• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan opremljen - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs luksuzan opremljen - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan opremljen" pronađeno 1 713 nekretnina - prosečna cena 1.534 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1600 eura
    • do 2000 eura (prosečna cena)
    • do 2400 eura
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 185.860 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u novom naselju koja se gradi u Borči. Cena je sa pdv-om i u cenu je uračunato pripadajuće parking mesto. Zgrade su izuzetnog kvaliteta, energetski visokoefikasne. Stan je dvostrano orijentisan, opremljen višeslojnim parketom, PVC stolarijom, vrhunskom granitnom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 12.000 €, 390,00 m2 cca 31 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan kompletno renoviran prostor od 390m2 u poslovnoj zgradi u strogom centru - pešačka zona, u Knez Mihajlovoj ulici. U cenu zakupa su uracunati troškovi: Struja , grejanje , klima sistem , add faktor, troskovi investiciong odrzavanja. kancelarijski nameštaj, Prostor....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna kuća završena 2024. godine, građena po najvišim standardima za život, ali je i odlična investicija za izdavanje i potencijalnu zaradu. Kuća poseduje aluminijumsku stolariju, krovnu građu najvišeg kvaliteta, koja garantuje otpornost i dugovečnost. Ugrađena je....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 1.200 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i opremljen luksuzan stan za izdavanje na odličnoj lokaciji. Stan 138m2 + 70m2 terase sa 2 garažna mesta u zgradi. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZNA GARSONJERA U SRCU PARKA, PREKO PUTA MERKURA U ponudi je jedinstvena garsonjera smeštena na jednoj od najprestižnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u samom parku, preko puta Merkura. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, prirode i apsolutnog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 850 €
02.11.2025 - 750 €
20.02.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110972, PR/, klima, telefon, terasa, garaza, parking. Lux stan, u strogom centru grada kod Riblje pijace. Stan je dvorišno orijentisan tako da nema buke od saobraćaja. Parking prostor u dvorištu, daljinski, kapija. Velika terasa 20 m2 gleda na dvorište. Veoma lep stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 328,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena vila, spoj moderne arhitekture i vrhunskog kvaliteta, sa panoramskim pogledom ka Avali Izuzetna, luksuzno dizajnirana, kompletno opremljena. Enterijer odiše prefinjenošću i toplinom zahvaljujući pažljivo biranim materijalima, dekorima i unikatnom, ručno rađenom nameštaju.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.300 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 1.300 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2025 - 1.500 €
25.04.2025 - 1.300 €
03.08.2025 - 1.100 €
24.10.2025 - 1.200 €
05.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi samo kod nas Lux kuca u mirnom delu Novog sada nadomak Dunava,kompletno opremljena i renovirana. Sa prelepom terasom i pogledom na dvorište. Površina placa 5,74ara. Kvadratura kuce 160m2. Za vise informacija pozovite Gold nekretnine. 0668442277 Reg.posrednika br.1039....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 495.000 €, 132,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten, Sajam kula++|++ Luksuzno opremljen stan u kuli u “Sajam kompleksu” na 8. spratu, sa pogledom na grad i Frušku goru. Stan ima 3 spavaće sobe (jedna master sa kupatilom), 2 terase, dva kupatila. Sav nameštaj i tehnika su starosti od oko godinu dana. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 100m2( dve otvorene terase od ukupno 11m2), CG, lift, IV/VI, telefon, interfon, podrum, parking. Izdaje se trosoban lux stan od 100m2 koji se nalazi u jednoj od najkvalitetnijih novih zgrada City Residence Vračar, na ekskluzivnoj lokaciji na Vračaru, nedaleko od Hrama Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 268.000 €, 186,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Denino brdo, površine 183 kvm, na 5,61 ar placa, sa kombinovanim grejanjem na gas, pelet i struju. Sastoji se od prizemlja ( jedna prostorija i garaža ); sprat je iz nivoa - prvi nivo ( hodnik, kupatilo i tri sobe ) i drugi nivi ( kupatilo, kuhinja sa dnevnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljena garsonjera u stambeno-poslovnom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 5 spratu. Stan je površine 38m2 i sastoji se ulaznog dela, jedne višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i prostrane terase. Moderan dizajn....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 330.000 €, 106,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K642 Kuća na planini Kosmaj za ljubitelje luksuznog stanovanja! Predstavljamo vam ovu jedinstvenu nekretninu koja kombinuje eleganciju, udobnost i predivno prirodno okruženje. Ova moderna kuća sa SMART home sistemom pruža izuzetan kvalitet života, idealan za one koji cene komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.450 €, 53,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan u urbanoj vili na Južnom Telepu---Agencijska šifra: 1007822.Prodaje se luksuzni stan u urbanoj vili sa samo tri stambene jedinice, koja garantuje maksimalnu privatnost i komfor. Stan je opremljen smart home sistemom, elektro podizačima roletni, centralnim usisivačem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep stan, spojen iz dva stana, ukupne površine 180 kvadrata, lociran u samom centru Beograda, u neposrednoj blizini Kalemegdana i pešačke zone Knez Mihajlove. Ovaj prostran stan idealan je kao poslovni prostor, sa svim neophodnim sadržajem za savremeno i komforano poslovanje......

