina: 120m² Sprat: I sprat / 2 Cena zakupa: 1.100 € Izdaje se luksuzno opremljen poslovni prostor površine 120m², smešten na prvom spratu poslovnog objekta novije gradnje (2007). Prostor se nalazi na izuzetnoj lokaciji, sa odličnom povezanošću i svim autobuskim linijama u neposrednoj....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.340 €, 18,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 199.000 €, 280,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj, Aminačka, 280m2, 20a . 280m2, 7.0, PR/1, EG, terasa, garaža, parking, podrum, telefon, lux, uknjižen. Na prodaju bajkovita kuća sa panoramskim pogledom na prelepu prirodu i Kosmaj.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 348.600 €, 144,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzna vila u mirnoj ulici na Severnom Telepu – petosoban stan na celoj etaži! Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Sada – Severni Telep. U pitanju je petosoban stan koji zauzima celu etažu luksuzne vile, projektovan sa akcentom na komfor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94646, VI/VIII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan na top lokaciji!Kompletno opremljen prvoklasnim nameštajem.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom,kuhinje,dve spavaće sobe,dva kupatila,hodnik i terasa.Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560.000 €, 283,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Za klasu iznad drugih – stanovi koji donose sigurnost i dugoročnu vrednost Kupovina stana je jedna od najvažnijih odluka u životu. Zato je ključno izabrati proverenog i pouzdanog investitora, čiji rad, kvalitet i posvećenost opravdavaju svaku investiciju. Sa ovim investitorom sarađujemo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 120.250 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan u novoj zgradi u blizini restorana Paris lux Stan je u izgradnji nove stambene zgrade na I i II-spratu sa liftom povrsine od 63.94m2 sa grejanjem na struju. Na podu ce biti bukov ili hrastov parket prve klase, pvc stolarija. Keramika takodje prve klase.Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, VINIK, 950 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća na Panteleju, površine 240m2. Nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od Pantelejske crkve. Sastoji se od prizemlja, sprata i ima podrumsku prostoriju. Kuća ima komforni dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan kod Margera, na prvom spratu nove stambene zgrade. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kompletno je opremljen novim, luksuznim nameštajem i modernim tehničkim uređajima i aparatima. Podovi....