• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan opremljen pala cena 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan opremljen pala cena 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan opremljen pala cena 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan opremljen pala cena 90 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.485 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.400 €, 94,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan salonski stan 93 m2 u istorijskoj zgradi kod Ekonomskog fakultetaIzdaje se luksuzno opremljen salonski stan u ulici Gavrila Principa, Opština Savski venac, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 93 m2, nalazi se na trećem spratu od ukupno pet spratova....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan i potpuno renoviran trosoban stan na Savskom vencu! Stan se nalazi u Savskoj ulici, na prestižnoj lokaciji, direktno preko puta Beograda na vodi (BW), u neposrednoj blizini Palate pravde. Smešten je u kvalitetnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan opremljen pala cena 90 m2'
1.000 €
1.100 €
555.000 €
 
-4%

Promena cene sa 850 € na 820 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 820 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.400 €
07.12.2025 - 1.200 €
15.12.2025 - 980 €
07.01.2026 - 850 €
06.05.2026 - 820 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen i prostran trosoban stan u mirnoj i zelenoj ulici Patrijarha Joanikija. Savršen spoj elegancije, komfora i vrhunskog kvaliteta, idealan za porodice, parove ili rad od kuće. Opremljenost: Potpuno opremljena kuhinja i sanitarije, mašina za sudove, veš i sušenje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 410.000 € na 395.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 395.000 €, 85,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 410.000 €
22.03.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, luksuzan stan na Novom Beogradu – Blok 58, u okviru prestižnog kompleksa „Lastavice“, preko puta Delta City-ja. Stan se nalazi u novoj, savremenoj zgradi i odlikuje se idealnom strukturom, dvostranom orijentacijom, izuzetnom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 1.300 €
13.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno luksuzno opremljen stan, spreman za useljenje, u prestižnom kompleksu Villa Park. Stan je idealan za porodice i poslovne ljude koji traže miran i komforan prostor za život. Raspored i sadržaji: prostrana dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 800 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 950 €
18.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 82.56m² u modernoj novogradnji na Vidikovcu,idealan za zakupce koji traže komfor, kvalitet i mirnu lokaciju sa odličnom povezanošću sa gradom. Stan je veoma svetao, funkcionalno organizovan i kompletno opremljen novim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.690 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.690 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi, luksuzno projektovan četvorosoban stan koji se s pravom izdvaja kao jedna od najkvalitetnijih ponuda u gradu. Smešten na prvom spratu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
22.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>