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana i uređena do najsitnijih detalja smeštena je na placu površine 9,87 ara. Prostrano dvorište sa ulaznim delom od behaton ploča i sa uređenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 900.000 €, 216,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnom mestu, u centru Zlatibora nudimo vam kompletno i luksuzno opremljen ugostiteljski objekat. Zbog nemogucnosti vlasnika da stalno boravi na Zlatiboru, restoran koji je odlicno radio, se prodaje. Restoran je podeljen na tri nivoa: - prizemlje - galerija - suterenski deo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 1.350.000 €, 1100,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

AUTO CENTAR KOSTIĆ Na prodaju je stambeno-poslovni objekat na izvanrednoj lokaciji u Svilajncu, koji nudi jedinstvenu priliku za preuzimanje uspešnog poslovanja sa tradicijom dugom 25 godina. Ovaj impozantni objekat se prostire na velikoj površini i pruža sve potrebne sadržaje za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad. Prodajemo nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve u stanu je rađeno po meri i tako se i prodaje, uz kompletnu ugradnu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 276.000 €, 74,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelepu, luksuzno opremljenu kuću sa bazenom na Telepu. Kuća je uknjižena na 74 m2 ali u stvarnosti ima 100 m2 i predato je za legalizaciju dela koji nije uknjižen. Idealna investicija za izdavanje za proslave, team buildinge i drugo. Naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 242.250 €, 95,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavaće sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: jug. Pogled na Frusku goru. Osuncan i svetao.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 56m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Nalazi se u novoj zgradi u čijoj....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća, useljiva, smeštena u prirodi, idealna za miran i udoban život u predivnom okruženju, sa vrhunskim detaljima i komforom. Od centra Zlatibora, jezera i sportskih terena udaljena nekoliko minuta automobilom, kompletno i dizajnerski opremljena novim nameštajem....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 73.800 €, 31,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 123.500 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje i nudi moderan i funkcionalan raspored prostorija. Karakteristike stana: Površina: 52m² Struktura: prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.600 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep četvorosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, centar grada, neposredna blizina Spensa. Vase Stajića.Komforan, luksuzan stan, kompletno opremljen. Useljiv po dogovoru. Informatika oko 140eura,centralno grejanje. Tri spavaće sobe, tri kupatila, velika terasa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragana Raki��a, 2/2, eg, dupleks-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan povr��ine 92m2, trosobne strukture, sme��ten u mirnom i ure��enom delu ulice Dragana Raki��a.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX dvosoban stan (76 m2) sa svojom garažom u zgradi, Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Skyline-a i Beograda na vodi, Durmitorska, dvorišna strana, mirno, 3/6 sprat, lift, centralno grejanje, potpuno opremljen . Useljiv 1. oktobra AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 480 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan površine 60 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u naselju Liman 1. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad u mirnom, uređenom i urbanom delu grada. Stan je moderno opremljen i veoma prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 546.700 €, 114,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno uređen stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, u zgradi BW Lumia. Stan se nalazi na osmom spratu i ima ukupnu površinu od 114 m². Odlikuje ga izuzetna lokacija, savremeno uređen enterijer i otvoren pogled ka parku, Kula Beograd i Galerija Belgrade. Prostor je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Namešten, 5.0, cg, lux, 1/3, lift, dve terase, dvorište. Stan se sastoji iz dve celine koje su povezane dnevnom sobom i trpezarijom. U prvoj celini se nalazi kupatilo, garderober i spavaća soba. U drugu celinu se dolazi dugačkim hodnikom iz dnevne sobe i u njoj se nalazi kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 205,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju izuzetnog lokala u radu. Trenutno je u funkciji kao luksuzno opremljen restoran. Sastoji se iz restoranskog dela, kuhinje, 2 toaleta + kupatila za osoblje, podruma, terase i bašte. Površine prostorija i kapacitet gostiju: -RESTORANSKI UNUTRAŠNJI DEO (66m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112322, I/. Izdaje se nov, veoma luksuzan, trosoban stan u blizini Gradske bolnice. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Takođe, stan je opremljen osnovnim pokućstvom ( tanjiri, šerpe, escajg, pegla, daska za peglanje, usisivač, posteljina .)....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 275.000 €, 190,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.indomio.rs

U prirodnom okruženju borove, hrastove i četinarske šume, na Kosmaju nadomak Beograda. Kuća ima kuhinjsko - trpezarijsko - dnevni boravak sa izlazom na terasu u nivou prizemlja, izuzetne osvetljenosti zahvaljujuci južnoj orijentaciji i velikim površinama južnog pogleda u staklu, kao....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vertikala kuće na Banovom brdu, u blizini Košutnjaka i Golf naselja. U nepostrednoj blizini se nalazi osnovna škola, obdanište, otvoreni i zatvoreni bazeni, te je idealna za udoban porodičan život. Kuća se sastoji iz prizemlja, dva nivoa i potrkrovlja. Takođe poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju , Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodaje se izuzetno prostran, potpuno renoviran i besprekorno uredjen dupleks od 122m2, smešten na sedmom spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 828)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>