• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan interfon 70 m2 do 2100 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan interfon 70 m2 do 2100 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan interfon 70 m2 do 2100 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan interfon 70 m2 do 2100 eura/m2" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 285 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1500 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 147.202 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan interfon 70 m2 do 2100 eura/m2'
105.000 €
1.390 €
1.250 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 70,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzno sređen poslovno kancelarijski prostor na Obilićevom Vencu. Sastoji se od dve kancelarije,toaleta,terase,koja se prostire celom dužinom kancelarija i ima predivan pogled. Odlična lokacija ,neposredno pored javne garaže. Izdaje se kompletno namešten,na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.300 €
26.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten trosoban stan površine 65 m2 u novogradnji na Vračaru. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i visokim standardom završne obrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog boravka, odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2(terasa 5m2), CG, lif, XV/XV, parking, telefon, interfon. Uknjiženo 67m2. U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na ceo grad. Kompletno renoviran, namešten novim nameštajem, modernog enterijera. Sastoji se od spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno luksuzan stan . Stan se nalazi u samom centru grada, kod Tasmajdanskog parka, u neposrednoj blizini hotela Metropol. Iz centralnog hodnika se ulazi u sve prostorije - 2 spavaće sobe, dnevni boravak, 2 mokra čvora, kuhinja, trpezarija, terasa. Stan je izuzetno luksuzno renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, kule Beograd, novog trznog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta.. U samoj zgradi postoje tri kablovska operatera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje - Savska ulica, Beograd na vodi, 69 m2, 1.250 EURIzdaje se potpuno nov, moderan i luksuzno opremljen trosoban stan površine 69 m2, smešten na drugom spratu novogradnje u Savskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograda na vodi.Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban salonski stan za izdavanje - strogi centar grada + parking. Kompletno renoviran i neuseljavan, sa plafonima preko 3 m i obiljem prirodne svetlosti. Vrhunski materijali: podno grejanje, hrastov četkani parket, italijanska granitna keramika, Hansgrohe - Villeroy -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.300 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Lux stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog fakulteta. Pogodan za poslovni prostor. Kompletno renoviran. Kvadratura je 76 m2, dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Podno grejanje, dve klime, komplet kuhinja, interfon, kablovska, video nadzor u ulazu, kapija na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonac 76m² + terasa 27m² – Zeleni venac, Mirna strana 2.5, 76m2, terasa 27m2 , 1/4, CG , lift, interfon, telefon, KATV, brzi internet, klima Izdaje se luksuzan, kompletno renoviran salonski stan površine 76m² sa impresivnom natkrivenom terasom od 27m². Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Savskom vencu - kompletno renoviranIzdaje se luksuzno sređen, kompletno renoviran dvosoban stan površine 64 m2 u ulici Gavrila Principa, na Savskom vencu. Stan se nalazi na 1. spratu uredne zgrade sa liftom, odlično pozicionirane - u neposrednoj blizini Terazija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luxuzan trosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov Spomenik Lokacija: Beograd, opština Zvezdara, Vukov Spomenik Tip: Stan Kvadratura: 64 m2 Cena: 1.000 eura mesečno Struktura: 3.0 (2 odvojene spavaće sobe) Sprat: 1. od 4 Grejanje: Centralno, po utrošku Tip objekta: Novogradnja,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spava��a soba, terasa - ba��ta povr��ine 30m2, dvori��no orijentisan ka jako lepo ure��enom dvori��tu, cg po utro��ku, video nadzor, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 975 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzan, poluopremljen stan u Maksima Gorkog Cena 975 eura plus PDV. Potpuno nov , trosoban namešten stan , koji se nalazi na Vračaru u blizini Čuburskog parka, Kalenić pijace, kao i osnovne škole, ekonomske škole, obdaništa, doma zdravlja Površina stana je 65m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan 67 m2 Bulbulder ZvezdaraIzdaje se svetao i funkcionalan stan površine 67 m2 u ulici Stjepana Ljubiše, naselje Bulbulder, opština Zvezdara, Beograd. Stan se nalazi na 3 spratu novogradnje sa ukupno 5 spratova. Nije poslednji sprat. Zgrada poseduje lift i interfon.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux, nov stan u novogradnji, potpuno opremljen, moderan, komforan, poseduje dve spavaće sobe, dva kupatila, dvostrano orijentisan, pogled na Dunav, cg po utrošku, video nadzor, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 998 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 998 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

BIG Residences - L uksuzan trosoban stan, novogradnja (Karaburma) Površina: 69 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 5/7 Grejanje: Centralno (po utrošku) Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Potpuno namešten Cena: 1.100 eura mesečno Mesečne režije: oko 150 eura Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i namešten dvosoban stan površine 70m2 u Bloku 41a na Novom Beogradu, u okviru kompleksa GTC Apartmani. Stan se nalazi na 3. spratu u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i video nadzorom.Stan je moderno uređen i funkcionalno organizovan, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Enterijer je rađen po najvišim standardima, uz korišćenje vrhunskih materijala i pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux trosoban stan na Vračaru, Svetozara MarkovićaIzdaje se lux trosoban stan površine 73 m2 na Vračaru u ulici Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 1 spratu zgrade koja ima ukupno 6 spratova i poseduje lift.Stan je potpuno namešten i funkcionalno organizovan. Sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep trosoban stan kod Medi Group bolnice - Novi Beograd, Blok 23Cena: 1.000 eura Površina: 73 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 7/12 Grejanje: Centralno Mesečne režije: oko 220 euraIzdaje se luksuzno renoviran, kompletno namešten trosoban stan u Bloku 23, u ulici Milutina Milankovića, preko....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 1.200 € na 990 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.200 €
13.05.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 73 m2 na Vračaru, u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Stan se nalazi na 7. spratu (ujedno i poslednjem) u zgradi sa liftom i odlikuje se prelepim, otvorenim pogledom na grad, bez kosina, što dodatno doprinosi komforu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Obilićev venac 2.0, 74m2, 2/3, CG, interfon, internet, telefon, KATV, klima Luksuzan, funkcionalan, dvostrano orijentisan salonski stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi salonskog tipa. Stan je relativno skoro renoviran, kada je ugrađena kvalitetna višekomorna PVC stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2,0 lux stan kod T ašmajdana. Komplet renoviran, garaza uz doplatu 200 eur. GREJANJE - CG, sprat 1/, LIFT, TERASA, GARAŽA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine. ID oglasa: 44934 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 900 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je luksuzno opremljen i izuzetno svetao dvoiposoban stan površine 69m2 na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, što obezbeđuje komfor, mir i lep pogled. Funkcionalan raspored prostorija čini ovaj stan idealnim....