• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan parking - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs luksuzan parking - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan parking

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan parking" pronađeno 1 377 nekretnina - prosečna cena 1.786 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 790 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux, Smart Home sa parking mestom. Svetao stan idealan za stanovanje kao i poslovni prostor. Izgradnja visokog kvaliteta, aluminijumska stolarija, hrastov parket, smart home, nova kuhinja. Parking mesto- Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 103.905 €, 70,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.200 €, 117,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux lokal - poslovni prostor od 117m2, dvostrano je orjentisan i veoma je svetao, na odlicnoj je lokaciji, na dva je nivoa u gornjem nivou je 67m2, a u donjem 50m2. Poseduje dva ulaza, ambijentalna svetla, granitnu keramiku na podu i u velikom toaletu, grejanje je na struju....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 175.000 €, 92,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Banovci se nalaze na obali Dunava, 12 kilometara uzvodno od Zemuna i poseduju sve karakteristike urbanog, ali kombinovanog - seoskog i gradskog naselja. Imaju fantastičan geografski položaj, nalaze se na čvorištu međunarodnih i regionalnih puteva, i to ih čini vrlo atraktivnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 459.000 €, 460,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Vila lux - Barajevo Za ljubitelje života van grada, uz puni komfor i luksuz, ekskluzivno izdvajamo iz ponude izuzetnu kuću vrhunskog kvaliteta, sagrađenu za lične potrebe 2017.g. Na izuzetnoj lokaciji, na samo 15 minuta minuta vožnje od Banovog brda i 5 minuta od Ibarske magistrale,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 312.240 €, 130,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, 4.0 stan 130.10m2, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Direktno od investitora! U mirnom i prestižnom delu Petrovaradina prodaju se luksuzni stanovi u urbanoj vili, građeni sa posebnom pažnjom na detalje i po najvišim standardima kvaliteta. Ova moderna vila spaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 397.000 €
25.07.2025 - 360.000 €
26.09.2025 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.200 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.indomio.rs

Luksuzan, moderan 4.0 soban stan uknjižen na 84,15m2 + terasa od 15m2. Ceo prostor je izuzetno i kvalitetno uređen, zgrada novije gradnje. Veliki dnevni boravak sa kaminom, parket sa intarzijom, đakuzi colpa san, baterije blanko hahsa, av prekidači, kotao za grejanje i bojler su marke....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 31.850 €, 26,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.500 €, 177,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Senjak , rezidencijalna zona , 177m2 , tri terase 10m2 , 1 / 2 , eg / toplotna pumpa , podno grejanje , lift , perfektan , luksuzan stan sa tri terase , visina plafona 2,8m , velike staklene povrsine , izrazito svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrast extra....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
22.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.500 €, 130,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se nekoliko osnovnih škola, vrtića, više fakulteta, ambulanta, pijaca i brojne trgovinske radnje. Luksuzan stambeni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 215,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

