• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan klima što skuplji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan klima što skuplji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan klima što skuplji porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan klima što skuplji porasla cena" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 2.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 137.800 € na 144.710 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 144.710 €, 50,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 137.800 €
04.03.2026 - 144.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frušku goru! Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 550.000 € na 620.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 620.000 €, 110,00 m2 cca 5640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
08.04.2026 - 620.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivni poslovni prostor površine 110m2 na odličnoj lokaciji u samom centru Beograda-ulica Rige od Fere, u neposrednoj blizini Skadarlije,Kalemegdana ,Trga Republike i drugih glavnih gradskih atralcija. Prostor je kompletno renoviran i preuređen u 4 moderno opremljena....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 418.248 € na 436.480 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 436.480 €, 128,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 446.603 €
16.03.2025 - 396.980 €
19.09.2025 - 418.248 €
22.03.2026 - 436.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe. Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume. Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan klima što skuplji porasla cena'
1.300 €
375.000 €
327.000 €
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 320.000 € na 380.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380.000 €, 110,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 320.000 €
06.03.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109162, I/VI, klima, salonski, terasa, uknjižen. CENTAR *LUX STAN* 110 m2, 4,0-soban, SALONSKI STAN . Visina zidova 3,60 m, vrata 2, 50 m. Debljina zidova 50 cm. Namenjen istinskim hedonistima koji vole zivot u okruženju mnoštva restorana, kafea, galerija, pozorišta,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 194.000 € na 210.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 210.900 €, 84,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 194.000 €
15.03.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 179.400 € na 195.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 179.400 €
15.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 78m2 i nalazi se na I spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu će biti....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 170.000 €
21.01.2026 - 160.000 €
20.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen,lux 1.5 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,kupatila,kuhinje i terase. U potponosti je renoviran (instalacije-struja,voda) pre pola godine. Grejanje je TA-inverter klima. Ispred ima veliki parking. U neposrednoj blizini je gradski prevoz,TC Stadion,2....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 155.700 € na 160.200 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 160.200 €, 89,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 160.200 €
01.04.2026 - 155.700 €
22.04.2026 - 160.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130015, I/II, klima, terasa, u izgradnji, garaza, parking. SAJLOVO LUX 89 m2 4,0-soban stan u izgradnji NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 152.660 € na 159.300 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 159.300 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 138.790 €
01.02.2026 - 152.660 €
03.04.2026 - 159.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na lepoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Prodaje se dvoiposoban stan površine 60,34m2 na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.990 € na 149.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 145.990 €
13.03.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, opremljen LUX 1.5 stan površine 45 m², sa kompletnim nameštajem. Karakteristike stana: -Centralno grejanje po utrošku -Inverter klima -Lepa terasa -Ograđen deo naselja sa kontrolisanim pristupom -Parking mesta rezervisana isključivo za stanare, sa rampom i kartičnim....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 134.100 € na 139.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.400 €, 53,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 134.100 €
20.03.2026 - 139.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrasto parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka februar 2027.....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 2.200 € na 2.700 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.700 €, 139,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.700 €
04.03.2026 - 2.200 €
27.03.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan u modernoj zgradi vrhunskog kvaliteta, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu – kod Hrama Svetog Save.Stan od 139m² odlikuje se izuzetnim komforom i savršenim rasporedom: reprezentativan dnevni boravak od oko 70m² sa izlazom na terasu, tri elegantne....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.300 €
03.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan i prostran stan sa prelepim pogledom - Hala PionirDobrodošli u pažljivo renoviran i luksuzno opremljen stan koji pruža maksimalan komfor i eleganciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu. Smešten na 15. spratu odlično održavane zgrade sa dva lifta, ovaj stan od....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 440 € na 490 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 490 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 440 €
24.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan jednosoban stan kod MUP-a. Stan se nalazi na trećem spratu trospratne zgrade bez lifta. Sama zgrada sadrzi pet stanova i vlada porodična, mirna atmosfera. Stan ima izolaciju i grejanje je na struju (klima). Stan ima odvojenu dnevnu sobu, spavacu sobu, kuhinju sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>