• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan klima 60 m2 što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan klima 60 m2 što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan klima 60 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan klima 60 m2 što manji" pronađeno 100 nekretnina - prosečna cena 1.981 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 916 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen dvoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 64m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Enterijer je rađen po najvišim standardima, uz korišćenje vrhunskih materijala i pažljivo....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ploca za treci sprat uradjena ! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KALUĐERICA, 690 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, prazan lokal(poslovni prostor), u lux novoj zgradi pored TC Point u centru Kaluđerice.Lokal se prvi put izdaje, Zakupac moze da bira na koji način da se uredi prostor, u zavisnosti od delatnosti. Lokal je površine 65m2 sa pripadajućim zastakljenim balkonom od 20m2 u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux trosoban dupleks u novogradnji na top lokaciji kod Olimpa. Nalazi se u prizemlju i prvom spratu. Ukupna površina stana iznosi 65 m2. Dokumentacija je uredna, moguća je kupovina na kredit. Navešćemo samo neke od karakteristika gradnje: - Rehau PVC šestokomorni prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 975 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzan, poluopremljen stan u Maksima Gorkog Cena 975 eura plus PDV. Potpuno nov , trosoban namešten stan , koji se nalazi na Vračaru u blizini Čuburskog parka, Kalenić pijace, kao i osnovne škole, ekonomske škole, obdaništa, doma zdravlja Površina stana je 65m2....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 188.400 €, 65,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran LUX stan u mirnom delu naselja Braće Jerković. Dvosoban,uknjižen na punu kvadraturu na vlasnika 1/1, bez ikakvih tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan od 62 m2 sa pogledom na Hram, strogi centar Vracara, I sprat, sa dve terase, centralnim grejanjem (radijatori), komplet renoviran i komplet opremljen. Odmah useljiv. Velika dnevna soba sa kuhinjom - klima uredjaj - ugradni elementi Gorenje. Velika spavaca soba sa pogledom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.300 €
26.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten trosoban stan površine 65 m2 u novogradnji na Vračaru. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i visokim standardom završne obrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog boravka, odvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan poslovni prostor, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi LUX, kompletno sređen dvosoban stan koji se izdvaja kvalitetom uređenja i lokacijom. Osnovne informacije - Lokacija: Blok 62, Novi Beograd - Adresa: Dušana Vukasovića - Kvadratura: 65m² - Struktura: Dvosoban (2.0) - Spratnost: 4. sprat od 11 - Lift: Da - Pripadajući podrum....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, odvojen spavaći deo sa 2 spavaće sobe i kupatilom. Stan ima terasu. Miran deo naselja. U blizini supermarketi, dom zdravlja, pošta, škola, tržni centar, stanice gradskog prevoza. Parking mesto 13.65m2 ušlo je u cenu 165000. Lux - novogradnja.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 412.000 €
19.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 570 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Petrovaradin – Trosoban lux namešten stan 65m2 sa parking mestom, odlična lokacija Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi trosoban luk namešten stan površine 65m2 u Petrovaradinu, odlična lokacija za miran i kvalitetan život. Ova nekretnina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-100 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>