DEDINJE, LUXUZNA UKNJIŽENA KUĆA SA DVORIŠTEM NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 750.000 EURA Lokacija: Beograd, Dedinje Površina: 215m2 (uknjiženo 119m2) Struktura: Delux kuća koja se prostire na 3 nivoa i sastoji se od: - 2 dnevna boravka; - 2 kuhinje; - 4 spavace sobe; - 4....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, VINIK, 950 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća na Panteleju, površine 240m2. Nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od Pantelejske crkve. Sastoji se od prizemlja, sprata i ima podrumsku prostoriju. Kuća ima komforni dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 460.000 €, 346,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna LUX kuća na Strelištu – bez ulaganja, sa dvorištem i parkingom. 4 etaže-po+pr+sprat+ptk-uknjiženo na 266m2-ukupna merena kvadratura 346 m2 Savremeno građena porodična kuća u mirnom delu Pančeva, u delu Strelišta sa vilama i novogradnjom. Kuća se nalazi na placu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 170.500 €, 63,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda I Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 335.450 €, 93,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivan prostran lokal sa visinom plafona od 5,7 metara i velikim staklenim povrsinama. Lokal je sa ogromnim potencijalom sobzirom na visinu plafona i moze sluziti razlicitim delatnostima. Nalazi se u novoj zgradi cija gradnja se zavrsava u decembru 2025 godine.Lokal je jedna celina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica Miše Vujića se spaja sa ulicom Mitropolita Petra, kod Hale Pionir. Ovaj kraj je kompletno infrastrukturno porkiven. Sve što treba za život....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 11.500 €, 506,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno, luksuzno opremljen objekat na Senjaku, u jednoj od najcenjenijih i najmirnijih gradskih zona. Objekat se izdaje isključivo kao celina i nudi mogućnost dodatnog uređenja i nameštanja prostora prema željama zakupca, što omogućava potpunu prilagodbu potrebama i stilu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan, luksuzno sređen stan u novoj zgradi završenoj 2024. godine. Stan je vrlo kvalitetno i lux opremljen, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, grejanje je po utrošku, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.500 €, 110,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U potpunosti renoviran poslovno-kancelarijski prostor u samom Centru grada, povrsine 110m2 na drugom spratu poslovno-stambene zgrade u Balkanskoj ulici. Ovaj moderan, luksuzni prostor ispunjava najvise zahteve i ocekivanja buduceg korisnika. Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik.Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.700 €, 49,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Telep, dvoiposoban stan, 49m2. Na prodaju je moderno uređen i vrlo funkcionalan dvoiposoban stan na drugom spratu kvalitetne novogradnje na Telepu. Stan je uknjižen na 49 m², realne površine oko 51 m², a pripada mu i velika privatna krovna terasa od oko 60 m². Raspored je odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 75m2, trosoban stan, visoko prizemlje. Na prodaju luksuzno renoviran stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih i najlepših gradskih lokacija – Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Đorđe Natošević“, vrtića „Čarolija“,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okružen luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteriše ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i završne obrade - alu/drvo stolarija, višeslojni parket renomiranog proizvođača....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.480 €, 27,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 288.119 €, 77,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja na Bežanijskoj kosi Odlična lokacija ✨ Visok kvalitet gradnje ALU stolarija Etažno podno grejanje ️ Parking mesta na betonu – 25.000 € + PDV Rok završetka: septembar 2026 Cena je iskazana bez PDV-a ✅ Moguć povrat PDV-a za kupce prvog stana Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.250 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten stan, dizajniran po najvišim standardima. Stan je izuzetno svetao, sa modernim nameštajem i funkcionalnim rasporedom. Sadržaj: Prostran dnevni boravak, moderna kuhinja, spavaća soba sa "vanity" kutkom, radna soba, kupatilo i terasa. Grejanje:....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 1.600 €, 186,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Denino brdo, površine 183 kvm, na 5,61 ar placa, sa kombinovanim grejanjem na gas, pelet i struju. Sastoji se od prizemlja ( jedna prostorija i garaža ); sprat je iz nivoa - prvi nivo ( hodnik, kupatilo i tri sobe ) i drugi nivi ( kupatilo, kuhinja sa dnevnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao i osunčan. 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaža po dogovoru. Ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i luksuzno opremljen dvoipooban stan u centru grada u neposrednoj blizini TC Kalča. Stan se nalazi na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa), 5/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Lux namešten trosoban stan, na vrlo lepoj lokaciji u blizini škola, vtrić, autobusko stajalište na 100m. Prodaje se kompletno namešten, sa belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.200 €, 57,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

LOKACIJA: Apartmansko naselje KAPIJE ZLATIBORA se nalazi na jugoistočnoj padini zlatiborskog naselja Sloboda, u mirnoj i ne previše naseljenoj zoni ovog turističkog mesta, na par minuta hoda od jezera (500m). Lokacija je idealna kako za stanovanje tako i za eventualno izdavanje u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 208.322 €, 117,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 1.500 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

LUX kompletno opremljen stan u stambenoj zgradi na VII spratu , sa parking mestom u garaži. Stan je 125m2 , ima tri spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , kuhinju , 2 kupatila(sa tuš kabinom i sa kadom), garderober , 2 terase Grejanje je centralno , klima , kablovska , internet....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 123.926 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 2.0, 56m2 (terasa), 4/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 824)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>